حفاظ یا نرده روی دیوار

نرده آهنی روی دیوار
3 آگوست 2021
نرده دیوار حیاط
5 آگوست 2021
نمایش همه

حفـاظ نرده شاخ گوزنی:
اگر حفاظ شاخ گوزنی را بر روی زمین قرار دهید عبور از روی آن غیر ممکن و یا بسیار سخت خواهد شد شما می توانید این نوع حفاظ یا نرده روی دیوار را مورد استفاده کار گذاری کنید چرا که سارقان کمتر به سراغ خانه هایی می روند که بر روی دیوارشان از این نوع گارد های حفاظتی استفاده کرده اند. حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه های در هم فرو رفته ای چون خار یا شاخ گوزن می باشد. این حفاظ ها از جدید ترین مدل های حفاظ و صد البته از بهترین نوع آن به عناون حفاظ دیوار ساختمان بوده است در برخی موارد با توجه به محل قرار گیری حفاظ می توان از آن برای حفاظ پنجره هم استفاده نمود . حفاظ شاخ گوزنی هم به عنوان نرده کاربرد دارد و هم امنیت ساختمان را حفظ می کند.

حفاظ فلزی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار 

این حفاظ های ویژه علاوه بر حفظ جذابیت و زیبایی خود، بسیار ایمن می باشند. چرا که عرض بالایی دارند که بیشترین میزان عرض دیوار را تحت پوشش خود قرار میدهند . پس جایی برای قرار دادن دست و پا ندارند. از این رو احتمال دستبرد بسیار پایین میباشد وجود خارها و شاخه های در هم گره خورده که بسیار تیز می باشند و امکان هر گونه سرقت را از بین می برد. زیرا در صورتی که فردی از این حفاظ بالا رود، خارها و شاخه های تیز موجب بریده شدن بدن و آسیب رساندن به او می شود.

شیک ترین حفاظ دیواری

کدام مدل از حفاظ شاخ گوزنی دارای امنیت بالاتری است؟

به طور کلی همه ی مدل های حفاظ شاخ گوزنی با هدف تامین بالاترین امنیت طراحی شده اند، به طور خاص مدل لیلیوم به علت فرم و شکل ظاهری خاص بالاترین امنیت نسبت به سایر مدل ها می باشد، همچنین مدل حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در ارتفاع بالاتر از ۱۲۰ سانت و تراکم بالاتر از ۱۲ ردیف داری امنیت فوق العاده بالایی هستنداستفاده از مواد با کیفیت که در محصول نرده روی دیوار همان میلگرد و پروفیل متریال اصلی محسوب میگردد. که درواقع در قیمت حفاظ دیوار بسیار تاثیر گذار بوده نظارت بر تولید و عرضه و همچنین اطمینان پیدا کردن از رضایتمندی مشتریان از کالای تولید شده میباشد. تیم حرفه ای ما تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بتوانیم محصولی تولید کنیم که هم از نظر کیفیت وهم از نظر قیمت بهترین باشد . در کنار حفاظ‌های ساده که متشکل از تعدادی میله عمودی است، حفاظ سرنیزه ای نیز یک حفاظ قدیمی محسوب میگردد که همه ما آنهارا میشناسیم بعد از این نوع حفاظ های ایمن روی دیوار حفاظ نرده میلگردی نسل بعدی گارد دیوار شد .

قیمت حفاظ لب دیوار چقدر است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547