قیمت حفاظ شاخ گوزنی

درب آکاردئون ضد سرقت
1 جولای 2021
نرده محافظ روی دیوار
4 جولای 2021
نمایش همه

عوامل موثر در انتخاب حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

سایز میلگرد، تراکم، نوع جوش و رنگ حفاظ شاخ گوزنی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در انتخاب حفاظ شاخ گوزنی هستند. وزن هر متر حفاظ شاخ گوزنی بیشترین تاثیر را در قیمت حفاظ شاخ گوزنی دارد. با استعلام وزن هر متر حفاظ شاخ گوزنی شما امکان سبک سازی را از افراد سود جو خواهید گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تراکم، نوع جوش و رنگ با شماره ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ میتوانید تماس حاصل فرمایید.

حفاظ فلزی روی دیوار

از چه نوع میلگردی برای حفاظ شاخ گوزنی استفاده می‌شود؟

در تولید این حفاظ نرده دیواری از میلگرد با قطر ده میلی متر استفده شده است. شاید از نظر برخی مشتریان این قطر کم بوده و به راحتی قابل خم شدن باشد. این نفکر کاملا غلط است. اسکلت حفاظ شاخ گوزنی به گونه‌ای طراحی شده است که امکان خم کردن و شکستن صفر است.باید گفت که حتی امکان برش حفاظ هم وجود ندارد زیرا شاخه ها در هم تنیده هستند.

حفاظ کشی روی دیوار

 

نرده شاخ گوزنی حفاظ :

در گذشته برای جلوگیری از ورود سارقین و یا حتی ورود حیوانات مزاحم از سیم خاردار بر روی دیوار محوطه و یا روی زمین استفاده می‌کردند. امروزه با وسیع‌تر شدن شهرها و بالا رفتن احتمال سرقت، همچنان الزام استفاده از مانع حفاظتی در اولویت می‌باشد، اما به منظور حفظ زیبایی ساختمان، طراحان و دکوراتیوهای صنعت ساختمان‌سازی، به فکر ساخت نرده‌های حفاظتی زیباتر و در عین حال پایدارتر بودند. امروزه نرده‌های شاخ گوزنی در کرج با تنوع و ابعاد و رنگ و جنس مختلف تولید و قابل ارائه می‌باشد، این نرده ها متناسب با ظاهر ساختمان و المان های زیبا شناختی در طرح‌های مختلفی عرضه می‌شوند

حفاظ پشت درب مقاوم(آکاردئونی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547