گارد شاخ گوزنی دور دیوار

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی
1 آگوست 2021
نرده آهنی روی دیوار
3 آگوست 2021
نمایش همه

گارد شاخ گوزنی دیوار حیاط چه مزایایی نسبت به سایر نرده های روی دیوار دارد؟

نوک های تیز و برنده نرده شاخ گوزنی عبور افراد را کاملا غیر ممکن می کند . تراکم و در هم تنیدگی شاخک ها علاوه بر جلوه نا منظم زیبا ایجاد امنیت بالایی را به وجود می آورند. به دلیل طول زیاد بعد از نصب کاملا یکدست و در هم تنیده می گردد . حفاظ شاخ گوزنی که به گارد شاخ گوزنی دور دیوار نیز معروف میباشد یکی از برترین نمونه های حفاظ دیوار میباشد که در حفاظ دیوار حیاط ، نرده فلزی بالکن، و سایر مناطق دیگر کاربرد داشته و همانطور که یاد کردم زیبایی خاصی به نمای خارجی ساختمان می بخشد. برای رنگ نرده حفاظ شاخ گوزنی همانطور که اشاره شده از رنگهای الکترواستاتیک استفاده می گردد.

 

عکس نرده حفاظ شاخ گوزنی

مزیت حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی غیر قابل عبور میباشند و سارقان در مرحله اول سرقت که شناسایی ساختمانها برای سرقت است وقتی با دیوار هایی که این نوع نرده آهنی به روی آنها نصب گردیه روه به رو میشوند اند از سرقت از آن ساختمان صرف نظر میکنند زیرا این نوع نرده آهنی که با الهام گرفتن از شاخ گوزن تولید شده اند با توجه به ارتفاع و عرض دیوار به گونه ای تولید میگردند که عبور از آنها بسیار بسیار مشکل بوده و اگرسارقان بخواهند فکر سرقت از خانه و مکانی که در آنها از نرده حفاظ دیواری  استفاده شده شرقت کنند بعلت وجود شاخکهای تیزی که با گیوتین تیز و برنده شده اند حتما با صدمات بسیار جدی مواجه خواهند شد که این صدمات آنها را از عبور ناتوان خواهد نمود .

گارد آهنی روی درب آپارتمان

 

حفاظ دیواری تهران

حفاظ شاخ گوزنی:

حفاظ شاخ گوزنی یکی از برترین و جدیدترین انواع حفاظ های دیواری میباشد اگر بخواهیذ از خانه و منزل خود محافظت کنید از حفاظ دیوارخانه و منزل خود چون حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید. نوک حفاظ شاخ گوزنی با منطق و الگوی خاصی تولید شده شکل ظاهری این حفاظ، شباهت فراوانی به شاخ گون دارد .حفاظ شاخ های گوزنی، مهم ترین وسیله ایچائ امنیت است سرشاخه های حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیز است؛ به همین علت است که عبور از این حفاظ کاری محال بوده و جنس حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد است. برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از رنگ روغنی، رنگ پودری و کوره ای استفاده می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547