نصب انواع حفاظ بالای دیوار

گارد فلزی بالای دیوار کرج
۱۴۰۰/۰۴/۲۰
نصب حفاظ روی دیوار
۱۴۰۰/۰۴/۲۰
نمایش همه

برخی دیوارها دارای درپوش هستند اما به دلیل نداشتن استحکام در سوراخ کردن و آسیب دیدن درپوش ها باید برای نصب انواع حفاظ بالای دیوار و محکم کردن کار از پلیت استفاده کرد و برای برخی دیوارها هم از پیم استفاده می کنند تا بتوانند هم نصب آسان تری داشته باشند و هم کار مستحکم تری به مشتری تحویل دهند.این چنین است که دیوارهای دارای درپوش سنگی چنانکه ضخامت درپوششان دو تا شش سانتی متر باشد می توان درپوش را سوراخ کرد و عملیات نصب را انجام داد در غیر این صورت باید از پلیت استفاده کرد.

محافظ دیواری قیمت

تراکم محافظ بالای دیوار :

بعضی از تولیدکنندکان شاخه های فرعی را هم جزو تراکم اعلام میکنند. معمولا تارکم هایی که بیشترا از ۱۳ ردیف اعلام میشند ب احتساب شاخه های فرعی میباشد .این تراکم ها گاها تا ۲۰ و بالاتر هم اعلام میشود که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و در واقع شمارش تمام قطعات ریز و درشت میباشد .خلاصه اینکه بصورت رایج تراکم موجود برای حفاظ شاخ گوزنی ۷ تا ۱۳ ردیف صحیح میباشد .مثلا تراکم ۱۴ احتمالا همان تراکم رایج ۷ است که با احتساب شاخه های کوچک میان آن ۱۴ ردیف اعلام میشود.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی در اندازه های متفاوت ارتفاع: ۵۰ ارتفاع: ۷۰ ارتفاع: ۹۰ ارتفاع:۱متر ارتفاع:۱/۲۰ ارتفاع:۱/۵۰ تراکم معمولی و تراکم بالا با مناسب ترین قیمت و کیفیت تولید میگردد . حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین و جدیدترین انواع حفاظ روی دیوار است و شکل ظاهری این حفاظ شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد . شاخ های گوزن مهم ترین وسیله دفاعی این حیوان هستند سر شاخه های حفاظ شاخ گوزنی بسیار نوک تیز است به همین دلیل است که عبور از این حفاظ کاری محال است.

مزیت نصب محافظ شاخ گوزنی چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ مارکت

سلام اگر دوست دارید همه محصولات و تخفیف‌های ما رو بدونید با ما تماس بگیرید 💫

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
📳
1547 770 0912