حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع ۹۰ و ۱۲۰

نصب حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه حیاط
4 اکتبر 2021
مزیت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار قوس دار
4 اکتبر 2021
نمایش همه

 

حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع ۹۰ و ۱۲۰  با ظاهر بسیار زیبا و امنیت عالی که دارا هستند بهترین گرینه برای انتخاب حفاظ در بین ارتفاع های مد نظر در حفاظ شاخ گوزنی میباشند ، نمای جذاب برای نما خارجی دیوار ساختمان و ویلا به حساب آمده . می توان گارد شاخ گوزنی را یکی از ایمن ترین و بهترین حفاظ های جدید طرح بوته و گل به شمار آورد. حفاظ شاخ گوزنی در ردیف های یک متری و ارتفاع ۸۰ ، ۱۰۰ و ۱۲۰ تولید شده و عرض حفاظ شاخ گوزنی به نسبت مدل های دیگری چون بوته ای نیزار کم تر است اما با شاخه های انبوهی که دارد، به طور کامل دسترسی از بالای خود را غیر ممکن کرده است.

 

ارتفاع 90 و 120 حفاظ شاخ گوزنی

تولید حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل متععدی چون ارتفاع دیوار، تراکم حفاظ روی دیوار، رنگ مورد استفاده، پهنا (عرض) حفاظ ، محل نصب و نوع جوش به کار رفته بخشی از عواملی هستند که در تعیین قیمت تاثیر گذار بوده .
بهترین نرده حفاظ دیوار ساختمان از حفاظ های شاخ گوزنی به علت داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را دشوار میکند اما باید در هنگام انتخاب حفاظ دقت داشته باشید حفاظی را انتخاب کنید که دارای عرض و ارتفاع و تراکم مناسبی باشد تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور کنند. حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ‌های نسل جدید به شمار می‌رود که با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ‌های قدیمی و با شکل و جنس بسیار عالی جهت افزایش امنیت خانه استفاده می‌گردد. این نوع از حفاظ صرفا بر روی دیوار نصب می‌شود اما در بعضی مواقع بر روی پنجره‌ها نیز از آن استفاده می‌کنند. حفاظ شاخ گوزنی با نوک‌های تیزی که دارد مانع از هر گونه تعرضی به حریم شخصیتان خواهد شد. در واقع میلگرد‌های نوک تیز جوش خورده با تراکمی که دارند امنیت را دو چندان خواهند کرد.

طرح سه لوزی سلطنتی (حفاظ آکاردئونی) طرح دار

تولید حفاظ شاخ گوزنی

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی مرسوم ترین نوع حفاظ ها می باشند .بیش از ۶۰ درصد حفاظهای درخواستی از طرف عموم حفاظ های شاخ گوزنی بوده .این حفاظ ها راهکار مناسبی در برابر نفوذ سارقان به محوطه بوده به طوری که اگر فردی به بالای دیوار هم راه پیدا کرد به دلیل ارتفاع و شکل حفاظ توان عبور از آن را نخواهد داشت. این شرکت با چندین سال سابقه در زمینه تولید و نصب انواع حفاظ در خدمت مشتریان عزیز می باشد .

 

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار ساختمان و ویلا

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار ساختمان و ویلا بهترین حفاظ دزدگیر روی دیوار از لحاظ ایمنی محسوب میشوند که نوعی حفاظ از جنس فلز فولادی مقاوم است که بر روی دیوار ساختمان نصب شده .با نصب حفاظ روی دیوار (نرده دیوار) با هزینه بسیار کم امنیت ساختمان را توسط شرکت تضمین کنید. تقریبا محافظ گارد شاخگوزنی را با نام های دیگری مثل نرده شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای ، حفاظ دیوار، حفاظ ساختمان ، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی، حفاظ نیزار، حفاظ دیواری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ نیزه ای، حفاظ بوته خاری و محافظ شاخ گوزنی نیز می شناسند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547