تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیکی

نرده محفاظ شاخ گوزنی
1 اکتبر 2021
تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی سفید
4 اکتبر 2021
نمایش همه

نوع رنگ و روش رنگ کردن حفاظ های شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیکی یکی از انواع گارد دیواری است درواقع ر آمیزی حفاظ با رنگ الکترواستاتیک میتواند بهترین روش برای بالا بردن طول عمر حفاظ گردد و طول عمر آنها را افزایش دهد اولین علت این است که این کار باعث زیباتر شدن آن شده و جلوه بهتری به محفاظ می دهد. دلیل اول هم محافظت از میله های حفاظ است چرا که رنگ پودری که برای رنگ کردن این حفاظ ها از آن استفاده می گردد مانع از زنگ زدن میلگرد های به کار رفته در آن می شود.قبل از اینکه رنگ آمیزی محفاظ های شاخ گوزنی انجام شود اول باید بررسی های لازم روی آن صورت بگیرد تا رنگ آمیزی با کیفیت بیشتری انجام گردد . برترین نوع پوشش در رنگ آمیزی این محفاظ ها فام درجه ۱ است که تاثیر بسیار زیادی در محصول نهایی دارد.با دو روش می توان این نرده ها را رنگ کرد. یکی روش رنگ الکترواستاتیک کوره ای و دیگری هم با روش معمولی و استفاده از پیستوله و رنگ مایع میباشد . کیفیت رنگ و حتی روش رنگ آمیزی هم در قیمت انتهایی حفاظ ها تاثیر دارند. رنگ مدل هایی که قیمت بسیار پایینی دارند رنگ مایع است که کیفیت بسیار پایینی دارد. اگر قرار باشد که فنس ها با رنگ مایع رنگ گردد این کار باید در سه مرحله انجام شود. این سه مرحله به ترتیب زدزنگ، آستر و رنگ اصلی نام دارند و بعد از اجرای هر کدام باید منتظر بمانیم تا رنگ کاملا خشک گرددو سپس مرحله بعدی را شروع کنیم.

قیمت نصب درب آکاردئونی در اراک محافظ درب ضد سرقت پشت درب

 

نوع رنگ و روش رنگ کردن حفاظ های شاخ گوزنی

رنگ آیزی حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیک

رنگ آمیزی کوره ا ی در  قدیم از ترکیب ضدزنگ و رنگ برای رنگ آمیزی قطعات فلزی استفاده میشد که معایب فراوانی داشت از جمله عمر کوتاه و کیفیت پایین. به روزترین روش رنگ آمیزی حفاظ های فلزی , رنگ آمیزی به روش الکترواستاتیک و پخت رنگ پودری داخل کوره با دمای خاص میباشد که برترین کیفیت و دوام ممکن را ارائه میکند.شرکت با به کار گیری از کادر مجرب و باتجربه خود و تجهیز به تکنولوژی روز و استفاده از رنگ های پودری درجه یک, برای تمام محصولات خود از روش الکترواستاتیک و پخت داخل کوره استفاده میکند. این روش رنگ آمیزی قطعا بهترین کیفیت و دوام ممکن را ارائه میکند.انتخاب رنگ با سلیقه شما و در صورت تمایل , متناسب با نمای ساختمان انجام خواهد شد و هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ وجود ندارد.

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

رنگ حفاظ شاخ گوزنی

پوشش رنگ نرده های محفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیک جزو اصلی ترین فاکتور ها در کنار اصول و استاندارد های تولید نرده ی محفاظ می باشد.حفاظ های شاخ گوزنی تماما با پوشش رنگ در طیف های متنوع مطابق با سلایق مشتریان تولید و عرضه می گردد. شاید مهم ترین علت عرضه ی نرده های حفاظ شاخ گوزنی با پوشش رنگ، عدم توانایی رنگ آمیزی آن ها بعد از اجرا بر روی دیوار است.در هر صورت محفاظ های شاخ گوزنی با پوشش رنگ تولید و روانه ی بازار می گردند.اما باید بدانید پوشش رنگ نرده های محفاظ شاخ گوزنی دارای کیفیت های متنوعی است. از آن جایی که نرده های محفاظ شاخ گوزنی بعد از اجرا به طور مداوم و بلند مدت در فضای بیرونی ساختمان در برابر شرایط متنوع آب و هوایی ( رطوبت و تابش نور خورشید) قرار می گیرند می بایست از لحاظ کیفیت و ماندگاری پوشش رنگ آن ها از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

قیمت نصب درب آکاردئونی در قم محافظ درب ضد سرقت پشت درب

رنگ حفاظ شاخ گوزنی

مزیت های رنگ پودری الکترواستاتیک

برای این نوع از رنگ ها مزایای بسیاری را می توان برشمرد اما همترین آنها که مورد نیاز و توجه بسیاری از صنایع در حال حاضر می باشند عبارتند از :

  • حفظ محیط زیست از آلاینده ها با حذف کامل حلالها و ضایعات مواد مصرفی
  • مقاومت بالا ، دوام و عمر طولانی و عدم تغییر حالت در برابر شرایط مختلف جوی
  • پوشش دهی بالا و ایجاد ضخامت یک نواخت در تمامی نواحی
  • همچنین نفوذ پذیری در نقاط غیر قابل دسترس ، گوشه ها و لبه ها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547