قیمت انواع نرده حفاظ بر روی دیوار در ساری – انواع حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا

قیمت انواع نرده حفاظ بر روی دیوار در گلستان – انواع حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا
۱۳۹۹/۰۷/۰۷
قیمت انواع نرده حفاظ بر روی دیوار در مازندران – انواع حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا
۱۳۹۹/۰۷/۰۷
نمایش همه

مدل‌های مختلف حفاظ شاخ گوزنی ساری معمولا در رنگ‌های سفید، مشکی، قهوه‌ای تیره، مسی و کرم در بازار موجود هستند. البته بسته به نمای ساختمان و طراحی مورد نظر افراد، می‌توان حفاظ شاخ گوزنی را به رنگ سفارشی هم تولید کرد.

معمولا برای رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از روش رنگ آمیزی الکترواستاتیک استفاده می‌شود. فرآیند رنگ‌آمیزی با رنگ الکترواستاتیک، با باردار کردن رنگ انجام می‌شود. یعنی رنگ دارای بار مثبت و حفاظ دارای بار منفی شده و در نتیجه رنگ به قطعه می‌چسبید. پس از رنگ‌آمیزی، حفاظ داخل کوره پخت رنگ شده و در دمای حدود ۲۰۰ درجه سانتیگراد و به مدت ۱۰ تا ۲۰ دقیقه پخته می‌شود تا رنگ آن تثبیت گردد. این روش رنگ‌آمیزی عمر و ماندگاری حفاظ را هم بالا برده و از زنگ زدن آن جلوگیری می‌کند. در ادامه مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی را قبل از رنگ‌آمیزی مرور می‌کنیم.

 

حفاظ شاخ گوزنی در ساری

 

نرده حفاظ مدل خار دار روی دیوار باغ و ویلا و دیوار حیاط ساختمان در ساری ساخته شده در حفاظ صنعت با قیمت خرید درب کارگاه نرده حفاظ تهران شامل حفاظ نرده شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای خار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و حفاظ سر نیزه ای سربازانی فولادین و نیزه به دست که سر دیوار ایستاده‌اند تا کسی مزاحم آسایش ساکنان ساختمان نشود .

گارد آهنی روی درب آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ مارکت

سلام اگر دوست دارید همه محصولات و تخفیف‌های ما رو بدونید با ما تماس بگیرید 💫

09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ