نرده محفاظ شاخ گوزنی

نرده محافظ بالای دیوار حیاط
۱۴۰۰/۰۷/۰۹
تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیکی
۱۴۰۰/۰۷/۰۹
نمایش همه

تولید حفاظ شاخ گوزنی :

برای تولید حفاظ شاخگوزنی نیاز به دستگاه های برش ، پرس های خم کننده ،دستگاه های جوش CO2 و کوره رنگ پودری میباشد . میلگرد سایز ۹ تا ۱۰ شاکله اصلی ساخت حفاظ شاخ گوزنی است . در ابتدا میلگرد به بخش برش کاری انتقال داده میگردند بعد از برش کاری ، میله ها توسط دستگاه های خاص تیز میشوند. بعد از تیز کردن میله های محفاظ شاخ گوزنی نوبت به خم کردن میله ها میرسد که توسط پرس های قوی خم شده و برای جوش کاری آماده میگردند در وحله اول جوش کاری میله ها با توجه به قالب های مخصوص به هم متصل شده و آماده رنگ میگردند برای رنگ کاری هم باید ابتدا میله ها چربی زدایی گردد و در ادامه داخل کوره قرار میگیرند. بعد از گرم شدن تا دمای ۲۲۰ درجه محفاظ های شاخ گوزنی از کوره بیرون آورده شده و پودر پلی استر بر روی حفاظ ها پاچش شده و مجدد درون کوره قرار میگیرند. دمای ۲۲۰ درجه و زمان ۲۰ دقیقه برای پخت رنگ کافی است . بعد از طی این مراحل محفاظ شاخ گوزنی برای ارسال و نصب به قسمت انبار برده میشوند تا کنترل کیفیت انجام گردد.

حفاظ فلزی دیوار

دلیل محبوبیت حفاظ های شاخ گوزنی در تهران

نرده محفاظ شاخ گوزنی با توجه به ظاهر زیبا و تنوع در طرح های آن در مدت زمان کوتاه توانست در بین سازندگان و افرادی که خواستار حفظ ابتدایی ترین امنیت ساختمان بوده اند جایگاه ویژه ای برای خود ایجاد کند.این نوع محفاظ دارای ویژگی زیادی است. نرده کشی دور ساختمان ها و ویلا ها قبلا در محل ساختمان انجام می گرفت و این خود همواره برای سازندگان محفاظ دغدغه به حساب می آمد زیرا احتمال شکستن سنگ در پوش و جوشکاری در محل و … را به همراه داشت. در محفاظ های شاخ گوزنی این مشکل وجودنداشته چرا که در قطعه های ۲متری تولید و رنگ آمیزی شده و سپس جهت نصب به محل پروژه ارسال میگردد.

بهترین حفاظ درب آپارتمان

حفاظ فلزی دیوار

نرده شاخ گوزنی در چه مدل هایی تولید می گردد؟

محفاظ شاخ گوزنی در دو طرح قدیمی و خم جدید تولید میگردد اما به طور کلی انواع محفاظ روی دیوار در بازار به نام محفاظ شاخ گوزنی شناخته می گردد در صورتی که نرده گارد شاخ گوزنی تنها یک مدل از انواع محفاظ های روی دیوار می باشد و مدل های دیگر شامل حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه ای مدرن، حفاظ سرنیزه ای کلاسیک، حفاظ آبشاری و… است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ مارکت

سلام اگر دوست دارید همه محصولات و تخفیف‌های ما رو بدونید با ما تماس بگیرید 💫

09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ