حفاظ بالای دیوار

فنس فلزی بالای دیوار
۱۴۰۰/۰۴/۳۱
خرید محافظ شاخ گوزنی
۱۴۰۰/۰۴/۳۱
نمایش همه

حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را بالا میبرد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن سازد .حفاظ بالای دیوار از حفاظ های دیواری اگر یک بررسی ساده بین نرده هایی که در گذشته استفاده می شد و حفاظ های شاخ گوزنی که نسل جدیدی از نرده حفاظ ها می باشند؛ انجام دهید، متوجه خواهید شد نرده های شاخ گوزنی شکل ظاهری و متریال باکیفیت تری را دارا میباشند.

حفاظ روی دیوار ساختمان

بهترین نرده حفاظ روی دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی بهترین نوع نرده حفاظ روی دیوار میباشند که میلگرد های (گیوتین نوک) تیز خورده نوک تیز در هم تنیده و مدل زیبایی دارد که با ترکیب با دیوار سنگی بسیار شکیل و زیبا میشوند . نرده شاخ گوزنی ضریب ایمنی بالایی نسبت به تمامی حفاظ های روی دیوار دارد. حفاظ شاخ گوزنی با تراکم متنوع که داری مزیت هایی نسب به بقیه ی نرده حفاظ ها دارد که قیمت این طرح نرده سر دیوار نسبت به تمامی حفاظ ها بسیار کم است.

حفاظ دیواری حیاط

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین روش ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. علت اصلی نام گذاری حفاظ شاخ گوزنی، ظاهر این نوع حفاظ ها می باشد که تشابه زیادی به شاخ گوزن دارد. این نرده حفاظ آهنی امنیت بسیار بالایی نسبت به انواع حفاظ دیوار دارد و به ساختمان ، منزل، محل کار، ویلا و یا هر مکان اعم از اداری ، مسکونی ، تفریحی دیگری که قصد افزایش امنیت آنرا دارید به شما می دهد.

حفاظ آکاردئونی تهران ( حفاظ آکاردئون )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ مارکت

سلام اگر دوست دارید همه محصولات و تخفیف‌های ما رو بدونید با ما تماس بگیرید 💫

09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ