نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای

مزیت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار قوس دار
4 اکتبر 2021
مزیت نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی
4 اکتبر 2021
نمایش همه

ویژگی و کاربردهای بسیاری برای حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای وجود دارد که می توانند علل انتخاب ما به عنوان یک محافظ قدرتمند دیوارهای حیاط باشند. وظیفه اصلی نرده آهنی محافظ شاخ گوزنی حفاظت از دیوارهای ساختمان شما و عدم اجازه ورود به افراد سارق گانه و متفرقه به داخل ساختمان است. این به معنی نخواهد بود که افراد آشنا و یا حتی خود شما اجازه ورود از بین شاخ های محفاظ شاخ گوزنی را خواهید داشت، در واقع هر گونه عبور و مرور از بالای دیوار های ساختمان بعد از نصب محفاظ شاخ گوزنی برروی دیوار ساختمان شما ممنوع خواهد شد. از مزایای مهم نرده آهنی شاخ گوزنی می توان به موارد زیر اشاره داشت :استحکام فراتر از انتظار یکی از ویژگی های شاخ گوزن محکم بود ن وعدم شکنندگی آن در مقابل هر برخوردی است. این شاخک ها تا وقتی که خود حیوان اراده نکند و موقع آن نرسیده باشد، روی زمین نخواهند افتاد. از این رو است محفاظ شاخ گوزنی نیز به پیروی از استحکام شاخ های گوزن کاملا مستحکم و ایمن تولید شده اند. هیچ راهی برای شکستن، بریدن و از بین بردن نرده آهنی شاخ گوزنی وجود ندارد.

 

حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای

سفارش محصول = ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴

 

 

عوامل تأثیرگذار بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی :

  1. تراکم: برخی از تولیدکنندگان ترجیح می دهند که برای افزایش امنیت تراکم بالاتری از محفاظ شاخ گوزنی را انتخاب کنند و همین امر باعث افزایش هزینه این نوع محفاظ می گردد. ما به مشتریان رنج تراکم یا میزان نزدیکی فاصله بین میله ها را از عددی بین ۸، ۱۰، ۱۲ و ۱۵ بیان می کنیم که به هر میزان بالاتر باشد تراکم نیز بالاتر است.
  2. ارتفاع: ارتفاع محفاظ شاخ گوزنی نیز در امنیت تأثیر مستقیم دارد و از ۵۰ سانتیمتر تا ۱۵۰ سانتیمتر متغیر میباشد اما برای اینکه برترین نوع را انتخاب کنید که استاندارد هم باشد به مشتریان اصلا ارتفاع بین ۵۰ تا ۷۰ را توصیه نکرده چون که تراکم را کمتر کرده و در عرض آن نیز تأثیرگذار است لذا با افزایش ارتفاع شاهد افزایش قیمت محفاظ شاخ گوزنی هستیم.
  3. عرض: عرض محفاظ شاخ گوزنی بسته به عرض دیوار متغیر بوده و همیشه مقداری فاصله از هر دو سمت باقی می گذارند و کاملا در مقابل هم قرار نمی گیرند اما توجه داشته باشید که عرض هر چقدر بیشتر باشد، قیمت حفاظ شاخ گوزنی بیشتر خواهد شد.
  4. وزن: پنل هایی که برای محفاظ شاخ گوزنی استفاده می گردد دو متری بوده و معیار اعلام وزن هستند. هر چقدر تراکم، ارتفاع و عرض بیشتر باشد، وزن نیز بیشتر خواهد شد چون میلگرد استاندارد ۱۰ بیشتری استفاده می شود پس قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز بیشتر خواهد شد.
  5. نوع جوش:جوش دادن شاخک های محفاظ به کمک جوش الکترودی بوده که مقاومت و استحکام خوبی ندارد اما دراین شرکت حفاظ برای تأمین امنیت ۱۰۰% شما از پیشرفته ترین تکنیک جوش یعنی جوش با گاز CO2 استفاده می گردد.
  6. رنگ: رنگار جمله عوامل مهم بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی لوده که رنگ کوره ای به دلیل مقاومت و ایمنی بسیار زیاد و همچنین تنوع رنگ مناسب بهترین نوع سیستم رنگ آمیزی است.
قیمت نصب درب آکاردئونی در رشت محافظ درب ضد سرقت پشت درب

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

ضرورت نصب محافظ بالای دیوار 

محفاظ شاخ گوزنی از جمله مصالح و موارد مورد به کاگیری در معماری و ساختمان سازی می باشد. این حفاظ ها از مهمترین محافظ های مدرن هستند که بری تامین امنیت ساختمان ها مورد استفاده قرار گرفته اند این حفاظ ها از میلگردهایی نوک تیز تولید شده اند که با نظم و ترتیب خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این شاخه ها به یکدیگر جوش داده و معمولا رنگ آمیزی می گردند و به عنوان محفاظ شاخ گوزنی به فروش می رسند. این میگردهای نوک تیز با شیوه ی قرار گرفتن خاصی که دارند، هر کدام به یک سمت رشد کرده اند و مانع ازعبور افراد و حیواناتی مانند گربه ها از روی دیوارخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547