عوامل موثر در قیمت نرده شاخ گوزنی

مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی
29 آوریل 2022
مزایای نصب درب آکاردئونی فلزی در تهران
14 می 2022
نمایش همه

تراکم محافظ شاخ گوزنی و تاثیر مستقیم آن بر روی قیمت

تراکم تعداد شاخ های اصلی حفاظ شاخ گوزنی در طول دو متر است نه شاخه های فرعی. نرده های شاخ گوزنی در تراکم های ۱۵،۱۲،۱۰،۸ تولید می گردند هرچه تراکم کار ها بیشتر گردد با توجه به افزایش وزن کلی کار قیمت نرده شاخ گوزنی افزایش می یابد . ارتفاع های ساخته شده در بازه ۵۰ تا ۱۴۰ سانتی متر قرار دارند اما ارتفاع های پایین تر برای حفاظ های روی دیوار پیشنهاد نمی شود و بهتر از که ارتفاعی که انتخاب می کنید کمتر از ۹۰ سانتی متر نباشد .

 

قیمت محافظ شاخ گوزنی دور دیوار

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی با مقاومت بالا

برخی از سازندگان حفاظ به این خاطر که قیمت پایین تری را برای جلب توجه مشتری ارائه دهند از جوش های بی کیفیت جوش یک طرفه انواع حفاظ ها را تولید می کنند و به عنوان محصول ارزان‌تر به مصرف کنندگتن عرضه کنند علاوه بر این نوع جوش ملاک های دیگری مانند نوع میلگرد و مهارت در تولید و در جوشکاری مهم است که در شرکت ما بهترین افراد برای این کار انتخاب شده اند.

 

خرید محافظ شاخ گوزنی

عوامل مؤثر بر انتخاب نوع حفاظ دیوار

انتخاب حفاظ دیوار در واقع شامل نکات بسیاری است در خرید حفاظ باید در واقع باید هزینه بسیاری کنید تا بتوانید ایمنی را تا حد زیادی برآورده کنید. هرچقدر هم که شما هزینه‌های بیشتری را برای حفاظ در نظر بگیرید دست شما نیز در انتخاب حفاظ باز تر است و متنوع‌تر خواهد بود.

کاربرد ساخت حفاظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547