خرید انواع حفاظ دیوار

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است ؟
10 ژوئن 2021
حفاظ آهنی دیوار
13 ژوئن 2021
نمایش همه

خرید بهترین حفاظ روی دیوار
خرید انواع حفاظ دیوار یکی از حساس ترین بخش های تامین امنیت ساختمان ها میباشد چرا اگر در این امر به نکات و عوامل مهم توجه نکنید نه تنها باعث بر افزایش امنیت ساختمان نخواهید شد بلکه ممکن است ظاهر نا زیبایی به نما ببخشید.

حفاظ دیواری

معرفی حفاظ لیلیوم

لیلیوم نام یک گل بسیار عجیب است که دارای خارهای زیادی بوده و این خارها در اطراف آن پراکنده هستند. نزدیکی رویش این گلها و بلندی خارها باعث می گردد که این گیاه کاملاً در هم تنیده شوند و به این صورت هیچ کس نمی تواند از لابلای این گیاه ها عبور نماید. این ویژگی شگفت انگیز گیاه لیلیوم تبدیل به پایه اصلی و اساسی طراحی حفاظ آهنی لیلیوم شده است. نرده آهنی لیلیوم دقیقا مشابه با خود این گیاه دارای خارهای به هم تنیده از جنس آهن و میلگرد میباشد که با فاصله های مشخصی کنار هم قرار گرفته اند و هیچ کس نمی تواند به این راحتی ها از لابلای آن عبور نماید.

حفاظ فلزی دیوار

مزایای حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم

این نوع حفاظ نیز ظاهر زیبایی دارد که همین عامل می تواند دلیل برتری آن نسبت به حفاظ شاخ گوزنی باشد. این نرده روی دیوار به دلیل ظاهرش، قابلیت رنگ آمیزی به شیوه های متنوع را همچنین دارد که باعث ایجاد ظاهری به مراتب زیباتر و جذاب تر میشود. همچنین این حفاظ به دلیل ساختار مرکز گرایی که دارد (شاخه ها از مرکز گسترش پیدا میکند) قابلیت تولید بهتر و در نتیجه امنیت بیشتری نیز دارا است. بدون توجه به این که ساختمان مورد نظر مسکونی، تجاری و یا اداری میباشد، می توانیم از حفاظ لیلیوم استفاده کنیم و از قابلیت ها و مزیت های آن بهره ببریم.

نصب حفاظ روی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547