قیمت انواع نرده حفاظ بر روی دیوار در قدس – انواع حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا

قیمت انواع نرده حفاظ بر روی دیوار در شهریار – انواع حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا
سپتامبر 28, 2020
قیمت انواع نرده حفاظ بر روی دیوار در البرز – انواع حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا
سپتامبر 28, 2020
نمایش همه

نکات مهم در تهیه حفاظ شاخ گوزنی در شهرقدس

  • حفاظ شاخ گوزنی در مدل‌های مختلف، تراکم متفاوتی دارد. بسته به محلی که قرار است آن را نصب کنید، باید تراکم مناسب را انتخاب کنید. مثلا حفاظی با حدود ۲۰۰ سر نیزه در هر متر، درصد نفوذ بسیار پایینی دارد و مناسب منازل، باغ ویلاها و سایر اماکنی است که امنیت در آن‌ها اهمیت بسیاری دارد.
  • حفاظ‌ شاخ گوزنی در ارتفاع‌های ۵۰ الی ۱۲۰ سانتی‌متر تولید می‌شود. اما اصولا برای داشتن حداقل امنیت بهتر است حفاظی با حداقل ۷۵ سانتیمتر ارتفاع تهیه کنید.
  • نکته مهم دیگر در خرید حفاظ شاخ گوزنی، علاوه بر ارتفاع حفاظ، عرض آن است. مدل‌های مختلف حفاظ شاخ گوزنی در عرض‌های مختلف تولید می‌شوند. اما بهترین عرض ۵۰ سانتیمتر است تا امکان عبور سارقین را به شدت کاهش دهد.
  • هرچه شاخه‌های حفاظ شاخ گوزنی در هم تنیده‌تر باشند، امکان برش دادن آن توسط سارقین نیز کمتر است.
  • در انتخاب رنگ حفاظ شاخ گوزنی، حتما هماهنگی با رنگ نمای ساختمان را هم مد نظر قرار دهید.
  • اگر در قسمت مورد نظر شما، یک یا دو دیوار دارای اختلاف ارتفاع با هم هستند، حتما در قسمت اختلاف‌دار ارتفاع حفاظ را بیشتر بگیرید تا هیچ گونه ضعف امنیتی در آن قسمت از دیوار ایجاد نشود.
  • بهتر است برای جلوگیری از تغییر رنگ حفاظ شاخ گوزنی از رنگ پلی‌استر استفاده شود. این رنگ مخصوص استفاده در فضاهای باز بوده و در مقابل تابش آفتاب، باران و برف دچار تغییر رنگ نمی‌شود.
  • در صورت تمایل می‌توانید با اجرای نورپردازی روی نمای ساختمان به جلوه حفاظ شاخ گوزنی ساختمان اضافه کنید.
  • قیمت حفاظ شاخ گوزنی به علت تفاوت در انواع و اندازه‌‌های آن متفاوت است. در واقع قیمت حفاظ شاخ گوزنی را عرض حفاظ، تراکم و ارتفاع سفارش شده آن مشخص می‌کند.

حفاظ شاخ گوزنی در شهرقدس

 

نرده حفاظ مدل خار دار روی دیوار باغ و ویلا و دیوار حیاط ساختمان در قدس ساخته شده در حفاظ صنعت با قیمت خرید درب کارگاه نرده حفاظ تهران شامل حفاظ نرده شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای خار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و حفاظ سر نیزه ای سربازانی فولادین و نیزه به دست که سر دیوار ایستاده‌اند تا کسی مزاحم آسایش ساکنان ساختمان نشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547