خرید حفاظ شاخ گوزنی با رنگ قهوه ای سوخته کوره ای

نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه
11 اکتبر 2021
کاربرد حفاظ درب منزل و مزایا آنها ؟
14 نوامبر 2021
نمایش همه

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی بعد از آن که شاخک ها به هم جوش میخورند نوبت به رنگ آمیزی آنها میرسد که رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی انجام شود . معمولا رنگ آمیزی به نا به دلخواه مشتریان انجام می شود . بهتر است بگوییم رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزن می تواند برخی مشکلاتی داشته باشد مشکلاتی قبیل آنکه بعد از رنگ آمیزی نوبت به جوش حفاظ میرسد و ممکن است گل جوش های باقی مانده در حفاظ شاخ گوزنی بعدا دچار خوردگی و زنگ زدگی شود و باید این گل جوش ها توسط سنگ فرز بر طرف شود و توسط اسپری رنگ رنگ آمیزی شود حفاظ شاخ گوزنی با رنگ قهواه ای سوخته مشکی و سفید از بر طرفدارترن محافظ ها شمرده میشوند .

 

حفاظ شاخ گوزنی رنگ قهوه ای

نصب محافظ شاخ گوزنی

برای راه اندازی و تهیه ی شاخ گوزنی باید برخی از اصول ها رعایت شود زیرا در غیر این صورت ممکن است آسیب های جدی نیز در حین تهیه ی آن ها به دلیل وجود شاخک های تیز و برنده ایجاد شود . در این مورد تجربه و تخصص کافی امر ضروری می باشد . تولید حفاظ های شاخ گوزن کار سختی نیست ولی اندکی سهل انگاری در این مورد می تواند به آسیب های جدی منجر شود .

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

ساخت و تولید آن به خلاقیت نیاز دارد تا بتوان از با استفاده از اصولی ویژه قطعات را به هم اتصال داد تا ظاهری شبیه به شاخ گوزن را داشته باشد .ناگفته نماند میله ها در برخی موارد هم اندازه نیستد و در این حالت جوش خوردن آنها سبب ایجاد شاخ های تیز می شود که به عنوان حفاظ می توان از آن استفاده کرد .

نرده دیوار ویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547