فرفورژه

کاربرد حفاظ بالای دیوار در امنیت
کاربرد امنیت ساختمان
جولای 13, 2020
حفاظ بالای دیوار محوطه
ایمن ترین حفاظ روی دیوار
جولای 15, 2020
نمایش همه
حفاظ جلوی پنجره

حفاظ نرده پنجره ساده فرفورژه متحرک
از ویژگی های حفاظ فلزی نرده پنجره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1.  احساس امنیت با داشتن حفاظ فلزی نرده پنجره شاید یکی از اصلی ترین ویژگی های پیش از لوکس بودن و لاکچری جلوه دادن حفاظ فلزی نرده پنجره، بحث مقاومت و تضمین امنیت یک ساختمان باشد که شما می توانید. با داشتن یک حفاظ فلزی نرده پنجره چون حفاظ فرفورژه مقاوم و مستحکم امنیت اتاق و خانه مسکونی خود را تا حد بسیار زیادی تضمین نمایید. بنابراین قبل از هر ویژگی دیگری اولین فاکتور را بایستی حس امنیت بالا و مقاوم سازی ساخت نرده آهنی در نظر گرفت تا خیال خود را از این بابت کاملا آسوده خاطر نمایید.
  2. سبک و طراحی های منحصر به فرد در ابعاد متنوع حفاظ های پنجره امروزه در ابعاد بسیار متناسب با پنجره های ساختمان مسکونی شما طراحی می شوند. که شما می توانید با توجه به ابعاد پنجره خود برای هر ابعادی، حفاظ فلزی نرده پنجره متناسب با آن را خریداری نمایید. از طرفی دیگر برای هر ابعادی کاملا دست شما باز است و می توانید. هر گونه سبک و طراحی و دیزاینی که مورد سلیقه و پسند شماست را انتخاب و یا حتی نحوه باز و بسته شدن آن را به مسئولین و طراحان حفاظ فلزی نرده پنجره پیشنهاد دهید. تا در صورت لزوم مدل دلخواه شما را برای شما طراحی کنند. بنابراین پس از اطمینان خاطر از بحث مقاوم سازی حفاظ فلزی نرده پنجره شما می توانید از طراحی ها و سبک های نوین و ایده پردازی های خلاقانه و هنرمندانه ای بهره مند شوید. که نگاه هر فردی را به سمت و سوی خویش می کشاند و موجب ارتقای زیبایی و دیزاین ساختمان شما می شود.

حفاظ جلوی پنجره

 انواع حفاظ پنجره و کاربردهای آن

افزایش میزان سرقت در محله،ایمن نبودن پنجره‌ها و راه‌های ورودی منزل و.. تنها بخشی از دلایلی هستند که باعث می‌شود به سراغ نصب انواع حافظ پنجره بروید. میله‌های محافظ پنجره اغلب فلزی هستند و در چهارچوب  پنجره از داخل یا بیرون نصب می‌شوند. انواع محافظ پنجره را از لحاظ کاربرد میتوان به سه دسته تقسیم‌بندی کرد:

میله‌های حفاظ با قابلیت جابه‌جایی:

این حفاظ‌ها را احتمالا در درب‌های آپارتمان‌ها یا خانه‌های ویلایی بار ها دیده اید  در طول روز جمع می‌شوند و برای هنگام شب دوباره باز می‌شوند. این حفاظ‌ها را می‌توان از انواع تاشو دانست که نام دیگر آن حفاظ آکاردئونی است.
میله‌های آونگی با قابلیت چرخش: مزیت این حفاظ‌ها راحتی در تمیز کردن پنجره و در آورد آن در مواقع ضروری است. این حفاظ‌ها به یک مکانیزم بازشونده و دسترسی سریع مجهز هستند که فقط از داخل خانه قابل اجرا است.
حفاظ‌های دائمی: این محافظ‌های پنجره یک بار نصب می‌شوند و به مدت طولانی قابل استفاده هستند.

گذاشتن حفاظ برای پنجره علاوه بر اینکه به بالا رفتن میزان امنیت خانه و آپارتمان‌ هاکمک می‌کند، باعث زیباتر شدن نمای ساختمان نیز می‌شود. البته زیباتر شدن نما به انتخاب مدل مناسب حفاظ  بستگی دارد . نصب حفاظ پنجره از ورود سارقان به منزل جلوگیری می‌کند و از قاب و شیشه پنجره نیز محافظت می‌کند. اگر فکر می‌کنید که در منطقه زندگی شما، شرایط خاصی وجود دارد و احتمال می‌دهید که شیشه‌های پنجره ضربه بخورند یا آسیب ببینند، پیشنهاد می‌کنیم که برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی و ایجاد هزینه‌های اضافی، از حفاظ پنجره استفاده کنید.

قیمت نرده حفاظ پنجره

 

ارتباط با مشاورین :   ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ _ ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547