قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ دور دیوار
27 جولای 2021
اهمیت نصب حفاظ بالای دیوار
29 جولای 2021
نمایش همه

عوامل موثر بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

یکی از عوامل مهمی که در خصوص استفاده از انواع امکانات مورد توجه است، هزینه‌ی این موارد است. لذا بهتر است به قیمت حفاظ‌ های شاخ‌گوزنی نیز بپردازیم. نرده شاخ گوزنی از فلز (معمولاً آهن) ساخته می‌شود.به همین علت اولین فاکتوری که قیمت این نرده ها وابستگی تنگاتنگی با آن دارد، قیمت آهن میباشد به این ترتیب که با کاهش و افزایش قیمت آهن شاهد تغییر در قیمت این نوع حفاظ میباشد.

بهترین محافظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی بر روی بستر های مختلف از جمله دیوارهای فلزی و یا کامپوزیت های مختلف قابلیت اتصال را دارند و این امر باعث گردیده از آنها بتوان در محیط های متنوع استفاده کرد . نرده شاخ گوزنی فلزی یکی از برترن روش و پرفروش ترین نوع حفاظ ها می باشد از آن جا که جنس آن ها فلز می باشد طول عمر بسیاری و البته مقاومت بالایی دارند . سارق هر چقدر حرفه ای باشد در برابر گیوت های تیز حفاظ شاخ گوزنی کارایی نخواهد داشت به همین علت امنیت کامل فراهم خواهد شد . از این گونه حفاظ ها حتی برای افزایش امنیت در جلوی پنجره ها نیز استفاده می شود .

شیک ترین حفاظ دیواری تهران

تراکم و ارتفاع نرده حفاظ های شاخ گوزنی و قیمت آن ها

تراکم بصورت تعداد ردیف های اصلی میلگرد در طول دو متر محاسبه می گردد که شاخه های فرعی به آن متصل می گردد حفاظ های شاخ گوزنی بطور معمول در تراکم های ۸ ردیف ،۱۰ ردیف،۱۲ ردیف ،۱۵ردیف،۱۹ردیف و ۲۵ ردیف تولید می گرددتراکم استاندارد تعربف شده ۱۲ ردیف در هر شاخه دومتری می باشد اما شما میتوانید تراکم مدنظر خودتان را نیز سفارش دهید.ارتفاع نرده میتواند از ۵۰cm تا ۱۴۰cm باشد، اما برای انتخاب ارتفاع نرده ها باید به عوامل بسیاری همانند امنیت منطقه،ارتفاع دیوار خود و همچنین دیوار همسایه توجه نمود پیشنهاد ما طبق سال ها تجربه کاری استفاده از حفاظ هایی با ارتفاع ۹۰ تا ۱۲۰ هست،حفاظ هایی در این حدود ارتفاع مورد تایید کارشناسان نیز میباشد

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547