مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی

کاربرد و مزیت حفاظ های شاخ گوزنی دیوار
آوریل 24, 2022
عوامل موثر در قیمت نرده شاخ گوزنی
می 6, 2022
نمایش همه

ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی به این راحتی و آسانی ها که ب نظر میرسد نیست بعضی ویژگی های مرتبط به تولید باید رعایت شود تا ایمنی نرده آهنی شاخ گوزنی کاملا تضمین شده باشد. فاصله میلگردها، محل نصب آنها، ارتفاع شاخ ها، محل نصب شاخ ها، فاصله شاخ ها از هم، کفی که حفاظ روی آن قرار میگیرد و برخی موارد دیگر باید دقیقا اصولی و برپایه استانداردهای جاری تولید و ساخته گردد .

عکس محافظ شاخ گوزنی

مزیت نصب محافظ شاخ گوزنی 

حفاظ های شاخ گوزنی در ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرند و کاربردی میباشد . میگلرد ها مقاومت بالایی در مقابل خمیدگی داشته و ایمنی بالایی را در مقابل سارقان دارد با این حال حفاظ های تولید شده با میلگرد های بدون آج از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند. در تولید این نوع از حفاظ از میلگردهای سایز ۸ مقاوم استفاده می شود و حفاظ شاخ گوزنی با جوش برق جوشکاری میشود و امکان هر گونه شکستگی یا جدا شدن را به صفر میرساند.

 

نصب محافظ شاخ گوزنی روی دیوار

طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی

نصب حفاظ روی دیوار به طور تقریبی کار آسانی است و برای نصب حفاظ دیوار نیاز چندانی به تخریب چندانی در دیوار نیست البته نصب حفاظ نیاز به مهارت خاصی دارد . چراکه پروسه ساخت حفاظ دیوار در داخل کارگاه انجام می شود و سپس به محل نصب انتقال پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547