گارد جلوی درب حفاظ آکاردئونی

محافظ دور دیوار قیمت
فوریه 16, 2021
قیمت خرید نرده حفاظ آهنی برای دیوار ساختمان
فوریه 18, 2021
نمایش همه

درب آکاردئونی محافظ پشت در آپارتمان که به صورت خلاصه آن را گارد جلوی درب حفاظ آکاردئونی هم می نامند ، نوعی حفاظ آهنی امنیتی هستند معمولاً جلوی درب های ورودی نصب می‌شوند تا به امنیت آن‌ها کمک کنند. خیلی ها این درب ها را با نام درب ضد سرقت می شناسند. دلیل این نامگذاری هم احتمالاً همانطور که گفته شد ، الهام گرفته از ساز آکاردئون است و به ویژگی کشویی و کرکره‌ای بودن آن ها اشاره دارد.

درب محافظ آپارتمان

 

خاصیت تاشو بودن درب آکاردئونی

 

همین ویژگی تاشو بودن در واقع یکی از نقاط قوت این درب ها، یعنی اشغال فضایی بسیار کم هم است. این امر به خصوص در زمان بسته بودن این درب ها مشهود است که کاملا فشرده می شوند و فضایی چند برابر کمتر از اندازه‌ی واقعی خود در زمان باز خودن را اشغال می‌کنند. بنابراین، اگر مشکل محدودیت فضا دارید، و یا اینکه راه پله ی کوچکی دارید،‌ درب آکاردئون جلوی در خانه  بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

حفاظ آکاردئونی با نام های دیگری چون حفاظ کشویی ، درب کشوئی ، درب کرکره ای نیز به این نوع حفاظ درب آپارتمان به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. حفاظ آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه سازی فضای خواهد شد. درب آکاردئونی خود را امروز سفارش دهید.

 

حفاظ ضد سرقت درب پشت آپارتمان

یکی از روش هایی است که برای امنیت خانه مورد استفاده قرار می گیرد. در نظر بگیرید که برای امنیت خانه یکی از مهمترین روش ها این است که جلو راه سارقین بسسته شود. با توجه به اینکه نرده حفاظ ضد سرقت یکی از معمول ترین روش ها است بنابراین شما با وجود این حفاظ می توانید خانه خود را از سارقین حفظ کند. طرح ها و رنگ های مختلف نرده کرکره ای که در بازار موجود است سبب می شود تا خانه شما ایمن بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547