حفاظ استیل
یکی از معیار‌های خرید و انتخاب انواع حفاظ درب و پنجره و دیوار ساختمان و آپارتمان، متریال و مواد استفاده شده در ساخت حفاظ است. متریال‌های مختلفی برای ساخت حفاظ‌های مورد استفاده در ساختمان، به کار گرفته می‌شود. انواع فلزات و آلیاژ‌هایی مانند آهن، چدن، کربن، فولاد سخت، فولاد نرم، آلومینیوم از جمله آن‌ها محسوب می‌شوند. از جدید‌ترین نوع حفاظ‌ها می‌توان به حفاظ‌های استیل و حفاظ‌های شیشه‌ای اشاره کرد. حفاظ‌های شیشه‌ای کاربرد‌های محدودی دارند و عمدتاً در بالکن، یا محوطه‌ها و فضا‌های داخلی اداری به کار می‌روند. در نقطه مقابل، حفاظ‌های استیل تنوع و کاربردهای زیادی دارند.


حفاظ استیل با مقاومت و استحکام بالا

حفاظ نرده‌ای استیل در فضای بیرونی

استیل از جمله فلزاتی است که امروزه در ساخت سازه‌های مختلف فلزی به کار گرفته می‌شود. نرده و حفاظ‌ استیل، در بخش‌های مختلفی از منزل و ساختمان‌های مختلف مانند راه‌پله، بالکن و تراس، محوطه‌ها، فضای سبز و باغچه، به کار می‌رود. همچنین از این نوع حفاظ نیز در اغلب فروشگاه‌ها و بانک‌ها، مترو، فرودگاه‌ها، مراکز خرید و ... استفاده می‌شود. مقاومت زیاد استیل در برابر رطوبت، حرارت، فرسایش و استحکام، ماندگاری و جذابیت ظاهری آن باعث شده است که در زمره حفاظ‌های پرطرفدار قرار گیرد.


مرکز خرید حفاظ استیل

ویژگی حفاظ‌های استیل

نرده و حفاظ استیل در مقایسه با سایر انواع حفاظ درب و پنجره و دیوار ساختمان و آپارتمان، قابلیت‌های منحصر به فردی دارد. مزایای انواع حفاظ استیل به شرح زیر است:

انواع متریال استیل مناسب برای حفاظ درب و پنجره و دیوار ساختمان و آپارتمان

ترکیب آلیاژ‌های نرده و حفاظ استیل عمدتاً شامل آهن، کروم، منگنز، نیکل، سیلیکون، نیتروژن، کربن، فسفر و گوگرد است. چند نوع متریال استیل مناسب برای این نوع حفاظ وجود دارد که از متداول‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی‌های حفاظ نرده استیل کربنی

آلیاژ فولاد و کربن به کار رفته در حفاظ استیل کربنی، دارای ۲ درصد کربن است که باعث سختی و استحکام بیشتر نرده و حفاظ استیل می‌شود. این نوع حفاظ نسبت به سایر انواع دیگر حفاظ‌های استیلی، ارزانتر است و لذا بیشترین کاربرد را در فضای داخلی ساختمان دارد. زیرا در برابر خوردگی، از مقاومت کمتری برخوردار است.


قیمت نرده استیل بانکی

ویژگی‌های حفاظ نرده استیل ۳۰۴ درجه

حفاظ استیل درجه 304، نسبت به نوع کربنی آن دوام بسیار بیشتری داشته و لذا نیازی به روکش مقاوم‌ساز ندارد. فولاد ۳۰۴ از آلیاژی با ترکیب فولاد، کروم و نیکل ساخته شده است. ترکیب آلیاژ‌ها شامل ۱۸ درصد کروم و ۸ درصد نیکل است. کروم موجود در آلیاژ، باعث می‌شود که حفاظ در برابر خوردگی بسیار مقاوم باشد. لذا در محیط‌های داخلی و بیرونی نیز کاربرد وسیع دارد.

ویژگی‌های حفاظ نرده استیل ۳۱۶ درجه

حفاظ استیل درجه ۳۱۶ مقاوم‌ترین نوع حفاظ استیل محسوب می‌شود. آلیاژ آن از کروم ترکیب شده و دارای یک لایه بسیار مقاوم در مقابل رطوبت، هوا ، زنگ‌زدگی و خوردگی است. نیاز به نگهداری خاصی ندارد و لذا بهترین کارایی و استفاده را در محیط‌های پرجمعیت مانند فرودگاه‌ها، فروشگاه‌ها، مراکز تجاری و اداری پرتردد دارد.


شرکت نصب حفاظ استیل بالکن

انواع حفاظ استیل

به دلیل انطاف‌پذیر بودن متریال استیل، نرده و حفاظ استیل از تنوع زیادی برخوردار است. از جمله انواع حفاظ استیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09194000244