بهترین حفاظ روی دیوار حیاط و باغ

درب های آکاردئونی بازشو 
20 ژوئن 2021
انواع حفاظ ‌های دیوار
22 ژوئن 2021
نمایش همه

بهترین حفاظ روی دیوار حیاط و باغ و انتخاب برترین نرده دیوار از جمله ابزاری است که می‌تواند احساس امنیت و محافظت از افراد خانواده را تامین کند و علاوه بر آن به ایجاد حریم قانونی و حفظ مال ما کمک کند. تحقیقات در مورد نوع انتخاب ارتفاع حفاظ در بین مشتریان نشان داده است که مردم بر این باورند اگر هر چه ارتفاع حفاظ بالاتر رود امنیت نیز بالا می رود و خیلی کمتر به نمای ساختمان و زیبایی ساختمان توجه می کنند. حفاظ مدرن که به نام های ( حفاظ لیلیوم ، حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی آبشاری اف ، حفاظ نیزاری ، حفاط خار بوته ای و …) از آن یاد می شود. باید طوری انتخاب شوند که با نمای ساختمان همخوانی داشته باشد. در انتخاب حفاظ باید به سه عامل تراکم و ارتفاع و عرض با یکدیگر و در کنار یکدیگر نگاه کرد و انتخاب کرد.

شیک ترین حفاظ دیواری

حفاظ شاخ گوزنی:

این مدل یکی از بهترین نوع حفاظ نرده روی دیوار می باشد. در تولید این طرح با شکل و جنس بسیار عالی که از متریال فلز استفاده می شود در اشکال مختلف خم کاری شده و ساخته می شود. سر میله های این حفاظ به صورت شاخ گوزن توسط افرادی کارآزموده در کنار هم به صورت زنجیر جوش می خورند. مدل نام برده به صورت متراکم در طول و عرض و با نوک بسیار تیزی در رنگ های متنوع متناسب با سلیقه مشتری تهیه می شود. حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر زیبایی امنیت بسیار بالایی دارد.

قیمت انواع نرده حفاظ بر روی دیوار در یزد - انواع حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا

حفاظ فلزی دیوار

تولید حفاظ شاخ گوزنی :

برای تولید حفاظ شاخگوزنی نیاز به دستگاه های برش ، پرس های خم کننده ،دستگاه های جوش CO2 و کوره رنگ پودری است . میلگرد سایز ۹ تا ۱۰ شاکله اصلی تولید حفاظ شاخ گوزنی است . ابتدا میلگرد به بخش برش کاری انتقال داده میشوند. بعد از برش کاری ، میله ها توسط دستگاه های خاص تیز میشو ند. بعد از تیز کردن میله های حفاظ شاخ گوزنی نوبت به خم کردن میله ها میرسد که توسط پرس های قوی خم شده و برای جوش کاری آماده میشوند. در مرحله جوش کاری میله ها با توجه به قالب های مخصوص به هم متصل شده و آماده رنگ میشوند. برای رنگ آمیزی هم باید ابتدا میله ها چربی زدایی شده وسپس داخل کوره قرار میگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547