خرید محافظ دیوار در تهران

افزایش امنیت با انواع محافظ دور دیوار
7 فوریه 2021
گل نرده بالای دیوار تهران
9 فوریه 2021
نمایش همه

یکی از همین مصالح نوین ساختمانی که در راستای زیبایی نمای ساختمان بکار برده می‌شود حفاظ بوته ای است. درحقیقت با جوش دادن میلگردهای با نوک بسیار تیز و برنده به شکلی همانند شاخ گوزن، و نصب آن بر روی دیوار و انتخاب رنگ متناسب با نمای ساختمان، یکی از محصولات زیبا و چشم‌نواز معماری حاصل می‌شود که جدا از افزایش ضریب امنیت، چشم هر رهگذری را نیز به خود جلب می‌کند.حفاظ بوته ای را می‌توان جزء تکنیک‌های نسل جدید محافظ دیوار برای زیباسازی ساختمان‌ دانست این نوع از انواع حفاظ یکی از انواع حفاظ ساختمان به شمار می رود ، طول عمر زیادی دارد و نیازی به تعمیر و نگهداری نیز ندارد.

حفاظ دیوار در تهران

 

قیمت محافظ بالای دیوار

قیمت محفاظ شاخ گوزنی به عوامل بسیاری بستگی دارد: نوع حفاظ شاخ گوزنی , تراکم , ارتفاع , ضخامت میلگرد و….. و این موضوع در بسیاری موارد باعث سردرگمی مشتریان در انتخاب محفاظ مناسب می گردد ما در شرکت به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین تولید کننده انواع محصولات فلزی چون انواع درب پارکینگ, حفاظ پنجره , حفاظ روی دیوار و …. با تکیه بر تجربه و دانش فنی, در این مطلب تمامی علل های موثر بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی را یک به یک مورد بحث قرار میدهیم و در انتها با یک نتیجه گیری کامل و جامع شما را برای انتخاب برترین محفاظ شاخ گوزنی از لحاظ امنیت و قیمت راهنمایی خواهیم نمود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

ایمن ترین حفاظ آهنی روی دیوار

  • حفاظ شاخ گوزنی: مشابه مدل شاخ گوزن تولید و با میلگردهای برنده برای ایجاد ایمنی از ساختمان کاربرد دارد.
  • حفاظ بوته‌ای: مدل حفاظ بوته ای نیز چون طرح ذکر شده می‌باشد و برای محافظت از منازل مسکونی، مدارس، باغ و شرکت‌ها به صورت معمول استفاده میگردد
  • حفاظ نیزار: به شکل یک نیزار طراحی میگردد که ضریب امنیت بالا، کیفیت و نوع طراحی جالب آن باعث فراهم شدن میزان زیاد رضایت خاطر مشتریان شده است. از این مدل نیز می‌توانید برای حفاظ پنجره نیز استفاده کنید.
  • حفاظ لاله‌ای: حفاظ لاله ای از مدل‌های مدرن نرده دیوار می‌باشد که به شکل گل لاله است. این طرح حفاظ که در قسمت بالایی خود شاخه‌ها به صورت نامنظم تعبیه شده‌اند، باعث شده که امنیت لازمه را برای مکان مورد نظر فراهم نمایند.
  • حفاظ لیلیوم: حفاظ روی دیوار لیلیوم نیز به شکل گل لیلیوم طراحی میگردد که هر بوته این حفاظ دیوار تعداد قابل توجهی گل لیلیوم نما و در قیاس با نمونه حفاظ‌ ها قیمت بالاتری داشته باشد.
  • حفاظ آبشاری: طرح حفاظ آبشاری به این صورت میباشد که سرنیزه‌های تیز به صورت آبشار به سمت پایین خم شده‌اند که مانع از ورود افراد متفرقه به داخل مکان مورد نظر خواهند شد.
برآورد قیمت محافظ ضد سرقت آکاردئونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547