دزدگیر اماکن

دزدگیر یکی از پرکاربردترین محصولات تجهیزات ساختمانی (محصولات حفاظتی) مناسب برای ادارات، تجاری، مسکونی، کارگاه ها، کارخانه ها و … می باشد. سیستم دزدگیر اماکن یا دزدگیر منزل عملکرد بسیار ساده ای دارد، در واقع دزدگیر مکان می تواند افراد غیرمجاز را تشخیص دهد و در هنگام ورود افراد غریبه به دفتر، ساختمان یا مکان تجاری شما به شما هشدار دهد.

سیستم دزدگیر به دو صورت کار می کند: یا به صورت آژیر بلند به شما و دیگران اطلاع می دهد و یا با اتصال به گوشی و تلفن همراه شما را از حرکات مشکوک مطلع می کند. در واقع به کمک دزدگیر اماکن چندین رله خروجی در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید با اتصال آن به سیستم روشنایی یا گرمایش منزل خود آنها را از راه دور خاموش یا روشن کنید.

دزدگیر اماکن به عنوان یک سیستم امنیتی و حفاظتی در مکان های مختلف مانند منازل، مغازه ها، مدارس، بانک ها، سازمان ها و … استفاده می شود. هر سیستمی که از سرقت جلوگیری کند یا باعث کند شدن و جلوگیری از سرقت هر وسیله ای شود، نوعی دزدگیر است. حفاظ های دیواری نوعی دزدگیر هستند و نوع پیشرفته آن مجموعه ای از قطعات الکتریکی است که سارق را شناسایی کرده و طبق سناریوی طراحی شده سیستم عمل می کند. حال اگر این دزدگیر برای جلوگیری از ورود به مکانی باشد به آن دزدگیر اماکن و اگر در خودرو یا موتورسیکلت استفاده شود به آن دزدگیر خودرویی می گویند.

دزدگیر اماکن

چرا از دزدگیر ضد سرقت استفاده کنیم؟

خرید و نصب دزدگیر در منزل یا هر ساختمان دیگری مزایای مالی و جانی فراوانی دارد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاهش احتمال سرقت: تجربه و آمار نشان می دهد مکان های مجهز به دزدگیر یک سوم مکان های بدون دزدگیر سرقت می شوند. در واقع دزدان فرصت طلب ابتدا مکان هایی را که سیستم امنیتی ندارند هدف قرار داده و سرقت می کنند.کنترل از راه دور: یکی دیگر از مزایای استفاده از دزدگیر مکان، امکان کنترل و کنترل از راه دور محیط است. در واقع شما به راحتی می توانید ورود و خروج منزل خود را کنترل و کنترل کنید و مطمئن باشید که در صورت ورود فرد غیرمجاز به محیط در زمان غیبت شما یا اداره پلیس اطلاع رسانی خواهد شد.ایجاد آرامش و آسایش: در صورت نصب دزدگیر در منزل یا محل کار می توانید برای مدت طولانی بدون نگرانی محیط را ترک کنید. داشتن آلارم هشدار به شما اطمینان می دهد که اموال شما در زمان غیبت شما محافظت می شود.قیمت دزدگیرهزینه دزدگیر به عوامل مختلفی از جمله نوع پنل مرکزی، کیفیت ساخت، قابلیت های بی سیم و لوازم جانبی بستگی دارد. لیست قیمت انواع دزدگیر را می توانید در بالای همین صفحه مشاهده نمایید.

امروزه استفاده از دزدگیر یا سیستم های اعلام سرقت برای محافظت از افراد و اماکن رایج شده است و مردم بیش از هر زمان دیگری به دنبال حفظ جان و مال خود هستند. اما ممکن است هنگام خرید بهترین مارک دزدگیر به دلیل عدم آگاهی دچار سردرگمی شوید. پس با راهنمای خرید دزدگیر همراه ما باشید.

آلارم در جای مناسب چیست؟مطمئنا همه شما پاسخ این سوال را می دانید. طبیعتاً هر جا احتمال جراحت، سرقت و تجاوز به عنف توسط افراد ناشناس وجود دارد، باید از نظر امنیتی مجهزتر باشد.

بنابراین هدف از انتخاب و خرید دزدگیر همه کسانی هستند که می خواهند از اموال، دارایی ها و سرمایه ارزشمند خود محافظت کنند. ساکنان آپارتمان، صاحبان مشاغل، صاحبان املاک و موسسات باید در ساعاتی که محل سکونت یا کار خود را ترک می کنند از ایمنی محیط خود آگاه باشند.

بهترین مدل دزدگیر اماکن

عملکرد چشمی دزدگیر اماکن چیست؟ یکی از رایج ترین سنسورهایی که امروزه در خانه های هوشمند به عنوان سیستم های دزدگیر یا سیستم های دزدگیر خانگی استفاده می شود، سنسور حرکت است که امروزه می توان آن را با نام های مختلفی مانند سنسور حرکت، چشم، رادار و PIR نامید. بازار.این سنسورها امروزه به دلیل وسعت و فرآیندهایی که در محیط انجام می دهند به یکی از اجزای اصلی سیستم های دزدگیر در خانه های هوشمند تبدیل شده اند، از این رو اکثر شرکت ها در اکثر پروژه های تشخیص سرقت خود از این سنسورها استفاده می کنند.

برای دستیابی به امکانات و اهداف یک خانه هوشمند به انواع مختلفی از سنسورها (حسگرها) نیاز داریم تا اطلاعاتی از این حساسیت ها به دست آوریم تا وضعیت فعلی خانه یا ساختمان را بهتر درک کنیم و بتوانیم از این اطلاعات برای پیش بینی استفاده کنیم. در واقع مدیریت یک ساختمان بدون حساسیت های متفاوت غیرممکن خواهد بود. در زیر برخی از رایج ترین سنسورهای مورد استفاده در خانه های هوشمند را بررسی می کنیم.

سنسورهای تشخیص حرکت از فناوری های مختلفی استفاده می کنند، اولتراسوند و مادون قرمز دو فناوری بسیار رایج هستند، اما فناوری هایی مانند مایکروویو و توموگرافی نیز در این سنسورها استفاده می شود.

در حسگرهایی که از روش اولتراسونیک استفاده می کنند، امواج صوتی به اجسام فرستاده می شود و این امواج با برخورد به اجسام به سنسور باز می گردند. وقتی جسمی جابجا می شود، این امواج با رسیدن به سنسور دچار اختلال می شوند، در این صورت خروجی سنسور فعال می شود و می تواند لامپ را روشن کند یا آژیر را روشن کند.

نصب دزدگیر در محل

دزدگیر اماکن چیست؟

آلارم هشدار دزدگیر خانه و فروشگاه را تنظیم می کند. دزدگیر اماکن ضد سرقت همانطور که از نامش پیداست یکی دیگر از محصولات امنیتی ساختمان است. دزدگیر اماکن یا آلارم ها عملکرد بسیار ساده و در عین حال مهمی دارند. استفاده صحیح از دزدگیر می تواند تاثیر بسزایی در امنیت خانه و محل کار داشته باشد. این آلارم ها از سنسورهای مخصوص به خود استفاده می کنند. به این ترتیب سنسورها آلارم خطر را صادر می کنند و شرایط خطرناک را تشخیص می دهند.دزدگیر سرقت همانطور که از نامش پیداست یکی دیگر از محصولات امنیتی ساختمان است. آلارم ها عملکرد بسیار ساده و در عین حال مهمی دارند. استفاده صحیح از دزدگیر می تواند تاثیر بسزایی در امنیت خانه و محل کار داشته باشد. این آلارم ها از سنسورهای مخصوص به خود استفاده می کنند. به این ترتیب سنسورها آلارم خطر را صادر می کنند و شرایط خطرناک را تشخیص می دهند.

مهمترین این سنسورها سنسور تشخیص حرکت است. تشخیص حرکت از این سنسورها با استفاده از سنسور مادون قرمز انجام می شود. این سنسور را می توان در هر نقطه از ساختمان استفاده کرد. می توان آنها را در مکان هایی مانند ورودی، راهرو، بالکن و … نصب کرد. معروف ترین برندهای دزدگیر کلاسیک، بتا و پارادوکس هستند. محصولات زیادی در بخش های مختلف وجود دارد. شما می توانید با توجه به شرایط خود یکی را انتخاب کنید.انواع دزدگیرآلارم بر اساس جریان الکتریکیسیستم های هشدار مبتنی بر جریان الکتریکی ابتدایی ترین آلارم های مکان هستند که به عنوان یک ابزار نظارتی به شما امکان کنترل نقاط ورودی مانند درها و پنجره ها را می دهند.

در این سیستم ها یک جریان الکتریکی کم ولتاژ بین دو نقطه جریان دارد که در صورت بسته بودن درها یا پنجره ها به راحتی جریان می یابد. اما اگر درها یا پنجره ها باز شوند، جریان برق مختل شده و آژیر به صدا در می آید.

آلارم های دزدگیر برای ارتباط متکی به اتصال خطوط تلفن ثابت است و این ارتباط از طریق دزدگیر خط ثابت امکان پذیر است. تماس گیرنده تلفن ثابت به شما امکان می دهد با اتصال به تلفن ثابت به کاربر متصل شوید و پیام صوتی ضبط شده را پخش کنید.

دزدگیرهای خط ثابت دارای حافظه ای برای ذخیره شماره کاربران هستند و نحوه عملکرد آن به این صورت است که از اولین شماره ذخیره شده در دستگاه شروع می شود و در صورت عدم پاسخگویی با شماره های دیگر به ترتیب تماس می گیرد. .

آلارم های بیسیم دزدگیرهای مکان یابی وایرلس هزینه بیشتری نسبت به دزدگیرهای ذکر شده دارند. این نوع دزدگیر از اتصال بی سیم برای برقراری ارتباط بین دزدگیر مرکزی و سایر تجهیزات استفاده می کند، بنابراین نصب این دزدگیرها آسانتر است.

دزدگیر منزل

دزدگیر سیمکارتی چه کاربردی دارد؟

در دزدگیرهای سیم کارتی امکان ارسال پیامک به زبان فارسی و انگلیسی برای کاربران تعریف شده در حافظه از طریق تلفن دزدگیر سیم کارتی وجود دارد. عملکرد این دستگاه به این صورت است که پس از شنیدن صدای آلارم به سرعت شروع به ارسال پیام به شماره های موجود در حافظه کرده و سپس با کاربران تماس می گیرد.

علاوه بر این، از طریق نرم افزار قابل نصب بر روی تلفن همراه قادر به کنترل مکان های مربوطه خواهید بود. بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک سیم کارت برای این دستگاه تهیه کنید و نیازی به تلفن ثابت ندارید.

اپلیکیشن دزدگیرنصب دزدگیر نقطه ای به عنوان یک سیستم حفاظتی قدرتمند در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع برقراری امنیت و حفاظت از اموال خود در تمامی سطوح جامعه امری ضروری است و به همین منظور با تجهیز منزل یا محل کار خود به دزدگیر در برابر سارقان سعی در رفع این نیاز داریم.

آلارم خانه همانطور که می دانید دزدگیرها انواع مختلفی دارند که بر اساس کاربرد و نیاز مشتری طراحی و ساخته می شوند. دزدگیرهای خانگی معمولا به دو نوع سیمی و بی سیم یا سیم کارت تقسیم می شوند. دزدگیرهای سیم کارتی از تماس گیرندگان سیم کارت پشتیبانی می کنند و به دلیل مزایای فراوانی که دارند از دزدگیرهای تلفن ثابت محبوبیت بیشتری دارند. البته گران تر هم هستند.

اگر می خواهید دستگاه دزدگیر خود را از راه دور کنترل کنید و آن را با پیامک یا اپلیکیشن موبایل کنترل کنید، بهتر است دزدگیر منزل را با سیم کارت تهیه کنید. دزدگیرهای خانگی با کنترل از راه دور علاوه بر مزایایی که دارند می توانند مشکلاتی نیز داشته باشند. به عنوان مثال، در برخی موارد به دلیل مشکلات اپراتورهای همراه اول یا ایرانسل یا قطع شدن اینترنت، ممکن است دسترسی شما به پیامک ها یا اپلیکیشن های مخصوص آلارم محدود شود.

با نصب دزدگیر منزل و نظارت بر وضعیت خانه خود از راه دور راحت سفر کنید. داشتن بهترین دزدگیر خانه به شما کمک می کند تا ورودی و خروجی خانه خود را به طور مداوم کنترل کنید و در بسیاری از موارد نیازی به نصب دوربین مداربسته ندارید.

ضمناً در صورت عدم حضور در منزل می توان از طریق تلفن از نفوذ به زندگی شخصی خود مطلع شد و به پلیس اطلاع داد.

قیمت دزدگیر اماکن

دستبرد زدن به اموال مردم امری ناپسند است که موجب استرس و بحران در خانواده ها و مراکز اداری شده و حوادث جبران ناپذیری بر جای خواهد گذاشت. اغلب مردم برای جلوگیری از بروز چنین حوادث ناگواری، اقدام به نصب دوربین در منازل، ویلا، ادارات و اماکنی مانند مدارس، مساجد و بقاع متبرکه می نمایند تا از هرگونه دزدی، رفت و آمدهای مشکوک، صدمه زدن به اموال و دارایی های خویش و دولت و بیت المال جلوگیری کنند. وجود دزدگیر استاندارد و مطابق با برنامه و فناوری علم دنیا یکی از نیازهای اساسی جوامع امروز است.

حفاظ مارکت با دانستن تمام الگوهای فنی، سخت افزارهای هر نوع دزدگیر با سیم و بی سیم و یا با تلفن و بی تلفن، می تواند در خرید هر نوع از مدل های یادشده دست شما مشتری گرامی را بگیرد. دانستن سیم کشی و آژیر و بوق از مهم ترین کارهایی است که حفاظ مارکت با اطمینان خاطر هنگام خرید می تواند شما مشتری گرامی را راهنمایی کند.

این شرکت با آشنایی کامل در خصوص انواع دزدگیر مورد نیاز در ویلا، آپارتمان، منزل و اماکن می تواند با شناسایی بهترین دزدگیر مورد نیاز در هر منطقه و مکان شما را در خرید یاری نماید، زیرا دزدگیر وسیله ای است که باید در مکان مناسب و مطابق شرایط نصب گردد.

ممکن است بعضی از دزدگیرها نیاز به زون کمتری داشته باشند و بعضی دیگر زون بیشتری لازم داشته باشند و شاید افراد عادی نتوانند این قابلیت را درک کنند و فرد یا خریدار دچار سردرگمی شود، این شرکت معروف با در میان نهادن تمام شرایط خرید یک دزدگیر عالی در خدمت مشتریان خواهد بود.

دزدگیر خانه

انواع چشمی دزدگیر اماکن

یکی از مهم ترین ابزار های کاربردی یک دزدگیر، چشم الکتریکی است. این چشم باید به شیوه کاملا استادانه در مکانی موثر و دور از چشم سارق یا فرد خلافکار نصب گردد و قدرت دوربین بسیار بالایی داشته باشد و بتواند تمامی محیطی که در محدوده خودش است را ببیند که این چشم ها به شرح زیر است:

چشم های با سیم و بدون سیم : چشم های بدون سیم فقط برای حفظ ظاهر و زیبایی بوده و در مکان هایی که احتمال سیم کشی سیستم دزدگیر وجود ندارد، استفاده می شود، زیرا گاهی اوقات ساختمان هایی وجود دارند که نمای ظاهری آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر سیم کشی در آن انجام شود، ممکن است ظاهر آن خراب شود و یا گاهی اوقات وجود سیم کشی در محدوده ای که می خواهید دزدگیر نصب کنید ممکن است خطرناک باشد، یعنی در مسیرهای نامناسبی تعبیه گردد، در این صورت باید از چشم های بدون سیم استفاده نمائید.

چشم های بدون سیم یا همان بی سیم از یک باتری داخلی برای منبع تغذیه برق استفاده می کنند و قیمت بالاتری نسبت به چشم های با سیم دارند.

چشم های با سیم توسط چهار رشته سیم راه اندازی می شوند و قابلیت این را دارند که توسط سیم ها نصب شوند که از این چهار رشته سیم، دو سیم برای تغذیه مثبت و منفی و دو سیم برای فرمان چشم استفاده می شود. این شرکت با تمام توان فنی و علمی خود می تواند بهترین خرید را در این حوزه برای شما انجام دهد و در پایان کار نصب را هم برای شما انجام دهد.

شرکت خرید دزدگیر اماکن و آپارتمان و ویلای حفاظ مارکت با در نظر گرفتن تمامی این موارد تخصصی و فنی در خرید یک دزدگیر ، به عنوان یک مشاور به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید دزدگیری برتر با برند خوب و دقیق خریداری کنید. این شرکت برای سهولت کار انواع خریداران از راه دور و نزدیک بهترین دزدگیرها را با بهترین مارک و خدمات رسانی، از شرکت تولید کننده خریداری نموده و به عنوان یک امانت نزد خود نگه می دارد تا از طرفی از افزایش قیمت و فشار روی شما مشتری ارجمند جلوگیری نماید و هم چنین در صورت ضروت نیاز شما مشتری عزیز انواع دزدگیر در دسترس همگان باشد.

داشتن هر نوع دزدگیر به مشتری در انتخاب جنس مطلوب کمک شایانی خواهد کرد. این شرکت با توانایی خرید و نصب انواع لوازم ضدسرقت می تواند شیوه اعلام سرقت به مراکز پلیس و نیروی انتظامی را هم به شما اطلاع دهد و شما در انتخاب آزاد هستید که بتوانید هر نوع وسیله ضدسرقت را خریداری کنید.

هر دزدگیر علاوه بر دستگاه مربعی شکل که مخزن نام دارد، ممکن است سنسورهایی هم در مکان های دیگر داشته باشد، این شرکت با توان بالای علمی و فنی می تواند بهترین مکان نصب این مخزن و سنسورها را در زمان خرید به شما ارائه می دهد.

مزایای نصب دزدگیر

نصب دوربین یا دزدگیر یک هزینه نیست و یک سرمایه گذاری است، چون به شما کمک می کند تا در دراز مدت از اموال و سرمایه های خود محافظت نمایید. این شرکت به شما کمک می کند تا بهترین پول و سرمایه خود را در بهترین مکان سرمایه گذاری کنید.

حفاظ مارکت با داشتن تمام دانش مربوط به خرید، نصب و راه اندازی تمام برند های مرسوم و موجود در بازار توانسته بهترین بازار خرید و وفروش را در میان شرکت های معتبر به دست آورد. کارکنان و کارمندان این شرکت از میان افراد مجرب، با اخلاق و مشتری مدار هستند تا اجناس و اموال مردم را از خودشان بدانند و این افتخار ماست که در هر زمان و مکان می توانیم در خرید دزدگیر در کنار شما و امنیت شما باشیم.

دزدگیر ساختمان

مزایای خرید دزدگیر اماکن از شرکت حفاظ مارکت

این شرکت با فراهم نمودن شرایط خرید اینترنتی به شما شهروند و مشتری گرامی این امکان را می دهد که در هرساعت و موقعیت که قرار دارید، بتوانید با ورود به سایت این شرکت نوع دزدگیر مورد علاقه خویش را با تمام امکانات و شرایط یافته و انتخاب کنید. خرید اینترنتی راهی مطمئن برای مشتریانی است که این شرکت را به خوبی شناخته و از آن خرید می کنند.

این شرکت با توجه به شرایط جامعه امروزی شرایط و خدمات فروش غیرحضوری را هم مهیا کرده است تا مشتریانی که امکان حضور در این مرکز خرید را ندارند، بتوانند خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. در خرید اینترنتی مشتری می تواند نوع دزدگیر مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از پراخت هزینه از شرکت دریافت کند.

خرید با کیفیت نقطه قوت ماست تا هر مشتری بهترین و با کیفیت ترین جنس را برای مکان زندگی خویش به ارمغان ببرد. این شرکت با توانایی و تبحر در حوزه تمام دزدگیرها توانسته بهترین خدمات خرید را برای مشتریان خود به انجام برساند.

سیستم ضد سرقت آژیری

انواع دزدگیر

دزدگیرهای ساده بر پایه آژیر و هشدار محلی هستند و برای مکان هایی مانند منازل شخصی که کمترین رفت و آمد را دارند، مناسب است.

دزدگیرهای اماکن بزرگ و حساس دارای سیستم آلارم و خط تلفن ثابت هستند که به یک مرکز حفاظتی متصل شده است.

انواع دزدگیرهای سیم کارتی نیز وجود دارد که با خرید و نصب ویژه می تواند بهترین آرامش خاطر را برای مشتریان به همراه داشته باشد.

حفاظ مارکت با آشنایی در خصوص سیم کشی ساختمان به دو شیوه روکار و توکار می تواند بهترین مارک دزدگیر را برای نوع سیم کشی ساختمان شما انتخاب کند. شناسایی مدل دزدگیر برای زمان قطعی احتمالی برق از افتخارات این شرکت است که کارشناسان زبده و زبردست این مجموعه می توانند با شناسایی مکان مخزن و سنسورها در بهترین جای ساختمان شما، پیشنهادی عالی برای منزل و مکان شما داشته باشند.

این مجموعه عالی و پر طرفدار با داشتن بهترین نیروی کار در حوزه خرید انواع دزدگیر در منازل و اماکن و ویلا و ادارات دولتی توانسته بیشترین خرید و نصب و راه اندازی را برای مشتریان مهیا سازد.

دزدگیر در اماکن دولتی دارای شرایط خاص و تعهدات اداری است که این شرکت توانسته با جذب این مکان ها نسبت به خرید دزدگیر اقدام کند. این شرکت با توان خرید و شناسایی برندهای معروف و پر طرفدار توانسته بیشترین جذب بازار را داشته باشد. داشتن استاندارد و اعتبار و کسب مجوز از بهترین سرمایه های ماندگار این شرکت است تا بتواند بهترین اعتبار را در میان مردم به همراه داشته باشد.

آلارم هشدار دهنده آپارتمان

خدامت نصب شرکت حفاظ مارکت

این شرکت با توان نصب و خرید انواع دزدگیر با زون های متفاوت است که می تواند هر حادثه ای را به مرکزی معتبر گزارش دهد و یا اینکه طبق تنظیمات فقط به تلفن صاحب خانه گزارش دهد، همچنین برای شما نرم افزار امکان پخش یا حذف سیستم صوتی را شناسایی و معرفی کند و دزدگیر شما را به سیستم اطفا حریق متصل نموده و شما را با کارایی این سیستم خبردار کند.

این شرکت در ارائه گارانتی و ضمانت در حوالی مشتری است تا رضایت خاطر مشتری را جلب کند.

توانایی غیر فعال کردن زون در ۲۴ ساعت، دادن سوییچ روی دزدگیر برای کنترل زون از طریق سوییچ از خلاقیت و توانمندی های به روز این شرکت و مجموعه معروف است. این گروه با توان ارائه امکانات فوق العاده توانسته بهترین نوع خرید را با بهترین قیمت برای هر مشتری سامان دهد.

شما در هر مکان و شرایط که باشید می توانید بهترین نوع دزدگیر را برای مکان مورد نظر خود خریداری کنید. سیستم دزدگیر، سیستمی امنیتی و حفاظ مارکتی بالایی است که باید توسط متخصص در شرایطی کاملا قانونی و استاندارد پیش برود تا مردم امنیت خاطر داشته باشند، زیرا به دلیل پیچیدگی و گستردگی موضوع باید تمام مراحل خرید و نصب و خدمات در حوزه های نخصصی انجام شود تا هر رهگذر و تعمیرکار عادی توان دستبرد زدن به اطلاعات ان را نداشته باشد.

دانستن اصول و قوانین نوع سیم پیچی و برقکاری، آشنایی با نرم افزار انواع دزدگیر از توان افراد عادی خارج است،

خرید دزدگیر آپارتمان

خرید دزدگیر فروشگاه به چه علت حائز اهمیت است؟

این سیستم های امنیتی فروشگاه به اسم گیت فروشگاهی هم معروف هستند. خرید دزدگیر فروشگاه از این جهت مهم است که باعث افزایش امنیت مراکز فروش و حفظ محصولات موجود در آن می شود. این سیستم ها مطابق عملکرد و نوع بکارگیری به گروه های متنوعی تقسیم می شوند.

در حقیقت خرید دزدگیر فروشگاه و سیستم حفاظتی از برند Gmk، از خروج محصولات در مراکز فروش بدون هماهنگی ممانعت می کند. همچنین احتمال حمل و نقل دزدگیر با جابجایی مراکز فروش هم امکان پذیر است.

خرید دزدگیر فروشگاه و نصب این سیستم امنیتی خیال شما را از بابت فروشگاهتان راحت می کند. در این صورت دیگری احتیاجی به چندین فروشنده و هزینه های اضافی نیست. هر کتابخانه، لوازم التحریر، پوشاک، کیف و کفش و … نیاز به یک سیستم امنیتی دارد.

شرکت فروش دزدگیر خانه و آپارتمان

علت خرید دزدگیر فروشگاه

مزایای خرید دزدگیر فروشگاه

همانطور که میدانید از علل مهم خرید دزدگیر فروشگاه Gmk این است که به آسانی خروج اشخاص را کنترل می کند. چنانچه سارقین بخواهند محصول یا جنسی را از فروشگاه شما بدون آگاهی فروشنده بیرون ببرند شما به آسانی متوجه می شوید. سیستم حفاظتی فروشگاه در زمان خروج محصول آلارم می دهد و مالکین مراکز فروش را آگاه می سازد.

جهت ممانعت از دزدی، دزدگیر فروشگاه بهتر است یا دوربین؟

در پژوهشات صورت گرفته، خرید دزدگیر فروشگاه و بکارگیری این گیت ها نسبت به دیگر لوازم کنترلی و حفاظتی کارآمدتر می باشد. چرا که امکان نصب دوربین در توالت و اتاق های پرو امکان پذیر نیست این مورد هم یکی از علل مهم خرید دزدگیر فروشگاه می باشد.

در این صورت خرید دزدگیر فروشگاه یکی از اثربخش ترین شیوه ها جهت ممانعت از دزدی فروشگاه ها می باشند. این سیستم های حفاظتی تقریبا ۹۰٪ می تواند از دزدی محصولات و اجناس جلوگیری کنند.

دزدگیر آلارم دهنده پیام

مزایای خرید دزدگیر فروشگاه

مزایای خرید دزدگیر فروشگاه کدامند؟ آیا خرید این سیستم فایده دارد یا خیر؟ در حال حاضر با ورود سیستم های امنیتی و دوربین های فروشگاهی سبب کم شدن سرقت و افزایش امنیت مراکز فروش شده است. خیلی از خطرات احتمالی را برای مراکز فروش و مغازه ها کاهش داده است. این برآیند سبب علاقه صاحبان و مسئولان مراکز فروش برای بکارگیری بیشتر از این سیستم ها شده است. خیلی از مراکز فروش در حال حاضر تجهیز شده به این سیستم ها می باشند حتی دوربین های مدار بسته هم جایگاه مختص به خود را دارند.

بعضی از مدیران و مسئولان مراکز فروش تصمیم به خرید و نصب گیت ها و حتی فریم دوربین بدون ساپورت حقیقی حفاظتی نموده اند. این مدل را دوربین سوری می نامند. جالب است که این کار نتایج مثبتی داشته و اثربخشی مطلوبی با ملاحظه به توقع مسئولان داشته است. ولی باز هم با توسعه فناوری سارقین هم پیشرفت نموده اند.

جهت ممانعت از دزدی، دزدگیر فروشگاه بهتر است یا دوربین؟

سارقین امروزه دزدگیر های فروشگاه و دوربین های اصلی را از سوری شناسایی می کنند. در نتیجه نمی توان با این دوربین ها از مرکز فروش و مغازه خود حفاظت نمود. در این صورت بهتر است دست به خرید دزدگیر فروشگاه با عنوان یک سیستم امنیتی واقعی بزنید. برای امنیت بالای محصولات خود چنانچه گیت فروشگاهی به درستی کار کند. همچنین این سیستم ها به صورت مرتب توسط کارشناسان ارزیابی شوند مطمئنا احتمال سرقت را کاهش می دهد. به این نکته هم دقت نمایید که پس از خرید، این دوربین ها و سیستم های امنیتی باید به شکل تخصصی نصب شوند. این کار سبب می شود از ایجاد چالش هایی ممانعت شود.

دزدگیر مدل gmk

خرید دزدگیر فروشگاه مناسب

آیا با خرید دزدگیر فروشگاه Gmk می توان دزدی ها و سرقت را کاهش داد؟ کدام سیستم حفاظتی برای این کار مناسب است؟ همانند قدیم نظارت و بررسی محصولات و عرضه آن به مشتری به وسیله فروشنده دیگر امکان پذیر نیست. حتی اگر مدیران اشخاصی را به صورت مجزا جهت ایجاد امنیت در مرکز فروش به کار ببرند، همچنان امنیت آنجا کاملا فراهم نیست. مشتری ها معمولا دوست دارند خود محصول را انتخاب و خریداری نمایند.

اغلب امکان دارد که محصول مدنظر از خریدار دور باشد و از فروشنده بخواهد جهت دسترسی به محصول او را یاری دهد. در این صورت کنترل مرکز فروش به وسیله فروشنده مستقیما سخت تر خواهد بود؛ بنابراین لازم است برای کم کردن استرس فروشنده و ایجاد امنیت مرکز فروش دست به خرید دزدگیر فروشگاهی زند. مسلما این نکته هم وجود دارد که چیدمان محصولات در مراکز فروش به صورتی است که مشتری ها می توانند به محصول مدنظر دسترسی داشته باشند. در نهایت کنترل این مراکز برای فروشنده با چالش همراه خواهد بود. ضروری است بهترین دزدگیر فروشگاه را برای مراقبت و ممانعت از دزدی محصولات خریداری و نصب کرد. این سیستم های امنیتی به طور کلی و همیشگی امنیت را ایجاد می کنند به صورتی که می توانند در لحظه از دزدی و سرقت جلوگیری نمایند.

نصاب دزدگیر سیمکارتی

عوامل موثر در خرید این نوع سیستم امنیتی جهت مراکز فروش

عوامل موثر در خرید این نوع سیستم امنیتی جهت مراکز فروش

به جرات می توان گفت خرید دزدگیر فروشگاه Gmk تمامی فاکتورهای امنیتی را دارد. ویژگی هایی از قبیل:

 • عدم نویز پذیری (نسبت به نویز حساسیت کمی داشته باشد.)
 • عرض پوشش دهی این سیستم امنیتی زیاد باشد.
 • سرعت در بازشناسی عبور برچسب یا تگ
 • بازشناسی عبور برچسب یا تگ با دیگر گیت ها
 • قابلیت نصب و راه اندازی در مناطق متنوع
 • شمار آنتن های گیت مطلوب
 • قابلیت بکارگیری در مراکز فروش دارای محصولات فلزی
 • بکارگیری متریال با کیفیت در تولید این سیستم امنیتی
 • زیبا و جذاب بودن شکل سیستم امنیتی

دزدگیر بیسیم

قیمت خرید این سیستم امنیتی

خرید دزدگیر فروشگاه در مجموع نیازمند داشتن آگاهی است. با داشتن این معلومات می توان به قیمت این سیستم پی برد. ماخذ این اطلاعات می تواند نمایندگی خرید این سیستم امنیتی باشد. یا اینکه می توان از طریق سایت های معتبر متنوع و جستجو در اینترنت به آسانی به قیمت خرید دزدگیر فروشگاه دست پیدا کرد.

می توانید برای خرید این سیستم از روش اینترنتی هم استفاده کرد؛ اما خیلی از افراد به مراکز فروش آنلاین اعتمادی ندارند و قیمت این سیستم ها را زیر سوال می برند. سایت های معتبری در این حیطه مشغول به کار هستند که می توان با ارتباط گرفتن با پرسنل آنها از قیمت این سیستم ها با خبر شد. یک سیستم را با توجه به نیاز، سلیقه و بودجه خود خریداری نمایند. حتی بعد از خرید در صورت ایجاد مشکل در راه اندازی می توانید با کارشناسان فنی این سایت تماس حاصل نمایید.

توجه به نحوه عملکرد و تکنولوژی به کار رفته در زمان خرید این نوع سیستم امنیتی

توجه به نحوه عملکرد و تکنولوژی به کار رفته در زمان خرید این نوع سیستم امنیتی

در زمان خرید دزدگیر فروشگاه بایستی به تکنولوژی استفاده شده در آن توجه کرد. تکنولوژی این دزد گیر ها در مجموع از سه بخش تشکیل شده است:

 • آنتن

یک سیستم بازشناسی است که همواره در محل ورود و خروج مشتریان راه اندازی می شود.

 • برد الکترونیکی

این فناوری در درون آنتن وجود دارد و یکی از اصلی ترین بخش ها است.

 • لیبل و تگ

این فناوری روی محصولات نصب می شوند. این تگ ها که به تگ دزدگیر هم معروف هستند پس از پرداخت هزینه محصول به وسیله مشتری و پیش از خروج آن از مرکز فروش به وسیله فروشندگان غیرفعال می شوند. در زمان خرید این سیستم های امنیتی بایستی به این موارد حتما توجه شود. نحوه کارکرد گیت مطابق جابجایی داده های الکترونیکی میان آنتن و تگ است. چنانچه تگ یا برچسب وصل شده به محصولی در پیرامون فرکانس رادیویی آنتن واقع شود به وسیله آنتن تشخیص داده شده و آژیر به صدا در می آید.

خرید این سیستم امنیتی برای چه اصنافی مناسب است؟

دزدگیر فروشگاه

خرید این سیستم امنیتی برای چه اصنافی مناسب است؟

خرید دزدگیر فروشگاه برای چه اصنافی مناسب است؟ استفاده از این سیستم حفاظتی مناسب اصناف زیر می باشد:

 • مراکز فروش پوشاک، بوتیک ها، کیف و کفش و مانتو
 • هایپر مارکت های زنجیره ای
 • مراکز فروش کتاب و لوازم التحریر
 • دراگ استور ها و داروخانه های بزرگ
 • مراکز فروش تجهیزات تزئینی، خرازی و …

در مراکز فروشی که اجناس و محصولات آنها اکثرا فلزی هستند با ملاحظه به ضعف عملکرد این سیستم بایستی با احتیاط بیشتری کار کند. هم اینکه بایستی محصولات را در خصوص تحت پوشش قرار گرفتن از جانب این دزدگیر مورد بررسی قرارداد.

دزدگیر سیم کارتی تلفن کننده

در کل می توان بیان کرد خرید دزدگیر فروشگاه کاری کاملا درست و اثر بخش می باشد. این سیستم امنیتی به وسیله کارایی ساده و دقیق یکی از مناسب ترین سیستم ها به حساب می آید. این سیستم دقت زیادی دارد. با ملاحظه با کارایی های متنوع می تواند در موقعیت های خاص و گوناگونی بکار برده شود.

بکارگیری این دزدگیر ها برای مراکز فروش پوشاک، لوازم آرایش، مواد غذایی، تجهیزات تزئینی، خرازی، لوازم التحریر و … مناسب می باشند. بدین صورت می توانید با کم کردن اشتباهات نیروی انسانی امنیت و ایمنی فروشگاه خود را بالا برد. شما می توانید جهت خرید این سیستم امنیتی از روش حضوری یا اینترنتی استفاده کنید.

در عصر حاضر، مشتری ها اکثرا تمایل دارند که خودشان محصولات موجود در مراکز فروش را مشاهده کنند. دوست دارند اجناس را لمس کنند و با محصولات دیگر تطبیق بدهند. ابعاد مراکز فروش و نواحی دیگر ارائه کالا ها نظیر کتابخانه ها در حال حاضر افزایش یافته است. در این صورت مقدار ورود و خروج کالا ها، خطر دزدی و ضرورت مواجهه با آن نیز افزایش یافته است. بدین علت از سیستم های امنیتی متنوعی باید استفاده می شود. در زمان خرید این سیستم بایستی به تکنولوژی بکار برده شده در آن حتما توجه کنید.

چگونگی خرید دزدگیر برای ویلا

دزدگیر با صدای زیاد

چگونه یک دزدگیر با کیفیت و با قیمت مناسب برای خانه خود انتخاب کنیم؟ برندهایی در بازار وجود دارند که محصول را به صورت بسته بندی شده در اختیار مشتری قرار می دهند. این محصولات قیمت بسیار مناسبی دارند و برای مناطق مسکونی کوچک بسیار مناسب هستند. از جمله ویژگی های این پکیج های دزدگیر می توان به محل نگهداری چشم با سیم و بی سیم و همچنین برقراری تماس از طریق سیم کارت ثابت و سیم کارت اشاره کرد.
آیا فروشگاه حفاظت از بازار خدمات نصب نیز ارائه می دهد؟ فروشگاه ما خدمات نصب مستقیم را برای مشتریان تهران و کرج ارائه می دهد و تکنسین وابسته به این شرکت می باشد. اما برای سایر شهرها خدمات نصب نیز از طریق همکاران امکان پذیر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.
من برای محل کارم به یک سیستم هشدار با کیفیت بالا نیاز دارم، کدام یک را انتخاب کنم؟ برندهایی هستند که قیمت بالایی دارند اما به گونه ای طراحی شده اند که در عین حال امنیت زیادی را برای مشتری فراهم کنند. محصولات پارادوکس با محصولات گران قیمت خود مناسب طلافروشی ها، بانک ها و مکان های حساس می باشد و دزدگیر کلاسیک که ایرانی هم هست محصولاتی با کیفیت و فوق العاده مطمئن را با قیمتی بسیار کمتر در بازار عرضه می کند.
آیا می توانم ترکیبی از چندین مارک آلارم را برای موقعیت مکانی خود ارائه دهم؟ به طور کلی بله، اکثر شرکت ها از مدلی برای ارتباط بین محصولات خود استفاده کرده اند، اما در استفاده از چشم های بی سیم باید دقت کرد که چشم ها دقیقاً با فرکانس مرکزی دزدگیر یکی باشد. بهتر است قبل از بستن سبد خرید از این طریق با کارشناسان حفاظت بازار تماس بگیرید.
چگونه از دزدگیر برای باغ یا حیاطی که شامل فضای باز است استفاده کنیم؟ بسیاری از شرکت ها نوعی چشم را به نام وزن چشم معرفی کرده اند. این چشم های هشدار دهنده قادر به تشخیص بدن انسان و تشخیص آن از بدن و نوع حرکت حیوانات هستند. این کمک می کند تا در صورت عبور پرنده، گربه یا سگ، در صورت استفاده از این نوع چشم در فضای باز، دستگاه تحریک نشود.
برای فضای داخلی خانه بهتر است از چشمی استفاده کنیم یا آهنربای درب ورودی؟ اگر خانه شما فقط یک ورودی قابل دسترسی دارد، مثلاً در طبقه سوم یک آپارتمان هستید، بهتر است از آهنربا یا سنسور کنار در استفاده کنید که هم ارزانتر است و هم از چشمی بسیار مؤثرتر است. قابلیت اطمینان. در غیر این صورت چشمی زنگ خطر به دلیل بزرگتر بودن ناحیه تحت پوشش موثرتر است.
بسیاری از سایت ها محصولات دزدگیر را می فروشند، کجا می توانم به محصولات شما اعتماد کنم؟ این دقیقا یکی از دغدغه های اصلی مشتریان است. حافظ مارکت علاوه بر مشاوره و فروش کالا بر اساس محل نصب، دارای تیم نصب در اکثر شهرهای ایران است که نصب را به صورت کلی انجام می دهد و خدمات رایگان را برای مدت گارانتی محصول ارائه می دهد و پس از آن مشتری می تواند از این مرکز خدمات دریافت کند. تیم. برای دریافت.
آیا آلارم ها ارتقا یافته اند؟ بله، اکثر دزدگیرها دارای چندین قسمت ورودی هستند که از هر کدام می توان برای یک قسمت از ساختمان استفاده کرد. اما از نظر تعداد عینک بی سیم هر دستگاه محدودیتی دارد. این باید توسط مدیریت یا کارشناسان فروش مشورت شود.
اگر برای مدت طولانی در محل کار یا خانه نباشم، چگونه می توانم مطمئن شوم که آلارم به درستی کار می کند؟ اگر در این شرایط هستید بهتر است از گوشی سیم کارتی استفاده کنید و محل را به چشم کابلی مجهز کنید و دستگاه مجهز به باتری ۷.۲ آمپری باشد. در این شرایط می توانید بیش از یک سال و تا زمانی که باتری اضطراری تمام شود از سیستم دزدگیر خود مطمئن باشید.
بالاخره دزدگیر بهتر است یا دوربین مداربسته؟ اگر نگران سرقت اموال خود هستید، مطمئناً دزدگیر بسیار مؤثرتر از دوربین است. دزد باعث ترس و فرار سارق از صحنه می شود اما دوربین مداربسته جنبه نظارتی دارد و اگر سرقتی انجام شود و سارق تحت پوشش قرار نگیرد، مال گمشده باید برای شناسایی و یافتن سارق فیلم بسیار خوش شانس باشد. و بتوانند اموال خود را پس بگیرند. ما ابتدا یک زنگ هشدار و دوم یک دوربین نظارت تصویری همزمان ارائه می دهیم.

 

مقالات تصادفی

 

 

📱
⇄ 8378 678 0912