نصب حفاظ روی دیوار

نصب انواع حفاظ بالای دیوار
11 جولای 2021
حفاظ نرده شاخ گوزنی
13 جولای 2021
نمایش همه

قیمن نصب حفاظ شاخ گوزنی :

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در عین حال جزو ارزان ترین محصمولات است و خود حفاظ نوعی از جنس فلز مقاوم دارد که بر روی دیوار ساختمان نصب می شود. با نصب حفاظ روی دیوار  با هزینه بسیار کم امنیت ساختمان را تضمین کنید. معمولا حفاظ شاخ گوزنی را با نام های دیگری مثل نرده شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ دیوار،حفاظ ساختمان، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی، حفاظ نیزار، حفاظ دیواری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ نیزه ای، حفاظ بوته خاری و محافظ شاخ گوزنی نیز می شناسند.
موارد موثر در قیمت حفاظ عبارت است از: ارتفاع، تراکم، عرض حفاظ، جنس رنگ، نوع جوش، بسترکار
همانطور که می دانید حفاظ شاخ گوزنی سازه هایی از میل گرد می باشد که با جوشکاری، رنگ کاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شکل انواع حفاظ ها تبدیل می شود، عوامل مهمی که در تعیین قیمت و کیفیت حفاظ نقش دارند نوع و جنس میلگرد، نحوه رنگ کاری و جوشکاری می باشد.

حفاظ بالای دیوار تهران

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

همان طور که از نام آن پیدا است، این حفاظ به نوعی طراحی شده که در نگاه اول همانند شاخ های یک گوزن به نظر می رسد که از عمده ترین مصرف آن می توان به محافظ دیوار اشاره نمود، دلیل محبوبیت و کارایی این حفاظ بی شک نام زیبای آن و قدرتی که در شاخ گوزن ها وجود دارد است و این خود به تنهایی دلیلی بر پیدایش دیوار امنی در دل افراد خواهد بود، شاید به جرئت بتوان گفت حفاظ شاخ گوزنی از مهم ترین و در عین حال از کاربردی ترین حفاظ های موجود در دنیا است.این مدل از حفاظ دیواری به واسطه طراحی و ساختاری که داراست، برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت قابل استفاده می باشد. نکته قابل توجه آن است که نرده شاخ گوزنی را می توان بدون نیاز خرابی و حتی پس از اسکان در ساختمان نیز نصب و اجرا کرد و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره‌مند شد.

نرده ضد سرقت جلوی در خانه و آپارتمان ( حفاظ آکاردئونی )

حفاظ بالای دیوار

بهترین محافظ بالای دیوار :

این محصول حفاظتی به واسطه برخورداری از تراکم و ارتفاع بالایی که از آن برخوردار می باشد، در کنار قیمت مناسب آن، دارای ضریب امنیت منحصر به فردی می باشد. استفاده از حصار شاخ گوزنی برای ساختمان های مختلف این امکان را فراهم می آورد تا بتوان به فضایی امن دسترسی یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547