نصب انواع حفاظ پنجره شرق تهران

نرده آهنی شاخ گوزنی
5 جولای 2021
نصب انواع محافظ فلزی مشهد
8 جولای 2021
نمایش همه

حفاظ پنجره مدرن و شیک

امنیت خانه و خانواده شما بسیار مهم است ، چیزی که نمی توانید از آن غافل شوید و نصب یک سیستم امنیتی مانند دوربین ممکن است کافی نباشد. حفاظ های آهنی محکم برای درب ها و پنجره ها امنیت و محافظت بیشتری به شما می دهد و ما در کارخانه آهن آریا معتقدیم که با اضافه کردن نرده حفاظ به پنجره ، امنیت خانه شما افزایش می یابد. ما این نگهبانان پنجره را به گونه ای میسازیم که مانند یک اثر هنری زیبا باشد. استاندارد فاصله بین نرده ها را جوری تنظیم میکنیم که هیچ کس با لاغر ترین اندام نتواند از آن عبور کند و استحکام را به حدی می رسانیم که هر انسان قدرتمندی نتواند به راحتی بین نرده ها را باز کند.

حفاظ پنجره قیمت

نصب حفاظ پنجره :

نصب انواع حفاظ پنجره شرق تهران توسط بزرگترین تولیدکننده حفاظ های آهنی ساختمان، این که شما یک حصار محافظ را برای پنجره خانه یا محل کار خود اضافه میکنید، همیشه می توانید یک سرویس قابل اعتماد و معقول باشد تا از خطرات احتمالی سقوط یا سرقت جلوگیری کند.میزان امنیت خانه و محل خود را با نصب حفاظ پنجره بهبود دهید، اگر زیاد بودجه ندارید از خرید نوع ساده آن شروع کنید و در آینده میتوانید با تماس با ما یا یک در و پنجره سازی دیگر با نصب و جوشکاری گل های فرفورژه ظاهر آن را تغییر دهید .

حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره

نصب محافظ برای پنجره نیز به میزان قابل توجهی امنیت خانه را افزایش می ­دهد. این موضوع به خصوص برای خانه­های ویلایی یا طبقات همکف و اول ساختمان ­ها اهمیت پیدا می ­کند.نصب نرده حفاظِ پنجره برای طبقات فوقانی اگرچه جنبه امنیتی کمتری دارد. اما به لحاظ جلوگیری از سقوط کودکان از ارتفاع بسیار مفید است. همچنین در زمان وقوع حوادثی از قبیل طوفان از شکستن شیشه­ها جلوگیری می­کند.نرده حفاظ پنجره بر اساس جنس و مدل در انواع مختلفی تولید می­شود. بر اساس جنس ساخت نرده حفاظِ پنجره بیشتر با آهن، آلومنیوم و مواد شبه چوب صورت می­ گیرد.به لحاظ مدل نیز می­توان به نوع میل ه­ای، مدیترانه ­ای، رولی، آکاردئونی و فرفورژه اشاره کرد. انتخاب جنس و مدل بر اساس نوع پنجره، شرایط آب و هوایی، اندازه پنجره و بودجه اختصاصی انجام می­شود.

معرفی حفاظ شاخ گوزنی و انواع حفاظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547