فروش درب آکاردئونی ورودی منزل

زیباترین نرده حفاظ بالای دیوار
تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی
9 آگوست 2020
حفاظ شاخ گوزنی یعنی چه
11 آگوست 2020
نمایش همه
حفاظ آکاردئونی

امروزه انواع مختلفی از درب های اکاردئونی کشویی در مکان های  متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند. که با قاب آهنی نصب می گردند. حفاظ آکاردئونی اما به نوعی برای حفاظت از درب های ساختمانی و همچنین ساختمانی مورد استفاده است. شما میتوانید همچنین در انباری ها و مغازه ها از این نوع گادها استفاده کنید، تا میزان حفاظت را افزایش دهید، به طور کلی می توان گفت: که این نوع درب ها از تسمه های فلزی تشکیل شده اند که به وسیله یک سری پیم های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که آن ها را به صورت کشویی حرکت می دهد. امروزه انواع مختلفی از درب ها در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. که با قاب پروفیل نصب می گردند. درب آکاردئونی اما به نوعی برای حفاظت از درب های ساختمانی و همچنین آپارتمانی مورد استفاده است. شما میتوانید همچنین در انباری ها و مغازه ها از این نوع درب ها استفاده کنید. تا میزان حفاظت را افزایش دهید. به طور کلی می توان گفت که این نوع درب ها از تسمه های فلزی تشکیل شده اند. که به وسیله یک سری پیم های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد. و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که آن ها را به صورت ریلی حرکت می دهد حفاظ مارکت بزرگترین تولید کننده حفاظ و همچنین فروش درب آکاردئونی میباشد.

حفاظ آکاردئونی

 

حفاظ آکاردئونی دوبل نقش دار

این نوع حفاظ آکاردئونی دوبل تسمه نقش داردارای سه لایه تسمه عمودی ضخامت ۲۰*۵ فابریک فولادی میباشد. که ضریب امنیت حفاظ آکاردونی ۳ لوزی را بالا برده است و به هیچ عنوان پرچ های اصلی این نوع محصول با دریل و دیلم قابل نفوذ نمی باشد. کلاف این محصول درب آکاردئونی دوبل نقش دار از نوع قوطی ۳۰*۵۰ مرغوب و درجه یک بازار تهیه شده که ضخامت ورق آن ۲میل می باشد. از نوع قوطی ۳۰*۵۰ مرغوب و درجه یک بازار تهیه شده که ضخامت ورق آن ۲میل می باشد.

بهترین حفاظ نرده ای روی دیوار

درب آکاردئونی تمام گل لوزی با پرچ مخفی و ۳ لایه تسمه

درب آکاردئونی تمام گل لوزی با پرچ مخفی و ۳ لایه تسمه عمودی ایمن ترین درب آکاردئونی (کشویی) و بهترین حفاظ آکاردئونی تولیدی شرکت حفاظ مارکت  را معرفی کنیم این درب به صورت پنج گل (پنج ردیف لوزی) می باشد یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و اما تسمه های عمودی این نوع درب سه لایه یا سه ردیف که یک لایه بصورت مخفی پرچ شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547