قیمت انواع نرده حفاظ بر روی دیوار در ساری – انواع حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا

قیمت انواع نرده حفاظ بر روی دیوار در گلستان – انواع حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا
سپتامبر 28, 2020
قیمت انواع نرده حفاظ بر روی دیوار در مازندران – انواع حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا
سپتامبر 28, 2020
نمایش همه

مدل‌های مختلف حفاظ شاخ گوزنی ساری معمولا در رنگ‌های سفید، مشکی، قهوه‌ای تیره، مسی و کرم در بازار موجود هستند. البته بسته به نمای ساختمان و طراحی مورد نظر افراد، می‌توان حفاظ شاخ گوزنی را به رنگ سفارشی هم تولید کرد.

معمولا برای رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از روش رنگ آمیزی الکترواستاتیک استفاده می‌شود. فرآیند رنگ‌آمیزی با رنگ الکترواستاتیک، با باردار کردن رنگ انجام می‌شود. یعنی رنگ دارای بار مثبت و حفاظ دارای بار منفی شده و در نتیجه رنگ به قطعه می‌چسبید. پس از رنگ‌آمیزی، حفاظ داخل کوره پخت رنگ شده و در دمای حدود ۲۰۰ درجه سانتیگراد و به مدت ۱۰ تا ۲۰ دقیقه پخته می‌شود تا رنگ آن تثبیت گردد. این روش رنگ‌آمیزی عمر و ماندگاری حفاظ را هم بالا برده و از زنگ زدن آن جلوگیری می‌کند. در ادامه مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی را قبل از رنگ‌آمیزی مرور می‌کنیم.

 

حفاظ شاخ گوزنی در ساری

 

نرده حفاظ مدل خار دار روی دیوار باغ و ویلا و دیوار حیاط ساختمان در ساری ساخته شده در حفاظ صنعت با قیمت خرید درب کارگاه نرده حفاظ تهران شامل حفاظ نرده شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای خار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و حفاظ سر نیزه ای سربازانی فولادین و نیزه به دست که سر دیوار ایستاده‌اند تا کسی مزاحم آسایش ساکنان ساختمان نشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547