ویژگی انواع حفاظ شاخ گوزنی

گارد محافظتی شاخ گوزنی در تهران و کرج
25 ژوئن 2022
مزایای ساخت محافظ شاخ گوزنی
9 جولای 2022
نمایش همه

حفاظ شاخ گوزنی از لحاظ ارتفاع تراکم ,عرض ضخامت میلگرد و نوع رنگ و روش رنگ کاری و نوع جوش و روش جوشکاری …. تنوع زیادی دارد شرکت ما بعنوان یکی از تولید کننده گان حفاظ شاخ گوزنی و سایر سازه ها آهنی مانند انواع درب نفررو و پارکینگ , انواع حفاظ پنجره حفاظ روی دیوار , نرده راه پله , نرده بالکن , درب فرفورژه و ….است قیمت انواع حفاظ ها بسته به عوامل ذکر شده متغییر بوده و متفاوت است .

 

تراکم نرده شاخ گوزنی

نصب محافظ شاخ گوزنی

نصب محافظ شاخ گوزنی به ویژه در محل و اماکنی که میزان سرقت از آنها بالا میباشد الزامیست نصب محافظ شاخ گوزنی و سار حافظ های دیواری باید تحت نظر کارشناسان صورت گیرد چرا که نصب محافظ کار آسانی نبوده و نیاز به دقت و همچنین تجربه بالا دارد اگر نصب محافظ به درستی صورت نگیرد ممکن است حفاظ بعد از مدتی کنده شده و یا همچنین از بین برود . عوامل متععدی در نصب محافظ تاثیر گار است مثل نوع دیوار ها از نظر مصالح و معماری _ ارتفاع_عرض_طول و مجاورتها بهترین نوع حفاظ از میان انواع محافظ روی دیوار را با توجه به بودجه مورد نظرتان را معرفی نمایند.

انواع نمونه حفاظ نصب شده در تهران عبارتند از :

  1. حفاظ شاخ گوزنی (شاخگوزنی )
  2. حفاظ بوته ای
  3. حفاظ نیزار (نی زار )
  4. حفاظ لیلیوم

 

مزایای حفاظ شاخ گوزنی

جوش co2 چه مزایایی نسبت به جوش الکترود دارد؟

  1. جوش الکترود بر اثر تکان های شدید شکسته میشود چرا که جوش الکترود ترد به صورت خال جوش اعمال می‌شود.در نتیجه از نظر امنیت و سیستم حفاظت ضریب پایین تری دارد.
  2. جوش الکترود دارای گل جوش بوده و به علت داشتن گل جوش رنگ‌آمیزی با مشکلاتی روبه‌رو می‌شود. این در حالی است که جوش co2 نرم است.
  3. جوش co2 قابلیت اجرای دوطرفه را دارد. گل جوش ندارد و مناسب ترین جوش برای تولید حفاظ است.
مزایای نصب درب آکاردئونی فلزی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547