جک درب پارکینگ

جک برقی درب پارکینگ با ساختار فوق العاده عالی خود امروزه به طور گسترده ای در سراسر دنیا مورداستفاده قرار می گیرد؛ زیرا قادر است تا عبور و مرور را تسهیل کرده و شرایط بهتری را برای عموم مردم رقم بزند. همان گونه که می دانید امروزه صنایع مختلف توانسته اند با تکیه بر تکنولوژی های روز دنیا به پیشرفت های چشمگیری دست یابند. تولید جک کنترلی نیز یکی از همین دستاوردها به شمار می رود که با استقبال گسترده ای مواجه شده است.

در این نوشتار قصد داریم تا به بررسی قابلیت ها و ویژگی های بارز جک برقی درب پارکینگ پرداخته و اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. این مجموعه اطلاعات به شما کمک می کنند تا خرید بهتری را تجربه نمایید بنابراین از شما می خواهیم تا انتها ما را مهمان نگاه های پرفروغ خود نمایید.

جک درب پارکینگ

جک برقی درب پارکینگ چیست؟

امروزه با پیشرفت هایی که در راستای تولید درب ها صورت گرفته است درب های دستی جای خود را به درب های اتوماتیک داده اند؛ زیرا این درب ها قابلیت های بی نظیری را برای استفاده کنندگان به همراه داشته و قادرند تا شرایط مطلوبی را نظر سهولت در رفت وآمد و امنیت رقم بزنند. استفاده از درب های اتوماتیک برای مکان های مختلفی همچون ساختمان های مسکونی، شرکت ها، ادارات و … رواج بسیار زیادی یافته است؛ به گونه ای که می توان گفت اکثر این ساختمان ها مجهز به جک کنترلی هستند.

درب پارکینگ برقی و کنترلی دارای تجهیزات خاصی است که از مهم ترین آن ها می توان به جک ها اشاره نمود. این جک وظیفه دارند تا درب پارکینگ ساختمان را باز و بسته نمایند. از دیگر تجهیزات می توان ریموت ها را نام برد که وظیفه هدایت جک ها را بر عهده داشته و اهمیت بسیار بالایی دارند. شما با زدن دکمه تعبیه شده بر روی این ریموت ها می توانید به طور خودکار درب ورودی ساختمان و پارکینگ را باز کنید اما در اینجا این پرسش مطرح می گردد که این جک ها چه ساختاری دارند؟

جک برقی

مهم ترین اجزای تشکیل دهنده جک برقی درب پارکینگ

در بخش های قبل به جک و ریموت به عنوان اجزای تشکیل دهنده جک برقی درب پارکینگ اشاره داشتیم اما باید بدانید این جک ها دارای تجهیزات مهم دیگری نیز هستند. فلاشر، مرکز فرمان، کنترل و چشمی از دیگر تجهیزات کلی این جک های کنترلی هستند که هر کدام در راستای انجام فرآیند باز و بسته شدن اتوماتیک درب ها نقش بسیار مؤثری را ایفا می نمایند.

جک پارکینگی

نقش جک در درب های ورودی ساختمان یا پارکینگ ها

جک هایی که در جک برقی درب پارکینگ مورداستفاده قرار می گیرند وظیفه باز و بسته نمودن درب را بر عهده دارند و همین امر موجب شده است تا به عنوان یکی از تجهیزات اصلی این سیستم ها شناخته شده و نقش بسیار مؤثری را ایفا کنند. بروز هرگونه خرابی در ساختار این جک ها می تواند کل سیستم جک برقی درب پارکینگ را مختل نموده و موجب از کار افتادن آن ها گردد بنابراین لازم است حین انتخاب این جک ها دقت عمل لازم را به کار گرفته و از جک هایی که کیفیت مطلوبی دارند استفاده نمایید.

قیمت جک درب پارکینگ

مهم ترین نکات لازم برای خرید جک برقی درب پارکینگ

همان گونه که در بخش های قبل نیز اشاره نمودیم شما برای خرید جک برقی درب پارکینگ لازم است نکات مهمی را رعایت کنید تا در انتها صاحب محصولی باکیفیت شوید. از مهم ترین نکات در این راستا می توان موارد زیر را نام برد که هرکدام اهمیت خاص خود را داشته و رعایت نمودن آن ها الزامی است.

  • حتماً ورودی ساختمان خود را موردبررسی کامل قرار داده و نسبت به اندازه آن به اطلاعات دقیق دست یابید. این مجموعه اطلاعات به شما کمک می کنند تا جک هایی کاملاً مطابق با ساختار درب خود تهیه نموده و از قابلیت های بی نظیر آن نهایت لذت را ببرید.
  • عدم انتخاب درست جک برقی درب پارکینگ می تواند میزان عمر مفید این جک ها را کاهش دهد بنابراین لازم است حتماً انتخاب خود را بر مبنای پارکینگ خود انجام دهید.
  • زمانی که جک را نصب می کنید نسبت به باز و بسته شدن روان درب ها اطمینان یابید. توصیه داریم به سادگی از کنار این نکته عبور ننمایید.
  • لازم است بدانید عمر جک برقی مورداستفاده برای درب ارتباط بسیار مستقیمی با میزان وزن و فشاری که بر آن وارد می شود دارد؛ بنابراین باید ابتدا وزن درب را محاسبه نموده سپس اقدام به خرید جک برقی درب پارکینگ نمایید.

جک درب حیاط

مزیت های بارز جک برقی درب پارکینگ

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بیان مزیت های بارز جک برقی درب پارکینگ بپردازیم. این جک ها مزیت های قابل توجهی برای شما به همراه دارند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • شما با استفاده از جک کنترلی دیگر نیازی به باز و بسته نمودن درب های خود به صورت دستی نخواهید داشت؛ زیرا این جک ها به واسطه اجزای بی نظیر خود قادرند تا این عمل را به صورت اتوماتیک برای شما انجام دهند.
  • افزایش سطح آسایش و سهولت در رفت وآمد
  • درب های اتوماتیک به خوبی پاسخگوی نیازهای افرادی هستند که تمایل به انجام فعالیت های خود به صورت اتوماتیک داشته و سعی دارند تا به این طریق راحتی بیشتری را تجربه کنند.
  • جک برقی درب پارکینگ می تواند از باز و بسته زیاد درب حین ورود و خروج شما جلوگیری نموده و از نظر امنیتی نیز شما را به شرایط مطلوبی برساند.
  • قیمت مقرون به صرفه

خرید جک درب اتوماتیک کنترلی

انواع جک برقی درب پارکینگ

به طورکلی جک برقی درب پارکینگ به دو دسته تقسیم می شود که این دو دسته نیز شامل جک های الکترومکانیکی و جک های هیدرولیکی می شوند. هرکدام از این جک ها ویژگی های خاص خود را دارند که در ادامه به تشریح این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

ویژگی های بارز جک برقی الکترومکانیکی

به طور معمول این نوع از جک برقی درب پارکینگ را برای ساختمان هایی مورداستفاده قرار می دهند که تردد کمتری دارند. ساختمان های مسکونی بهترین گزینه برای جک های الکترومکانیکی به شمار می روند و لازم است بدانید قیمت پایین تری نسبت به جک های برقی هیدرولیکی دارند.

ویژگی های جک برقی هیدرولیکی

جک برقی درب پارکینگ هیدرولیکی مناسب ترین جک برای ساختمان ها و مکان های پرتردد است؛ زیرا امنیت بالاتری داشته و از قفل های برقی استفاده می کنند. علاوه بر این باید بدانید این نوع جک ها نیاز به نگهداری کمتری دارند و این امر به دلیل استفاده از روغن و فشار هوا در ساختار آن ها است.

 

مقالات تصادفی

 

 

📱
⇄ 8378 678 0912