منظور از تراکم محافظ شاخ گوزنی چیست ؟

انواع حفاظ نرده ای درب آپارتمان
نوامبر 17, 2021
مزیت محافظ شاخ گوزنی روی دیوار
نوامبر 19, 2021
نمایش همه

منظور از تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
منظور از تراکم حفاظ شاخ گوزنی تعداد ردیف های اصلی میلگرد در هر شاخه ۲ متری از حفاظ شاخ گوزنی است شاخه های اصلی تقریبا از سایر شاخه ها بلندتر میباشد و به صورت عرضی در ردیف وسط حفاظ قرار گرفته اند. تراکم استاندارد حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده در۱۲ ردیف اصلی در هر شاخه ۲ متری می باشد. تولید حفاظ به صورت سفارشی در تراکم های ۸ ردیف، ۱۰ ردیف، ۱۲ ردیف، ۱۴ ردیف و ۱۶ میباشد .

تراکم محافظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ نرده دیواری برای تامین ایمنی بر روی دیوار نصب میگردد و در هم تنیده است که کاملا عبور سارقان را غیر ممکن می‌کند. این نوع سیستم دزدگیر در محوطه باغ‌ها، خانه‌ها، ویلاها ، شرکت‌ها و کارخانجات استفاده میگردد شاخه‌های بلند (اصلی ) و تیز آن مانند شاخ‌های گوزن است و راهی برای عبور سارقان نمی‌گذارد.پ

 

بهترین حفاظ های روی دیوار :

انواع نرده روی دیوارشامل حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ لیلیوم و همچین حفاظ سر نیزه ای که اغلب برای دیوار های کوتاه برای نصب بر روی دیوار قرار میگیرند در نظر گرفته میشود . حفاظها بصورت نیزه ای ساده یا سیم خاردار در گذشته موجود بودند که این محافظ خار روی دیوار دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، از بروزترین حفاظ های دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای خار ، حفاظ نیزار و حفاظ نخل مرداب میباشند که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547