حفاظ درب آکاردئون ( حفاظ آکاردئونی )

محافظ آهنی پشت در آپارتمان
نرده حفاظ درب آکاردئونی ( حفاظ آکاردئونی )
27 مارس 2020
حفاظ نرده دیواری
حفاظ نرده روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی )
27 مارس 2020
نمایش همه
حفاظ درب آکاردئون

حفاظ آکاردئوني در انواع طرح های مختلفی تولید شده است و به همین جهت به نحو مطلوبی پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان بوده است. . از جمله مدل های این محصول می توان به محافظ پشت در آپارتمان آکاردئونی . سه گل، چهار گل، کلاسیک و پروانه ای اشاره نمود. .

هریک از مدل های اشاره شده از رنگ های مختلفی برخوردار هستند و به حفاظ آهنی رو در همین امر تمام افراد می توانند . با توجه به نیاز خود برای تهیه این محصول اقدام نمایند .استفاده درب های آکاردئونی این امکان را فراهم می آورد تا نمای آهنگری نرده حفاظ آکاردئون های مختلف بسیار خاص و منحصر به فرد گردد و همین امر سبب شده تا این محصول مورد که با استفاده از آن و نصب بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب تضمین امینت ساختمان های مختلف گردید.

این مدل از درب به واسطه طراحی که از آن برخوردار می باشد،

دارای ضراب امنیت بسیار بالایی است و از همین جهت مورد توجه قرار گرفته است. با نصب و اجرای درب اکاردیونی می توان مانع ورود افراد ناخواسته به داخل ساختمان های مختلف گردید و همین امر سبب شده تا این محصول بسیار مورد استفاده قرار گیرد.

بهره گیری از مدل های مختلفی از درب های آکاردئونی برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

شرکت حفاظ مارکت  با کادری و متحد و آموزش دیده آماده خدمات رسانی به مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و همچنین کل شهرستان ها و و کل کشور عزیزمان ایران نیز می باشد.

قیمت انواع حفاظ خانه چقدر است ؟

 

 

نرده حفاظ درب آکاردئونی

بهتر است حفاظ درب آکاردئونی به صورت سه لایه پرچ مخفی روی درب‌های ضد سرقت نصب شود زیرا از هیچ طریقی امکان باز شدن از طریق توپی زنی، دیلم زنی، شاه کلید یا هک را ندارد. تفاوت درب ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی کدام را بخریم؟ برای دزدان مهم نیست که درب ورودی از فولاد غیر قابل برش تولید شده باشه یا یک درب چوبی معمولی و ساده چون سارقین فقط از طریق توپی زنی، دیلم زنی، شاه کلید یا هک قفل‌های نصب شده روی انواع درب وارد می‌شوند. پس اگر درب ضد سرقت به جای ۱۳ زبانه ۳۰۰ زبانه هم داشته باشد وقتی سارقین توپی قفل را تخریب می‌کنند، تمام زبانه‌ها را به عقب می‌کشند و درب ضد سرقت از هر نوعی که باشد در چند ثانیه باز می‌شود. پس بهتر است حفاظ درب آکاردئونی به صورت سه لایه پرچ مخفی روی درب‌های ضد سرقت نصب شود.

قفل درب حفاظ آکاردئونی

حفاظ آهنی رو دری

حفاظ درب

حفاظ کرکره کشویی

حفاظ آهنی رو در

حفاظ آهنی رو در

عکس درب آکاردئونی

عکس درب آکاردئونی

نرده حفاظ درب آکاردئون

نرده حفاظ درب آکاردئون

حفاظ درب آکاردئون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547