کاربرد حفاظ های مدرن بالای دیوار

کاربرد حفاظ روی دیوارمحوطه
5 آوریل 2022
کاربرد و مزیت حفاظ های شاخ گوزنی دیوار
24 آوریل 2022
نمایش همه

حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ سرنیزه ای ، حفاظ لیلیوم از اناع حفاظ آهنی هستند که هدف این ما آرامش خاطر و امنیت شما مصرف کنندگان محترم می باشد .حفاظ های مدرن بالای دیوار از حفاظهای دیواری که بر خلاف حفاظهای قدیمی که به خودی خود بهترین دستگیره برای بالا رفتن و جای پا برای ایستادن روی دیوار را برای سارق فراهم می کند ، دارای ایمنی منحصر به فرد و ویژه ایی هستند .

 

حفاظ جدید بالای دیوار

رنگ و ظاهر نرده های شاخ گوزنی

ممکن است با نصب یک گارد بسیار معمولی بر روی یک دیوار مسکونی که از داخل و بیرون به راحتی در دید مردم باشد مشابه یک زندان باشد و این منظره از لحاظ روحی و حسی، اثر بدی بر ساکنین بگذارد.اما ظاهر نرده های امروزی بسیار چشم نواز بوده و با توجه به نوع رنگ آن می تواند بسیار قابل توجه و زیبا نیز به نظر بیایند .

 

حفاظ شاخ گوزنی جدید بالای دیوار

عوامل موثر در قیمت حفاظ شاخ گوزنی

نرده شاخ گوزنی حفاظ هایی از جنس میلگرد است که با جوشکاری، رنگ کاریبه شکل انواع حفاظ ها در می آید. به همین علت عوامل بسیاری در تعیین قیمت آن نقش دارند.میلگرد نیز بر اساس عوامل مختلفی تعیین قیمت شده اند که عواملی نظیر میزان تراکم، نوع جنس، میزان کیفیت، فرایند تولید و هر چه عوامل ذکر شده استاندارد باشند، منجر به افزایش قیمت نیز می گردند

مزیت محافظ نرده شاخ گوزنی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547