اهمیت نصب حفاظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چه مزیتی دارد ؟
۱۴۰۰/۰۶/۲۳
ساخت تولید حفاظ شاخ گوزنی
۱۴۰۰/۰۶/۲۳
نمایش همه

نصب حفاظ شاخ گوزنی
مناطقی که جزو از مناطق تفریحی کشورهستند که ساخت و ساز خانه های ویلایی و تفریحی رواج بسیاری در این منطقه دارد باید از حفاظ بالای دیوار استفاده کنند .خانه هایی که در این مناطق ساخته می شوند اکثرا خانه های ویلایی هستند و در اکثر روزهای هفته خالی از سکنه هستند و در ایام تعطلات معمولا این خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند از این رو تامین امنیت این خانه ها یکی از ضروریات محسوب می شود .

حفاظ فلزی دیوار

استفاده از انواع حفاظ دیوار جهت افزایش امنیت

رشد استفاده از حفاظ شاخگوزنی در ایران به این علت بود که سیستم‌های سنتی که برای افزایش ایمنی ساختمان به کار می‌رفت، با نمای امروزی همخوانی کافی نداشته و این میزان ظرافت و زیبایی و همچنین ضریب امنیت بالا نداشتند. به غیر از آن بهاء تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسب تر میباشد. به همین دلیل طراحان به این نتیجه رسیدند که باید نسل جدیدی از حفاظ‌ها وجود داشته باشد که هم به امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان کمک کند. بنابراین حفاظ‌های شاخ گوزنی ساخته و به بازار عرضه شدند که در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفتند.

حفاظ آهنی بالای دیوار

حفاظ لب دیوار

حفاظ شاخ گوزنی یکی از شاخص ترین انواع حفاظ دیوار است ، این گونه از حفاظ لب دیوار با استفاده از کمترین طراحی و به شکل ساده تولید شده و هنوز هم به دلیل پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد . حفاظ شاخ گوزنی در ۳ردیف اصلی و ۳ردیف فرعی ساخته و تولید میگردد . از آنجا که تولید حفاظ شاخ گوزنی با توجه به دستگیر نبودن و آسان جوش دادن برای یک جوشکار راحت است و به زبان خودمانی تعداد زیادتری تولید میکند قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ ها پایین تر است .

کدام نرده حفاظ آکاردئونی مقاوم است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ مارکت

سلام اگر دوست دارید همه محصولات و تخفیف‌های ما رو بدونید با ما تماس بگیرید 💫

09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ