نصب انواع حفاظ بالای دیوار

گارد فلزی بالای دیوار کرج
10 جولای 2021
نصب حفاظ روی دیوار
13 جولای 2021
نمایش همه

برخی دیوارها دارای درپوش هستند اما به دلیل نداشتن استحکام در سوراخ کردن و آسیب دیدن درپوش ها باید برای نصب انواع حفاظ بالای دیوار و محکم کردن کار از پلیت استفاده کرد و برای برخی دیوارها هم از پیم استفاده می کنند تا بتوانند هم نصب آسان تری داشته باشند و هم کار مستحکم تری به مشتری تحویل دهند.این چنین است که دیوارهای دارای درپوش سنگی چنانکه ضخامت درپوششان دو تا شش سانتی متر باشد می توان درپوش را سوراخ کرد و عملیات نصب را انجام داد در غیر این صورت باید از پلیت استفاده کرد.

محافظ دیواری قیمت

تراکم محافظ بالای دیوار :

بعضی از تولیدکنندکان شاخه های فرعی را هم جزو تراکم اعلام میکنند. معمولا تارکم هایی که بیشترا از ۱۳ ردیف اعلام میشند ب احتساب شاخه های فرعی میباشد .این تراکم ها گاها تا ۲۰ و بالاتر هم اعلام میشود که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و در واقع شمارش تمام قطعات ریز و درشت میباشد .خلاصه اینکه بصورت رایج تراکم موجود برای حفاظ شاخ گوزنی ۷ تا ۱۳ ردیف صحیح میباشد .مثلا تراکم ۱۴ احتمالا همان تراکم رایج ۷ است که با احتساب شاخه های کوچک میان آن ۱۴ ردیف اعلام میشود.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی در اندازه های متفاوت ارتفاع: ۵۰ ارتفاع: ۷۰ ارتفاع: ۹۰ ارتفاع:۱متر ارتفاع:۱/۲۰ ارتفاع:۱/۵۰ تراکم معمولی و تراکم بالا با مناسب ترین قیمت و کیفیت تولید میگردد . حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین و جدیدترین انواع حفاظ روی دیوار است و شکل ظاهری این حفاظ شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد . شاخ های گوزن مهم ترین وسیله دفاعی این حیوان هستند سر شاخه های حفاظ شاخ گوزنی بسیار نوک تیز است به همین دلیل است که عبور از این حفاظ کاری محال است.

محافظ آپارتمان ارزان ( حفاظ آکاردئونی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547