نصب انواع حفاظ پنجره

مزیت نرده حفاظ دیوار حیاط
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
ویژگی حفاظ آکاردئونی روی درب آپارتمان
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
نمایش همه

اما منظور نظر از حفاظ‌های پنجره چیست؟
با نصب انواع حفاظ پنجره میتوان تضمین امنیت یک ساختمان، مستلزم در نظر گرفتن فاکتورهای زیادی است. این‌که در محله‌ای که ساکنش هستید گشت‌های شبانه و امنیت عمومی وجود داشته باشد، از درب و پنجره‌های امنیتی مجهز به حفاظ استفاده کرده باشید، دوربین مداربسته یا دزد گیر نصب کرده باشید و صدها اقدام امنیتی دیگر از این دست، می‌توانند ضامن امنیت خانه شما باشند. اما در میان این تمهیدات، معمولا به حفاظ‌های پنجره توجه کمتری شده است. حفاظ‌هایی که عموما به صورت پروفیل‌ها یا میله‌هایی از بیرون یا درون روی قاب پنجره نصب شده و مانع از ورود افراد یا اشیا به داخل ساختمان می‌شوند.

نصب انواع حفاظ پنجره

در حالت کلی، با توجه به این‌که معمولا طبقات همکف و اول ساختمان‌ها در معرض خطر سرقت از طریق پنجره‌ها هستند، در ساختمان‌های بلندی که چندین و چند طبقه دارند، صرفا در همان طبقات نخست از حفاظ پنجره استفاده می‌کنند.

حفاظ‌های دائمی:

این محافظ‌های پنجره یک بار نصب می‌شوند و به مدت طولانی قابل استفاده هستند.

انواع حفاظ پنجره مشبک

حفاظ‌های دائمی مشبک اغلب دارای روزنه‌های بسیار کوچک و به شکل توری (فلزی) هستند که امکان هرگونه دسترسی حتی به جداره بیرونی شیشه پنجره را غیرممکن می‌کنند. البته این مدل به دلیل ظاهر نه چندان جذابش معمولا برای منازل مسکونی انتخاب نمی‌شود. حفاظ‌های مشبک را می‌توانید در مدل‌های کشویی نیز تهیه کنید. همچنین انتخاب اندازه مشبک‌های حفاظ اختیاری است ولی هر چه اندازه آن کوچک‌تر باشد ایمنی آن بالاتر است و حتی امکان دسترسی به پنجره توسط سارقین غیرممکن خواهد بود.

حفاظ آکاردئونی درب منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ مارکت

سلام اگر دوست دارید همه محصولات و تخفیف‌های ما رو بدونید با ما تماس بگیرید 💫

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
📳
1547 770 0912