فنس فلزی بالای دیوار

محافظ دور ساختمان
۱۴۰۰/۰۴/۳۰
حفاظ بالای دیوار
۱۴۰۰/۰۴/۳۰
نمایش همه

شکل و شمایلی خاصی که حفاظ لیلیوم دارد شکل ظاهری آن را از سایر انواع نرده دیوار متمایز نموده و طرح و نقش منحصر به فردی به دیوارهای ساختمان خواهد بخشید. فکر کنید که یکی از زیباترین گل ها روی دیوار ساختمان شما به جهت محافظت و ممانعت از ورود افراد متفرقه قرار گرفته است. تنه ی اصلی حفاظ لیلیوم با میلگردهای نمره های بالا بسته به ارتفاع گل آن ساخته می شوند تا هیچ قیچی آهن بری توانایی بریدن آن را نیز نداشته باشد. این میزان زیبایی و امنیت در یک فنس فلزی بالای دیوار به این راحتی ها جمع نخواهد شد.

حفاظ آهنی روی دیوار کرج

تراکم محافظ های بالای دیوار

جدا از ایمنی بالا به دلیل تراکم و نوع ساختار حفاظ های شاخ گوزنی و همچنین جدا از زیبایی این حفاظ ها، قیمت ارزان آن در مقابل با انواع نرده های دیگر، خود به یکی از پر طرفدارترین نرده ها در بین سایر نرده های دیگر تبدیل است. بعد از حفاظ شاخ گوزنی نرده های دیگری نیز با الهام از طرح شاخ گوزنی تولید و عرضه شده است که هیچ کدام از آنها به اندازه حفاظ شاخ گوزنی مورد استقبال قرار نگرفته اند. از جمله حفاظ های روی دیوار  دیگری که امروزه تولید می گردند می توان به حفاظ های مدل بوته ای، حفاظ های مدل نی زار و حفاظ های مدل لیلیوم اشاره نمود.

محافظ بالای دیوار در شهریار

نکات مهم در هنگام خرید حفاظ بالای دیوار ایمنی و امنیت محافظ بالای دیوار ساختمان :

امنیتی و ایمنی بسیار بالایی که با استفاده از این روش ایجاد خواهد شد در مقایسه با هزینه ای که از شما درخواست می شود بسیار باارزش است . اگر شما نیز به دنبال راهکارهای بسیاری برای ایجاد حفاظ برای ساختمان خود هستید می توانید این روش را با اطمینان کامل انتخاب کنید . بعد از جوشکاری اینک نرده ی دیوار آماده شده است و باید رنگ آمیزی شود و در ادامه به نکاتی در مورد رنگ آمیزی آن مطرح شده است . معمولا اندازه نرده هایی که به عنوان حفاظ ساخته و تولید می شود پروسه های زیاد و طولانی را طی می کنند به همین دلیل ممکن است هزینه های پیشنهادی برای آنها بیشتر باشد .

قیمت انواع نرده حفاظ بر روی دیوار در اصفهان - انواع حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ مارکت

سلام اگر دوست دارید همه محصولات و تخفیف‌های ما رو بدونید با ما تماس بگیرید 💫

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
📳
1547 770 0912