اهمیت نصب حفاظ بالای دیوار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی
۱۴۰۰/۰۵/۰۷
گارد محافظتی بالای دیوار
۱۴۰۰/۰۵/۰۷
نمایش همه

این حفاظ های بالای دیوار  همان طور که از نامشان مشخصا است شکلی شبیه به شاخ گوزن دارند. همین امر باعث می گردد که نه انسان ها و نه حیوانات بتوانند روی آن ها بایستند و در صورتی که این نوع حفاظ روی دیوار ها نصب گردد، عملا عبور از بالای دیوار غیر ممکن میگردد و این نوع حفاظ به گونه ایست که حتی ایستادن بر کنار آن ممکن نیست. در نتیجه سطح امنیتی بسیار بالایی را دارا می باشد.

شیک ترین حفاظ دیواری

برترین محافظ بالای دیوار

شاخ گوزنی بی شک برترین حفاظ روی دیوار میباشد که نقش بسیار مهمی را در تامین امنیت ساختمان داشته است. حفاظ دیوار یعنی حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد ساده تشکیل شده است. قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به انواع نرده حفاظ روی دیوار بسیار مناسب تر میباشد طی سالیان گذشته انواع متنوع حفاظ شاخ گوزنی طراحی و تولید شده . قبل از بررسی ذکر این نکته به نظر بسیار مهم است که قیمت حفاظ شاخ گوزنی در زمان استعلام با توجه به تراکم و بر حسب متر طول محاسبه میشود.

حفاظ فلزی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

حفاظی است که بر بالای دیوار نصب شده و از عبور سارقین جلوگیری می کند. حفاظی شاخ گوزنی با طرحی در هم تنیده با شاخه های تیز حدود ۱۰۰-۲– بسته به انتخاب مشتری سر نیزه در هر متر کاملا غیر قابل عبور بوده و مناسب برای محوطه خانه ها باغ ها ویلا ها شرکت ها وکارخانه جات می باشد. در حال حاضر حفاظ شاخ گوزنی در دو طرح قدیمی و خم جدید تولید میگردد

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ مارکت

سلام اگر دوست دارید همه محصولات و تخفیف‌های ما رو بدونید با ما تماس بگیرید 💫

09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ