نصب حفاظ شاخ گوزنی در شمال بارنگ های ضد زنگ

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی به چه صورت است؟
4 اکتبر 2021
نصب حفاظ شاخ گوزنی در لواسان
4 اکتبر 2021
نمایش همه

نکات مهم حفاظ شاخ گوزنی ، در شمال کشور
نصب حفاظ شاخ گوزنی در  شمال بارنگ های ضد زنگ در شمال بسیار مهم است چون که هم شرجی و هم آفتابی می باشد این مناطق رنگ بسیار مهم می باشد و تقریبا برای نرده ساختمان یا حفاظ شاخ گوزنی از رنگ های کوره ای تیره استفاده می گردددر مناطق گرم و خشک مانند اهواز از نرده دیوار مدل شاخ گوزنی بیشترین استفاده را میکنند و ارتفاع در محافظ ساختمان در اهواز بسیار منطقیمی باشد عموما حفاظ بوته ای را با ارتفاع ۹۰ سانت و شاخ گوزنی را با ارتفاع ۱۲۰سانت خرید میکنند .رنگ نرده ساختمان سفید می باشد، زیرا گرمای هوا در رنگ سفید کم اثر تر می باشد و نفوذ نمیکند .

 

نصب حفاظ شاخ گوزنی در شهر های شمالی بارنگ کوره ای ضد زنگ

نصب حفاظ شاخ گوزنی ضد زنگ

شاخ گوزنی بالای دیوار 

شاخ گوزنی یکی از محصولات فولادی است که با میلگرد ساخته می شود ، حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار و درب و همچنین به عنوان نرده حفاظ امنیتی استفاده می گردد که در ارتفاع های متنوع و استاندارد ۷۰ سانت ، ۹۰ سانت ، یک متر و یک متر و بیست ساخته و تولید می شود . این نوع نرده های معروف به شاخ گوزنی بنابر تراکمی که تولید می شوند قیمت های مختلفی دارند که از نظر ظاهری و وزنی پر و سنگین هستند سازندگان نرده حفاظ شاخ‌ گوزنی آنها را در رنگهای مختلفی تولید می کنند که با توجه به سلیقه مشتری تنوع بالایی دارند گارد شاخ گوزنی ها در صنعت از میلگرد های فولادی تولید میشوند ابعادی که در تولید قطعات شاخ گوزنی استفاده می گردد در سایز بندی های استاندارد از سه سانت تا یک متر بیست سانت برش داده می شوند و برای اینکه محافظ شاخ گوزنی امنیت بیشتری و‌موانع بهتری ایجاد کند نوک انها را تیز میکنند که مانند سوزن و تیغ میگردند و اجازه عبور به افراد و حیوانات را نمیدهند.

بهترین حفاظ روی دیوار حیاط و باغ

شاخ گوزنی بالای دیوار 

نرده شاخ گوزنی ( ارزان ترین و بهترین حفاظ روی دیوار )

ارتفاع این نوع از نرده ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی متر است. برای جوشکاری و نصب نرده شاخ گوزنی ، شاخک های حفاظ به روش جوشکاری دوطرفه و الکترود مخصوص این نوع محفاظ استفاده می شود. مقطع برش نوک های حفاظ ۲ الی ۴ سانتی متر است . لازم است برای ساخت از میلگرد ۱۰ کششی استفاده گردد حفاظ نرده شاخ گوزنی به گونه ای می باشد که حتی اگر دزدان حرفه ای باشند ولی با استناد به نوک تیز و برنده بودن میلگرد استفاده شده در تولید حفاظ نرده شاخ گوزنی ، امکان رد شدن از حفاظ به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد . یکی از حسن شرکت در ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی از فولاد با کربن بالا و میلگردهای ۱۰ کششی استفاده میباشد و قابلیت نصب در هر نوع دیواری را دارا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547