حفاظ آهنی دیوار

خرید انواع حفاظ دیوار
12 ژوئن 2021
گارد محافظ بالای دیوار سنگی
15 ژوئن 2021
نمایش همه

از آنجایی که برای روی دیوار ساختمانها جای یک نرده زیبا و امن خالی بود ، به همین دلیل تولید کنندگان و طراحان نرده حفاظ شروع به تولید نسل جدید حفاظ آهنی دیوار نمودند. که از جمله آنها میتوان به انواع حفاظ از قبیل نرده حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته خاری، نرده حفاظ سرنیزه ای، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار (نی زار) و… اشاره کرد که البته حفاظ نیزار (نی زار) یکی از بهترین ها در این مجموعه میباشد.

حفاظ فلزی دیوار

حفاظ نیزار چیست ؟

نوع جو شکاری در حفاظ نیزار به شیوه جوش CO2 است . این شیوه جوش صنعتی به دلیل نفوذی بودن میل گرد های خم کاری شده را با مقاومت بالا به هم متصل میکند . با توجه به این که خم های حفاظ نیزار به طریق آهنگری است به هیچ وجه استفاده از جوش و رنگ معمولی در این نوع از نرده حفاظ روی دیوار توصیه نمیشود . بعد از اتمام مرحله جو شکاری نوبت به رنگ نرده حفاظ است . نوع رنگ در این محصول حتما میبایست کوره ای باشد .

حفاظ فلزی دیوار

امنیت حفاظ بالای دیوار

این نوع حفاظ هم علاوه بر تأمین امنیت یک نوع دکوراسیون نیز محسوب میشود طراحی و تولید حفاظ نیزار یا سرنیزه فوق‌العاده زیبا و امن می‌باشد. شاید بین زیبایی حفاظ های نیزار، بوته ای و شاخ گوزنی نتوان به سادگی قضاوت کرد و انتخاب آن‌ها بستگی زیادی به سلیقه شما دارد. یکی از ویژگی نرده نی زار این است که همه شاخه‌های نرده به‌صورت مستقیم به شاسی جوشکاری می‌شوند. شاخه های اصلی هم از بالا یکدیگر جوش می‌شوند. به همین دلیل نقاط جوش کمتری وجود دارد. در کل در مدل نیزار به‌علت این که شاخه‌های کوچک کمتری وجود دارد، طبیعتاً نقاط جوشکاری نیز کمتر است و این خود باعث استحکام بیشتر در مدل نی زار می‌شود.

اهمیت استفاده از نرده حفاظ پنجره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547