حفاظ پشت درب مقاوم(آکاردئونی)

تاثیر-امنیت-حفظ-شاخ-گوزنی-در-دیوار-باغ-ها
نمونه حفاظ دیواری (شاخ گوزنی)
ژوئن 7, 2020
درب آکاردئونی ساده ورودی منزل
آکاردئونی حفاظ (آکاردئون)
ژوئن 12, 2020
نمایش همه
عکس حفاظ درب

حفاظ پشت درب مقاوم(آکاردئونی)

درب آکاردئونی حفاظ مارکت  در طرح های دو گل لوزی، سه گل لوزی، سه گل پروانه ای، چهار گل، کلاسیک و طرح های چشم نواز ارائه می شود. طرح های متنوع حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی هر سلیقه ای را راضی می کند.

با توجه به فضای داخلی، محیط راه پله و معماری بنا می توانید بهترین طرح درب آکاردئونی را انتخاب کرد. به لحاظ امنیت همه طرح های موجود دارای استاندارد معتبر هستند. گرچه این امر تا حدود زیادی سلیقه ای است ولی اغلب سفارش ها مربوط به درب آکاردئونی سه گل بوده است.

گارد پشت در آپارتمان

مواد اولیه مرغوب مورد استفاده در ساخت و تولید درب آکاردئونی
همه محصولات درب آکاردئونی حفاظ مارکت  با مقاطع کناری در ابعاد ۳۰*۵۰ و مقطع ریلی بالای درب در ابعاد ۵۰*۵۰ کار شده است. استفاده از تسمه ۵*۲۰ بر روی انواع درب اکاردیونی به صورت پیش فرض صورت گرفته و در صورت سفارش مشتری امکان استفاده از تسمه برای آستانه درب نیز وجود دارد. استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت درب آکاردئونی کیفیت محصول را ارتقا می دهد.

ساخت نرده حفاظ درب آکاردئونی

صنایع فلزی حفاظ مارکت برای ساخت درب آکاردئونی و دیگر حفاظ های امنیتی از آهن ضایعاتی استفاده نکرده و نخواهد کرد. آهن استفاده شده در ساخت درب اکاردونی به نرخ روز خریداری شده و برای همه سفارش ها استفاده می شود.

تعداد سفارش ها تاثیری در استفاده از مواد اولیه ندارد و شرکت حفاظ مارکت  کیفیت مواد اولیه مرغوب را در انواع درب آکاردئونی تضمین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547