حفاظ شاخ گوزنی چه مزیتی دارد ؟

حفاظ فلزی آکاردئونی فلزی
۱۴۰۰/۰۶/۲۲
اهمیت نصب حفاظ بالای دیوار
۱۴۰۰/۰۶/۲۲
نمایش همه

حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ پر فروش و پر طرفدار دیوار بسیار مقاوم بوده که وجود آنها سبب می گردد ایمنی کاملی برای ساختمان ها فراهم گردد . تولید و نصب اینگونه حفاظ ها آسان است و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز سخت نمی باشد به همین علت با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد .یکی از نکاتی که در مورد حفاظ شاخ گوزنی باید بدانید این است که اگر به حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها بعد از نصب دست بزنید و کمی به حفاظ فشار آورده شود متوجه لرزش در حفاظ می شود .

قیمت حفاظ بالای دیوار

تراکم و ارتفاع نرده حفاظ های شاخ گوزنی و قیمت آن ها:

تراکم بصورت تعداد ردیف های اصلی میلگرد در طول دو متر محاسبه می گردد که شاخه های فرعی به آن متصل می گردد.حفاظ های شاخ گوزنی بالای دیوار بطور معمول در تراکم های ۸ ردیف ،۱۰ ردیف،۱۲ ردیف ،۱۵ردیف،۱۹ردیف و ۲۵ ردیف تولید می گردد.تراکم استاندارد تعربف شده ۱۲ ردیف در هر شاخه دومتری می باشد اما شما میتوانید تراکم مدنظر خودتان را نیز سفارش دهید.ارتفاع نرده میتواند از ۵۰cm تا ۱۴۰cm باشد، اما برای انتخاب ارتفاع نرده ها باید به عوامل بسیاری همانند امنیت منطقه،ارتفاع دیوار خود و همچنین دیوار همسایه توجه نمود پیشنهاد ما طبق سال ها تجربه کاری استفاده از حفاظ هایی با ارتفاع ۹۰ تا ۱۲۰ هست،حفاظ هایی در این حدود ارتفاع مورد تایید کارشناسان نیز میباشد.

حفاظ کشی بالای دیوار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی برای حفاظت و ایمنی منازل و مکان های تجاری می تواند ایمنی خاطر برای افراد فراهم کند. نرده شاخ گوزنی بهترین نرده آهنی روی دیوار است که با ظاهری زیبا و خاص به علت مقاوم بودن فوق‌العاده نقش مهمی در ایمنی مکان ها ایفا می کند. برای دریافت لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی تماس ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴ بگیرید. برای آشنایی بیشتر با حفاظ شاخ گوزنی مراحل ساخت آن را نیز بررسی می کنیم. ابتدا میلگرد های ۹ یا ۱۰ متناسب با نیاز مشتری خریدار می شود. میلگردها برشکاری می گردند برای برش باید از وسیله ای به نام گیوتین شاخه های اصلی و فرعی و برش شاخه های کوتاه و زاویه دار نمود با توجه به تراکم حفاظ شاخه گوزنی استفاده شود.

قیمت نصب درب آکاردئونی در ساری محافظ درب ضد سرقت پشت درب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ مارکت

سلام اگر دوست دارید همه محصولات و تخفیف‌های ما رو بدونید با ما تماس بگیرید 💫

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
📳
1547 770 0912