بهترین نرده دیوار محوطه کدام است ؟

مقاوم ترین حفاظ دیوار حیاط
مهمترین مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی
24 ژانویه 2021
حفاظ کشویی روی درب آپارتمان
26 ژانویه 2021
نمایش همه

تولید انواع حفاظ
انواع نرده دیوار محوطه در مدل و طرح های بسیار متنوعی به بازار عرضه نموده اند. تنوع در مدل های این محصول سبب شده تا تمام مصرف کنندگان بتوانند با توجه به نیاز و شرایط برای خرید آن اقدام نمایند. از جمله مدل های این محصول می توان به حفاظ شاخ گوزنی، ستاره ای، سرنیزه ای، بوته ای، شاخه ای، اف شکل، لاله ای، ترکیبی، لیلیوم، نیزاری، آبشاری و سرنیزه ای مدرن اشاره نمود.

حفاظ شاخ گوزنی دیوار حیاط

 

ساختار حفاظ شاخ گوزنی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال متنوع خمکاری شده است و توسط دستگاه های تیزرو بریده شده است و این سر این حفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود .

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

پحفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد .از طرفی نیز شما برای کیفیت مناسب و ماندگار این حفاظ ها می توانید از گارانتی شرکت حفاظ مارکت بهره مند شید.

 

 

 

نرده دیوار حیاط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547