مزیت محافظ شاخ گوزنی روی دیوار

منظور از تراکم محافظ شاخ گوزنی چیست ؟
19 نوامبر 2021
حفاظ ساختمانی چست و چه کاربردی دارد ؟
24 نوامبر 2021
نمایش همه

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ساختاری متفاوت بوده که در واقع نسیبت به حفاظ نرده های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از متریال فلزی که در اشکال متنوع خم کاری و ساخته شده است. نوک این محافظ های شاخ گوزنی بسیار نوک تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده می شوند.

محافظ شاخ گوزنی روی دیوار

امنیت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار

امنیت در هر زمینه ای حرف اول را میزند در خانه محل کار بانک ها مراکز تجاری و اداری و غیره … برای ارتقاء ایمنی کافیست راه های مختلف را در تظر داشته باشید از جمله نصب دوربین مدار بسته نصب محافظ بالای دیوار نصب محافظ پنجره که در واقع با توجه به استاندارد های خاصی که دارند ایکمی و امنیت را برقرار میکنند و از خطرات احتمالی در هنگام نبود ساکنین جلوگیری میکند.

امنیت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار

تراکم محافظ شاح گوزنی

تراکم شلوغ و بالای مافظ شاخ گوزنی تعداد میله‌های خار دار عمودی در هر متر عرض حفاظ، تراکم آن را مشخص می‌کند. هر چه تراکم بالاتر باشد امنیت بالاتری را تعیین میکند یعنی میله‌های عمودی به هم نزدیک‌تر هستند و تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میله‌ها از هم است. هر چه تراکم کمتر باشد، هزینه تولید حفاظ پایین‌تر می‌آید. تراکم بیشتر امنیت بیشتر و گاهی هم زیبایی بیشتری به وجود می‌آورد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547