حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

گارد محافظتی بالای دیوار
31 جولای 2021
گارد شاخ گوزنی دور دیوار
2 آگوست 2021
نمایش همه

 

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟

حفاظ روی دیوار لیلیوم، حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی،حفاظ روی دیوار آبشاری ، حفاظ روی دیوار نیزار،حفاظ روی دیوار بوته ای، حفاظ روی دیوار بوته ای، حفاظ روی دیوار سر نیزه ای، حفاظ روی دیوار مدل اف مدل هایی که در بالا از آنها نام یاد شد از به روز ترین و پرمصرف ترین طرح های موجود در بازار می باشند که هر کدام بر حسب طراحی و نوع طراحیشان جهت نصب و اجرا روی دیوار مناسب می باشند.

 

حفاظ فلزی دیوار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی (Deer antler guard) برای حفاظت و ایمنی منازل و مکان های تجاری می تواند ایمنی خاطر برای افراد فراهم کند. نرده شاخ گوزنی بهترین نرده آهنی روی دیوار است که با ظاهری زیبا و خاص به علت مقاوم بودن فوق‌العاده نقش مهمی در ایمنی مکان ها ایفا می کند. برای دریافت لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی تماس ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ – ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴ بگیرید. برای آشنایی بیشتر با حفاظ شاخ گوزنی مراحل ساخت آن را نیز بررسی می کنیم. ابتدا میلگرد های ۹ یا ۱۰ متناسب با نیاز مشتری خریدار می شود. میلگردها برشکاری می گردند برای برش باید از وسیله ای به نام گیوتین شاخه های اصلی و فرعی و برش شاخه های کوتاه و زاویه دار نمود با توجه به تراکم حفاظ شاخه گوزنی استفاده شود.

شیک ترین حفاظ دیواری

 

حفاظ شاخ گوزنی
لیست قیمت محل خرید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با ساختار فلزی که از میلگرد های تیز و فرم داده شده تشکیل شده که کل سطح نمارا را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را غیر ممکن می نماید. قابل اجرا بر روی انواع دیوار هستند همنطور گارد شاخ گوزنی در اندازه و تراکم متفاوت و رنگ دلخواه شما میباشد. حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار  برای تمام دیوارها با عرض های مختلف مناسب است به همین علت می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده کرد و میتوان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها حفاظ شاخ گوزنی نصب نمود . زیبا است و زیبایی ظاهری ساختمان را حفظ می کند . شاخ گوزنی بسیار ایمن میباشد و به افراد اجازه عبور نمی دهد .

فنس شاخ گوزنی دیوار چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547