درب آکاردئونی

محافظ آهنی پشت در آپارتمان
گارد پشت درب آپارتمان – حفاظ اکاردونی
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
بهترین حفاظ پنجره
بهترین حفاظ پنجره – نرده پنجره ضد سرقت
۱۳۹۷/۱۲/۲۱

برای افزایش امنیت درب ورودی منزل در مقابل دزدان حفاظ آکاردئونی یا همان درب محافظ ورودی آکاردئونی به عنوان حفاظ مدل جدید پشت درب آپارتمان هستند که قیمت این حفاظ درب ضد سرقت بازشو بر اساس مساحت متر مربع درب منزل محاسبه میگردد و امروزه بیشترین تنوع گارد های آهنی درب را میتوانیم روی در ورودی آپارتمان ها ببینیم که با همان نگاه اول میتوانید تشخیص دهید چه کاربردی دارند . یکی از مهمترین خدمات حفاظ مارکت به تولید درب آکاردئونی اختصاص پیدا میکند .

 

بهترین قیمت حفاظ درب آپارتمان

درب آکاردئونی جزو حفاظ های درب آپارتمان جدید که دارای قیمت متفاوت در هر مترمربع می باشد که در طرح های ساده و پرچ مخفی تولید می گردد و از جنس آهن فرفورژه از انواع تسمه ها و پروفیل های آهنی ساخته و مونتاژ می شوند . استفاده از این حفاظ های آکاردئونی میتواند ورودی را غیر قابل عبور و امنیت منزل شما را تا حد بسیار بالایی تضمین کند به شرطی که درب آکاردئونی که تهیه میکنید کاملا براساس استاندارد های روز امنیتی و با مواد اولیه بسیار مرغوب و درجه ۱ ساخته شده باشد. همان طور که می دانید درب های آکاردئونی را روی چارچوب درب واحد های آپارتمانی، مغازه ها و انباری ها به جهت حفظ امنیت به کار می گیرند.

 

قیمت درب آکاردئونی

 

خرید حفاظ آکاردئونی

حفاظ درب آپارتمان ضد سرقت با توجه به اینکه به چارچوب درب جوش داده میشوند، در صورتی که توسط افراد ماهر نصب شوند و به خوبی درز گیری شوند به نحوی که مکای برای اهرم انداختن و شکستن آن ها وحود نداشته باشد، در حالتی که درب بسته باشد، نمیتوان آن را شکست و وارد منزل شد. درب های آکاردئونی توسط یک قفل آویز و یا کتابی قابل قفل کردن هستند. البته نوع قفلی که استفاده میکنید هم اهمیت بالایی دارد. باید بهترین نوع قفل را خریداری و استفاده کنید.

حفاظ مارکت سازنده درب حفاظ آکاردئونی با قیمت مناسب در کرج و تهران میباشد و تولید کننده محافظ درب ضد سرقت آکاردئونی با بهترین متریال از جمله تسمه ۵ فابریک و رنگ کوره ای و لولا های ۳ پارچه . تولید انواع درب محافظ آکاردئونی ضد سرقت و آماده ارسال حفاظ آکاردئونی درب به تمام نقاط کشور میباشد . درب آکاردئونی یکی از محبوب ترین حفاظ های متحرک پشت درب و پنجره محسوب می شود زیرا حفاظ بازشو آکاردئونی علاوه بر قیمت مناسب نرده حفاظ های آکاردئونی ، میتوان آن را آخرین سد ورودی برای فرد غیر مجازی که وارد ساختمان شده است، دانست.

 

حفاظ پشت درب آپارتمان

 

حفاظ درب آپارتمان مدل جدید

نرده های حفاظ آهنی آکاردئونی را می توان به دو گروه ثابت و متحرک تقسیم بندی نمود. حفاظ فلزیِ ثابت کاربرد خوبی دارد ولی حفاظ درب آپارتمان می بایست قابلیت باز و بسته شدن را دارا می باشد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی از انواع حفاظ های تاشو است. این نرده قابلیت جمع شدن را دارد. مزیت درب آکاردئونی همین حالت جمع شوندگی درب است. در مواردی که نیاز به حفاظ نباشد، سازه کامل از جلوی درب ورودی کنار رفته و جای زیادی را اشغال نمی نماید. نوع جمع شونده ی حفاظ آکاردئونی بستگی به اندازه درب تعداد لنگه های حفاظ دارد. انواع محافظ درب آپارتمان از لحاظ بازشو عبارتند از:

_ حفاظ پشت درب آکاردئونی تک لنگه
درب های تک لنگه برای ورودی آپارتمان مناسب می باشند. این حفاظ روی قاب چهارچوب درب آپارتمان نصب می گردد و فضای راهرو و راه پله را اشغال نمی نماید. حتی در راه پله های بسیار باریک تر هم امکان نصب حفاظ آکاردئونی تک لنگه وجود خواهد داشت. این حفاظ به گونه ای طراحی شده که تنها در یک سمت باز و بسته می شود و سمت دیگر ثابت می باشد. با کشیدن حفاظ از یک سمت به سمت دیگر می توان قفل اصلی درب را استفاده نمود.
_ حفاظ پشت درب آکاردئونی دو لنگه

سیستم باز و بسته شدن حفاظ درب آکاردئونی دو لنگه دارای تفاوت زیادی با حفاظ درب آکاردئونی تک لنگه است. در این سازه حفاظ درب آکاردئونی به دو لنگه مساوی یا نامساوی تقسیم گردیده و از طرفین باز و بسته می شود. به طور معمول از حفاظ درب آکاردئونی دو لنگه بر روی درب های بزرگتر استفاده می گردد. برای مثال درب پارکینگ ساختمان، درب های ورودی پاساژ و … همیشه به صورت دو لنگه می باشد. سیستم سخت افزای قفل و لولا در این سازه به گونه ای است که استحکام آن را بالاتر برده است. با کشیدن درب از دو سمت به وسط می توان از قفل ها بهره برد. از مزایای حفاظ درب آکاردئونی، قفل های ایمن و پروفیل با کیفیت می باشد.

 

قیمت حفاظ آکاردئونی

 

نصب حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان آکاردئونی

یکی از دلایل اصلی استقبال از انواع حفاظ آکاردئونی ، نصب آسان آن می باشد. عملیات نصب حفاظ درب ضد سرقت آکاردئونی در کوتاه ترین زمان انجام می پذیرد. برای نصب حفاظ درب آکاردئونی، کنده کاری و تخریب دیوار کنار درب صورت نمی پذیرد و بدون هیچ تخریبی می توان سازه آهنی را روی قاب درب نصب نمود. حتی در مواقعی که درب ورودی آپارتمان کوچک تر هم باشد، نیازی به تخریب برای جاگذاری درب وجود ندارد. در واقع نرده حفاظ آکاردئونی کاملا استاندارد و مطابق با اندازه درب ورودی آپارتمان تولید می گردد. لازم به ذکر است که پیش از نصب حفاظ درب آکاردئونی می بایست ریل ها روی کف نصب گردند. حرکت درب آکاردونی روی همین ریل انجام می شود. نتیجتا نحوه صحیح نصب و جاگیری ریل ها پر اهمیت می باشد. زمان تقریبی نصب حفاظ آهنی بسیار کمتر از نصب یک دزدگیر الکترونیکی می باشد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت حفاظ آکاردئونی عبارتند از :

 1. جنس حفاظ ،که معمولا جنس حفاظ آکاردئونی از فولا یا آهن می باشد.
 2. ارتفاع حفاظ درب که معمولا یک تا یک و نیم در نظر گرفته می شود، و همچنین کاربرد مورد نظر مشتری نیز موثر است.
 3. تعداد شاخه های تسمه حفاظ، هرچه فاصله تیغه های عمودی بیشتر باشد، از تعداد کمتری تیغه های عمودی استفاده میشود.
 4. طرح نرده، هرچه طرحهای ساده تر انتخاب شود، از آهن یا فولاد کمتری استفاده می شود. طبیعتا قیمت مناسب تری هم هزینه می شود.
 5. عرض درب ، هرچه عرض درب کمتر باشد، قیمت پایین تری نیز هزینه می شود.

 

 

حفاظ درب آپارتمان

 

محافظ درب آکاردئونی آپارتمان

شاکله اصلی حفاظ کشویی آکاردئونی تسمه های فلزی بوده که توسط پیم های فلزی به همدیگر وصل شده و در قابی فلزی قرار میگیرد که بصورت ریلی در محور عرض درب حرکت می کند. درب های آکاردئونی فلزی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند. حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد. انواع درهای آکاردئون کاربرد گسترده ای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمان نصب می شوند. جنبه حفاظتی- امنیتی درب آکاردئونی و غیر قابل عبور شدن درب منزل در مقابل دزدان مهم ترین ویژگی کاربردی آن است. به این ترتیب همه ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری می توانند از حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی برای امنیت بیشتر استفاده کنند.

حفاظ آکاردئونی یکی از محبوب ترین حفاظ های درب و پنجره محسوب می شود زیرا علاوه بر قیمت مناسب نرده حفاظ های آکاردئونی،میتوان آن را آخرین سد ورودی برای فرد غیر مجازی که وارد ساختمان شده است، دانست. بنابراین استفاده از آن امنیت منزل شما را تا حد بسیار بالایی تضمین میکند به شرطی که درب آکاردئونی که تهیه میکنید کاملا براساس استاندارد های روز امنیتی و با مواد اولیه بسیار مرغوب و درجه ۱ ساخته شده باشد. با توجه به اینکه تقریبا اکثر درب های ساختمان به اندازه کافی امن و محکم نیستند و نمی توانند به تنهایی مانع ورود سارقان بشوند در این زمان استفاده از درب آکاردئونی می تواند راه حل بسیار کاربردی محسوب شود که با قیمت خیلی مناسب میتواند امنیت بالایی را ایجاد کند و همچنین از نظر ظاهری نیز زیبا است البته در مرحله قبل می توانید یک حفاظ روی دیوار زیبا و کاربردی مانند حفاظ های شاخ گوزنی سفارش دهید تا خیالتان از بابت عبور سارقان و ورود آن ها به داخل ساختمان خیالتان راحت باشد .
نرده های کشویی آکاردئونی بر اساس طرحی از ساز آکاردئون ساخته شده اند . این نوع طراحی علاوه بر امنیت بالا و زیبایی ظاهری این حفاظ ها باعث می شود تا بتوان بصورت بهینه از فضای راهرو استفاده کرد بطوریکه به هنگام جمع شدن تنها ۲۰ سانتی متر از فضای راهرو را اشغال میکند و با قیمت بسیار مناسب یتوانید یک حفاظ آکاردئونی زیبا و محکم داشته باشید(در عرض های مختلف این عدد چند سانتی متر تغییر میکند)

 

درب آکاردئونی

 

 

انواع مدل های درب آکاردئونی

درب آکاردئونی حفاظ هایی برای درب آپارتمان هستند که به عنوان حفاظ رو دری در ورودی آپارتمان‌ها و خانه‌ها از آن استفاده می‌شود. نام دیگر درب آکاردئونی، درب کشویی می‌باشد. درب آکاردئونی به صورت حفاظ متحرک مانندی است که در پشت درهای آپارتمان ها و یا خانه ها نصب می‌شود و در واقع یک نوع ضد سرقت می باشد. از بهترین محصولات برای استفاده جنس درب آکاردئونی، حفاظ های گارد آهنی است. استفاده از درب آکاردئونی آهنی برای آپارتمان ها که ضد دیلم نیز هستند می تواند یک محافظ بسیار مناسب و ضد سرقت روی انواع در های ورودی آپارتمان ها باشد.

 

 ۱. حفاظ درب ۳ گل آکاردئونی

این حفاظ ها همانطور که از نامش پیداست دارای ۳ ردیف لوزی از جنس تسمه به صورت افقی میباشد که ابعاد لوزی ها میتواند سفارشی و متناسب با سلیقه مشتری در نظر گرفته شود اما انتخاب در برخی موارد نیاز به محاسبات فنی دارد :

 • ابعاد کلی درب : طول ، عرض و ارتفاع
 • ضخامت تسمه های مد نظر مشتری
 • سایز پروفیل مد نظر مشتری

درب آکاردئونی ۳ گل و ۴ گل خم حفاظهایی هستند که به جای برش تسمه ها و اتصال گره ها از روش خمکاری تسمه ها استفاده شده است  .

 

۲. درب حفاظ آکاردئونی ۴ گل

درب های ۴ گل نیز مشابه درب های ۳ گل میباشند با این تفاوت که ۴ ردیف لوزی در سر تا ته درب ها بکار میرود  . استاندارد تولید این درب های نیز مشابه دربها ۳ گل میباشد

 • جنس کل دربهای آکاردئونی از آهن میباشد
 • ضخامت تسمه ها متفاوت و متناسب با نیاز مشتری است
 • لولا و نوع ثابت و کشویی دربها متناسب با سلیقه مشتری تولید میشود

۳. حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

درب آکاردئونی ایتالیایی حفاظهایی هستند که بصورت ۲ گل تولید میگردند  . گل ها یا لوزی های این درب در قسمت ریل آن قرار گرفته که باعث افزایش مقاومت این درب میگردند .

جلوه واقعی این دربهای آکاردئونی به کشویی بودن آنها میباشد اما گاها مشتری دوست دارد که این حفاظ ها ثابت بوده و پنجره ای باز شود و در هر حالت سلیقه مشتری معیار اصلی تولید ماست

 

۴. درب محافظ آکاردئونی پیچی

حفاظ های پیچی خلاقیتی است که یکی از ویژگیهای آهن فرفورژه ” انعطاف پذیری فرفورژه  ” را به رخ میکشد .این حفاظها در برخش خاصی از تسمه دارایی ظاهری پیچ مانند است که در کوره این طرح روی  تسمه سوار میشود . ویژگیهای خاص و مشترک این نوع حفاظ آکاردئونی با سایر دربها در موارد زیر است

 • ظاهری بینظیر و کاملا اندازه برداری شده و منظم
 • دارای پیچ های بسیار شیک و مقاوم در راستای عمودی تسمه دربها
 • کیفیت پوشش رنگ کوره ای بسیار عالی
 • قابلیت پتینه کاری روی گل نرده های حفاظ
 • فضای بسیار کم در مدلهای ۴ گل حهت حلوگیری از نفوذ ابزار سارقین

 

۵. حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی

حفاظهای پرچ مخفی نمونه دیگری از گزینه هایی است که بیشتر از ظاهر به امنیت درب و تنوع در لوزی ها اهمیت داده است . این حفاظ ها به طور کلی میتوانند با مزایای زیر نظر شما را جلب کنند

 • استفاده از پرچ ها جهت حذف نیاز به پیچ  و پین
 • پوشش کامل پرچ ها جهت جلوگیری از فعالیت سارقین و استفاه از اهرم ها
 • استفاده از لوزی های دوبل جهت بستن روی پرچ ها و جلوگیری از سوراخ کردن پرچ توسط سارقین
 • استحکام دوبل شده جهت پایین آوردن توان سارقین در برش درب آکاردئونی

۶. درب آکاردئونی ۵ گل یا تمام لوزی

درب های تمام لوزی مطمئنترین دربهای آکاردئونی حفاظ مارکت میباشد . این دربها با استفاده از اتصال های لوذی و زنجیره ای در نگاه اول برای سارقین یک کابوس است .  نفوذ با هر ابزاری و وسیله برشی میتواند به این دربها غیر ممکن باشد وهمینطور مزایای زیر برای مشتریان :

 • سر تا ته حفاظ پوشیده از تسمه های لوزی شکل است و فضایی برای فعالیت سارقین ندارد
 • به صورت زنجیره ای با دیگر تسمه ها در ارتباط بوده و استحکام را چند برابر میکند
 • کل درب از آهن فرفورژه تولید شده و قابلیت برشکاری ، جوش پذیری و انعطاف پیذیری چشمگیری دارد
 • عملیات جوشکاری co2   کاملا با ظرافت و تمیزی خط جوش ها بدون هیچ گونه نگرانی از ظاهر همراه است
 • نصبی آسان بر خلاف آنچه که در ظاهر نشان میدهد دارد
 • قضاوت ماندگاری و زیبایی این درب آکاردئونی نیز با شما

۷. درب آکاردئونی لوکس سلطنتی

و اما متنوع ترین حفاظ آکاردئونی را در پایان با هم دنبال کنیم . حفاظ پرچ مخفی همانطور که در ظاهر آن میبینید در روی سطح خود عملیات فرزکاری سی ان سی را پشت سر گذاشته است . همانطور که میدانید دربهای فرفورژه سی ان سی متنوعترین دربهای فرفورژه میباشد و از طرفی این نوع درب آکاردئونی قابلیت سی ان سی شدن را دارد .

 • انواع و اقسام طرح های مد نظر را میتوانید به نرم افزار کتیا یا سالید بدهید
 • سپس با استخراج جی کد ها ماشین کاری فرز سی ان سی با ابزار تراش مخصوص طرح را روی درب آکاردئونی پیاده میکند
 • هزاران طرح با عمقهای فرزکاری متفاوت و سبک طرح ها برای پیاده سازی روی ان حفاظ ها وجود دارد
 • تلرانس ماشین کاری بسیار دقیق ( تا دقت ۰.۰۱ )  ظاهری بسیار شیک را به شما تحویل میدهد

 

حفاظ درب ضد سرقت

 

حافظ درب منزل آپارتمانی

تولید درب آکاردئونی توسط سازنده حفاظ کشویی درب آپارتمان و نصب درب اکاردئونی سبب می گردد تا نمای ساختمان بسیار شیک گردد و به همین جهت از حفاظ درب ضد سرقت به میزان قابل ملاحظه ای بهره گرفته می شود. درب آکاردئونی به حفاظ آهنی درب آپارتمان می‌گویند که به‌صورت حفاظ تاشو و حفاظ ریلی جمع و باز می‌شود . طرح های مختلف حفاظ آکاردئونی ضریب امنیت بسیار بالایی دارند و گذشتن از مرز آنها برای سارقان غیر ممکن و یا بسیار مشکل می باشد. از این رو استفاده و نصب حفاظ کشویی درب ضد سرقت آپارتمان برای کسانی که به امنیت ساختمان خود اهمیت می دهند می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد.

درب های آکاردئونی فلزی بهترین حفاظ درب آپارتمان می باشند و به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن تسمه های پرچ شده است. این مدل حفاظ های درب آهنی در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند. حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.

 

حفاظ آکاردئونی سلطنتی دو لنگه

 

حفاظ درب چوبی ساختمان دو لنگه

از آنجایی که ورود هر فرد غریبه و ناآشنا به درون ساختمان ها به راحتی صورت می پذیرد و هر فردی می تواند با استفاده از روش های مختلف به راحتی به درون ساختمان ها وارد شود در صورتی که تنها یک درب چوبی ساده مانع وی به حضور در هر واحد مسکونی باشد، می تواند به راحتی این مانع را با ترفندهای گوناگون از بین بردارد و به ویژه اگر ساکنین آن واحد مسکونی در مسافرت باشند، تمامی وسایل آن منزل را به تاراج ببرد.

درب آکاردئونی سد محکمی در برابر هر سارق و فرد غریبه ای است که با خصوصیاتی که دارد، به راحتی از میان برداشته نمی شود و می تواند تا حد بسیار زیادی مانع حفظ جان و مال شما و خانواده شما گردد. به همین علت امروزه وجود درب آکاردئونی در تمامی ساختمان ها به عنوان بهترین حفاظ درب آپارتمان الزام آور می باشد و ضرورت آن برای بالا بردن سطح امنیت ساختمان ها به خوبی حس می گردد. هر چند که باید اذعان داشت که حفاظ آکاردئونی تنها برای محافظت از درب واحدهای ساختمان ها نیست و در موارد دیگری نیز مورد کاربست واقع می گردد. ولی در عین حال بیشترین کاربرد این نوع از درب ها در واحدهای ساختمان های چند طبقه است . که افراد این ساختمان ها ممکن است همسایه های طبقه بالایی و پایینی خود را نیز نشناسند. به همین علت هر کسی ممکن است در صورت عدم نظارت و کنترل بر ورود و خروج به داخل ساختمان به راحتی واحد ساختمان مربوطه شود. و موجب به یغما بردن تمامی لوازم و ابزارآلات گران قیمت خانواده ها گردد.

 

حفاظ درب آپارتمان مدل جدید

 

بهترین حفاظ درب آپارتمان

با توجه به اینکه تقریبا اکثر درب های ساختمان به اندازه کافی امن و محکم نیستند و نمی توانند به تنهایی مانع ورود سارقان بشوند در این زمان استفاده از درب آکاردئونی می تواند راه حل بسیار کاربردی و بهترین حفاظ درب آهنی آپارتمان محسوب شود که با قیمت خیلی مناسب میتواند امنیت بالایی را ایجاد کند و همچنین از نظر ظاهری نیز زیبا است البته در مرحله قبل می توانید یک حفاظ روی دیوار زیبا و کاربردی مانند حفاظ های شاخ گوزنی سفارش دهید تا خیالتان از بابت عبور سارقان و ورود آن ها به داخل ساختمان خیالتان راحت باشد .

نرده های آکاردئونی بر اساس طرحی از ساز آکاردئون ساخته شده اند این نوع طراحی علاوه بر امنیت بالا و زیبایی ظاهری این حفاظ ها باعث می شود تا بتوان بصورت بهینه از فضای راهرو جهت تقویت درب چوبی آپارتمان استفاده کرد بطوریکه به هنگام جمع شدن تنها ۲۰ سانتی متر از فضای راهرو را اشغال میکند و با قیمت بسیار مناسب بتوانید یک حافظ آکاردئونی زیبا و محکم داشته باشید (در عرض های مختلف این عدد چند سانتی متر تغییر میکند)

حفاظ درب ضد سرقت لیست قیمت درب اکاردئونی ،قیمت درب آپارتمان، قیمت حفاظ آکاردئونی،قیمت حفاظ کشویی

در تعیین قیمت حفاظ آکاردئونی باید به عواملی نظیر ۱-ابعاد در و پنجره ۲-طرح نرده آکاردئونی ۳-تراکم درب آکاردئونی توجه کرد

۱-ابعاد در و پنجره ساختمان شما جهت نصب نرده حفاظ کشویی :

هرچه ارتفاع و عرض دری که قرار است حفاظ آکادئونی روی آن نصب شود کمتر باشد قیمت آن پایین تر خواهد بود .اندازه درب ها بصورت استاندارد ۱۱۰*۲۱۰ است البته برای اندازه گیری دقیق درب می توانید به ما درخواست کارشناس دهید که طبیعتا هیچ هزینه ای برای شما ندارد

۲-تراکم درب های آکارئونی :

به تعداد تیغه های عمودی بکار رفته در درب های آکاردئونی  تراکم آن می گویند که هرچقدر فاصله این تیغه ها از هم کمتر باشد پرتراکم تر محسوب می شود با توجه به افزایش وزن آن قیمتش نیز افزایش می یابد اما اگر فاصله این تیغه ها از هم بیشتر باشد و یا به اصطلاح کم تراکم باشد وزن کمتری دارد و البته در مقابل امنیت کمتری را نیز فراهم می کن

۳-طرح نرده حفاظ آکاردئونی و قیمت آن :

انواع طرح های درب آکاردئونی شامل:۱- سه لوزی و دو خم ۲-سه لوزی و چهار خم ۳-چهار لوزی  ۴- پرچ مخفی هستند . منظور از تعداد لوزی ها، ردیف های افقی مشبک بکار رفته در درب آکاردئونی است . خم های چهارطرفه طراحی شده موجب افزایش مقاومت حفاظ و جلوگیری از خم شدن تسمه های عمودی می شود و محل قرار گیری آن در بالای حفاظ ،بین گل ها و پایین حفاظ است .

 

حفاظ پشت درب ضد سرقت

قیمت محافظ درب آهنی و نکات مهم این نوع حفاظ آپارتمانی

حفاظ آکاردئونی : حافظ درب شاید شما را کمی نسبت به تهیه گارد آهنی درب منزل دو به شک نماید اما گارد آهنی درب منزل همان چیزی است که ما علاوه بر اینکه نباید به خاطر قیمت، آن را از لیست وسایل ضروری منزل خارج نمایید، بلکه باید سعی کنید که با یک هزینه مناسب، بهترین جنس را برای این منظور تهیه نمایید.

در خرید حفاظ آکاردئونی باید چه نکاتی را را مدنظر داشته باشید؟

نوع مواد اولیه بکار رفته و طراحی اصولی حفاظ آکاردئونی و قیمت آن : اولین ویژگی که باید مد نظر داشته باشید اطمینان از اینکه در نرده آکاردئونی شما از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در حفاظ است و همچنین طراحی استاندارد حفاظ آکاردئونی ،تا هرکسی براحتی نتواند از سد آن عبور کنند بهمین خاطر است که ما به شما پیشنهاد می کنیم که درب آکاردئونی خود را از صنایع بسیار معتبر تهیه کنید تا از این موضوع مطمئن باشید که از مواد اولیه استاندارد در تولیدات خود استفاده می کنند . روان و بی صدا بودن درب آکاردئونی : استفاده از درب های آکاردئونی اگرچه که امنیت ساختمان شما را بالا می برد اما مهم است که استفاده از آن راحت باشد و بسیار روان باز و بسته شود بطوری که موقع خروج مشکلی برای بستن آن نداشته باشیم و باز و بسته کردن آن با سر و صدا همراه نباشد اگر نرده آکاردئونی که تهیه می کنید به اندازه کافی روان نباشد و سخت باز و بسته شود آن وقت است که شما قید استفاده از آن را می زنید و تمام هزینه ای که کردید بی فایده می شود .

جنس رنگ استفاده شده در نرده آکاردئونی : بهترین رنگ بکار رفته در حفاظ های ضد سرقت آکاردئونی ،رنگ درجه ۱ پودری الکترواستاتیک کوره ای است که مقاومت بسیار بالایی دارد و پوشش یک دست رنگی را روی درب آکاردئونی فراهم می کند پیشنهاد ما به شما خرید نرده آکاردئونی است که حتما از این نوع رنگ در آن استفاده شده باشد زیرا هدف اصلی مقاومت بالای درب آکاردئونی است و اگر به نوع رنگ توجه نکنید عملا به مقاومت درب آکاردئونی خودتان بی توجهی کرده اید . قفل های حفاظ آکاردئونی : تعداد حلقه های قفلی که روی حفاظ آکاردئونی تعبیه می شود نکته مهمی است و همچنین طراحی قفل مخفی که بسیار تاثیر مثبتی در امنیت درب اکاردئونی دارد البته ما در طراحی قفل ها و قفل مخفی هزینه جداگانه در نظر نمیگیریم و در قیمت آن تفاوتی حاصل نمیشود . استفاده از پرچ های با کیفیت و مرغوب در درب های آکاردئونی : استفاده از پرچ های با کیفیت با جوش های قوی اهمیت بسیار بالایی در ممانعت از خم کردن تسمه های فلزی دارد .

 

حفاظ آکاردئونی

 

حفاظ آکاردئونی فلزی دزدگیر درب منزل

حفاظ آکاردئونی فلزی همانطور که از اسمش پیدا است قرار است یک محافظ و یک درب محافظ فلزی ساختمان باشد. از این رو حفاظ آکاردئونی آهنی باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند با چالش محافظت از ساختمان شما به بهترین شکل روبرو شود. موارد بسیار مهمی در تهیه یک حفاظ آکاردئونی آهنی باید مد نظر شما قرار بگیرد تا شما بتوانید یک انتخاب دقیق و عالی داشته باشید.

انواع مختلف حفاظهای آکاردیونی بر خلاف ظاهر مشبکی که آنها را چندان محکم و قوی نشان نمی دهد ، از اسطحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین برای اتصال بخش های مختلف این حفاظ ها از پرچ هایی استفاده شده است که جدا شدن آنها غیر ممکن می باشد. حفاظ آکاردئونی با استفاده از با کیفیت ترین تسمه ها با ابعاد ۵ در ۲۰ و کلاف دور تشکیل شده از قوطی ۴۰ در ۶۰ میباشد.

انواع مختلف حفاظهای کشویی بر خلاف ظاهر مشبکی که آنها را چندان محکم و قوی نشان نمی دهد، از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین برای اتصال بخش های مختلف این حفاظ ها از پرچ هایی استفاده شده است که جدا شدن آنها غیر ممکن می باشد. مهم‌ترین مزیت این حفاظ های کشویی این است که متحرک هستند و روی خود درب اصلی جمع می‌شوند .

با توجه به زیربنای محدود آپارتمان‌های مسکونی این موضوع اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این، جمع شدن این درها در زمانی که به آن‌ها نیازی نداریم، سهولت در رفت‌وآمد را به دنبال دارد و این درها را به موجوداتی بدون مزاحمت تبدیل می‌کند. این طور نیست؟ مورد مهم دیگر هم استحکام و نفوذ ناپذیری و حفاظ غیر قابل عبور این درها آکاردئونی کشویی در مقابل نوع ساده آن است.

 

درب اکاردئونی پیچ

 

لازم به ذکر است که طول هر گل ۵۰ سانتی متر است . یکی از مزیت های درب اکاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها میباشد. استفاده از حفاظ های آکاردئونی برای محل های مختلف در عین استفاده از انواع حفاظ از قبیل حفاظ شاخ گوزنی ، مزایای متعددی دارد که می توان از جمله آنها به موارد ذیل اشاره نمود.

نقش و اهمیت حفاظ آکاردئونی در آپارتمان

حفاظ پشت در آپارتمان آکاردئونی امروزی تبدیل به یک امری ضروری شده است و آپارتمان بدون حفاظ در واقع جولانگاه دزدان و سارقان خواهد بود. آپارتمان ها دارای مزیت هایی برای زندگی هستند اما در این میان معایبی را نیز می تواند در آنها مشاهده نمود. با توجه به عدم شناخت همسایه ها در آپارتمان های امروزی نسبت به هم، خطر سرقت همیشه یکی از خطرات محتمل در آنها است. در این مواقع است که اهمیت و نقش حفاظ در آپارتمان خود را جلوه گر نموده و پا به میدان می گذارد. حفاظ آکاردئونی انواع مختلفی از حفاظ درب آپارتمان های امروزی وجود دارد که هر کدام از آنها نقش و وظیفه خاص مربوط به خود را دارا می باشند. استفاده از این محافظ های ضد سرقت برای هر واحدی در آپارتمان لازم و ضروری بوده و اجتناب از به کار بردن آنها می تواند هزینه های جبران ناپذیری را برای مالکان به دنبال داشته باشد. حفاظ آهنی پنجره، حفاظ آکاردئونی و حفاظ روی دیوار از جمله حفاظ های معمول و رایجی هستند که در هر خانه ای وجود آنها لازم است.

حفاظ ضد سرقت در آپارتمان

اگر برای نصب درب آکاردئونی خود نیاز به یک مشاور داشته و اطمینان کافی به حفاظ های موجود ندارید به راحتی می توانید با مشاوران ما در مرکز صنایع فلزی حفاظ مارکت آهن سازه به گفتگو پرداخته و موارد و نکات لازم را از آنها خواستار شوید. درب آکاردئونی حفاظت از خانه و ویلای شما تنها با درب آکاردئونی امکان پذیر است. حفاظ درب آپارتمانی که غیر قابل نفوذ باشد و امنیت خانه را دو چندان کند می تواند انتخاب هوشمندانه و مقرون به صرفه ای باشد. پس خرید حفاظ آکاردئونی با کیفیت بالا و قیمت مناسب از صنایع فلزی حفاظ مارکت به راحتی امکان پذیر است. قیمت درب و حفاظ آکاردئونی ساختمان را از طریق تماس با کارشناس فروش ویژه حفاظ مارکت خواستار باشید.

قیمت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی قادر است در مکان های مختلفی نقش نمایی کند. حفاظ درب آپارتمان و حفاظ مغازه ها از جمله نقش های حفاظ آکاردئون است. قیمت حفاظ درب آپارتمان با توجه به طرح و اندازه ای که مورد نظر مشتری باشد تعیین می شود برای آگاهی از لیست قیمت با شماره تماس ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ تماس حاصل فرمائید. صنایع فلزی حفاظ مارکت با سابقه چند دهه در تولید حفاظ و نرده روی دیوار، درب آکاردئونی، درب ویلایی و سقف آردواز از جمله محصوات تولید شده در صنایع فلزی آهنسازه است. اگر امنیت، زیبایی و استواری می خواهید درب آکاردئونی حفاظ مارکت را امتحان نمایئد. خرید مستقیم از تولید کننده درب آکاردئونی می تواند برای شما مقرون به صرفه باشد. تیم صنایع فلزی آهن سازه با تولید بهترین حفاظ ساختمان شعاری دارد؛ کیفیت را می فروشیم و رضایت را می خریم.

 

درب اکاردئون

 

درب ضد سرقت بهتر است یا درب آکاردئونی ؟

سارقان از طریق توپی زنی ،دیلم زنی و شاه کلید وارد می شوند بنابراین تعداد زبانه ها هرچقدر هم که باشدوقتی توپی قفل تخریب شود درب ضدسرقت باز می شود پس بهترین حالت، هنگامی است که حفاظ آکاردئونی مناسب روی درب های ضد سرقت نصب شود .

دارا بودن ضریب امنیت بالا حفاظ غیر قابل عبور درب آپارتمان :

طرح های مختلف حفاظ آکاردئونی ضریب امنیت بسیار بالایی دارند و گذشتن از مرز آنها برای سارقان غیر ممکن و یا بسیار مشکل می باشد از این رواستفاده و نصب حفاظ های آکاردیونی برای کسانی که به امنیت ساختمان خود اهمیت می دهند می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد.

در خرید حفاظ درب آکاردئونی باید چه نکاتی توجه کرد :

نوع مواد اولیه بکار رفته و طراحی اصولی حفاظ آکاردئونی و قیمت آن: اولین ویژگی که باید مد نظر داشته باشید اطمینان از اینکه در نرده آکاردئونی شما از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در حفاظ است و همچنین طراحی استاندارد حفاظ آکاردئونی ،تا هرکسی  براحتی نتواند از سد آن عبور کنند بهمین خاطر است که ما به شما پیشنهاد می کنیم که درب آکاردئونی خود را از صنایع بسیار معتبر تهیه کنید تا از این موضوع مطمئن باشید که از مواد اولیه استاندارد در تولیدات خود استفاده می کنند .

روان و بی صدا بودن درب آکاردئونی: استفاده از درب های آکاردئونی اگرچه که امنیت ساختمان شما را بالا می برد اما مهم است که استفاده از آن راحت باشد و بسیار روان باز و بسته شود بطوری که موقع خروج مشکلی برای بستن آن نداشته باشیم و باز و بسته کردن آن با سر و صدا همراه نباشد اگر نرده آکاردئونی که تهیه می کنید به اندازه کافی روان نباشد و سخت باز و بسته شود آن وقت است که شما قید استفاده از آن را می زنید و تمام هزینه ای که کردید بی فایده می شود .

جنس رنگ استفاده شده در نرده آکاردئونی: بهترین رنگ بکار رفته در حفاظ های آکاردئونی ،رنگ درجه ۱ پودری الکترواستاتیک کوره ای است که مقاومت بسیار بالایی دارد و پوشش یک دست رنگی را روی درب آکاردئونی فراهم می کند پیشنهاد ما به شما خرید نرده آکاردئونی است که حتما از این نوع رنگ در آن استفاده شده باشد زیرا هدف اصلی مقاومت بالای درب آکاردئونی است و اگر به نوع رنگ توجه نکنید عملا به مقاومت درب آکاردئونی خودتان بی توجهی کرده اید .

قفل های حفاظ آکاردئونی: تعداد حلقه های قفلی که روی حفاظ آکاردئونی تعبیه می شود نکته مهمی است و همچنین طراحی قفل مخفی که بسیار تاثیر مثبتی در امنیت درب اکاردئونی دارد البته ما در طراحی قفل ها و قفل مخفی هزینه جداگانه در نظر نمیگیریم و در قیمت آن تفاوتی حاصل نمیشود .

استفاده از پرچ های با کیفیت و مرغوب در درب های آکاردئونی: استفاده از پرچ های با کیفیت با جوش های قوی اهمیت بسیار بالایی در ممناعت از خم کردن تسمه های فلزی دارد .

 

درب آکاردئونی

 

 

محاسبه و تعیین قیمت سفارش درب آکاردئونی

برای تعیین قیمت درب کشویی اکاردئونی باید به موارد متعددی دقت کرد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

۱- عرض در: هر چه در جمع‌وجورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می‌شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری پرداخت شود.

۲- ارتفاع در: ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه‌تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت.

۳- طرح در: نوع طرح درب کشویی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود.

۴- تراکم درب کشویی : هر چه فاصله تیغه‌های عمودی درب‌های کشویی بیشتر باشد، به معنای استفاده کمتر از تیغه‌های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت حفاظ کشویی است.

دارا بودن زیبایی ظاهری:

ظاهر حفاظ های آکاردئونی بسیار زیبا می باشد و می تواند بر زیبایی ظاهری ساختمان بیفزاید. علاوه بر این مساله این نوع حفاظ ها به دلیل آنکه نور را از خود عبور می دهند مانعی برای عبور نور از پنجره ها به داخل محل نمی باشند از این رو برای پنجره های ساختمان ها بسیار مناسب می باشند.

درب اکاردئونی یک حفاظ است و برای حفاظت خانه ها در جلو منازل استفاده می شوند. درب های آکاردئونی نوعی درب تاشو می باشند و تاریخچه قدیمی نیز دارا هستند. درب های اکاردئونی مصارف زیادی در ساختمان های تجاری و مسکونی دارا هستند. درب های اکاردئونی با الهام گیری از ساز های اکارئون که حالت های باز و بسته شده اند، ساخته شده اند. این درب های اکاردئونی نیز با اصطلاحات درب های کشویی و یا کر کره ای نیز شناخته می شوند. هدف ساخته شدن درب اکاردئونی در حقیقت حفاظت از ساختمان و استقاده بهینه از فضا بوده است. استفاده درب های آکاردئونی بسیار راحت و آسان می باشد به گونه ای که با فشار دادن دست جا به جا می شوند. این سهولت در استفاده به دلیل شبکه ای بودن ساختار آن است.

 

 

درب اکاردئونی تمام گل

 

حفاظ درب آکاردونی دارای استحکام بی نظیر و مقاوم :

انواع مختلف درب آکاردئون بر خلاف ظاهر مشبکی که آنها را چندان محکم و قوی نشان نمی دهد، از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین برای اتصال بخش های مختلف این حفاظ ها از پرچ هایی استفاده شده است که جدا شدن آنها غیر ممکن می باشد.

جنس تیغه ها یا تسمه های عمودی بکار رفته در درب های آکاردئونی تسمه هایی با ابعاد ۲۰*۵ هستند . پروفیل های کناری بصورت ۳۰*۵۰ استفاده می شوند و پروفیل های بالا ۵۰*۵۰ هستند .  در آستانه در میتوان از پروفیل یا تسمه استفاده کرد و این بسته به نظر کارفرما قابل تغییر است . در طراحی نرده های آکاردئونی از استپ استفاده شده است، دلیل بکار بردن استپ جلوگیری از این اتفاق است که درب را از لولا در بیاورند .

درب ضد سرقت بهتر است یا درب آکاردئونی ؟

سارقان از طریق توپی زنی ،دیلم زنی و شاه کلید وارد می شوند بنابراین تعداد زبانه ها هرچقدر هم که باشدوقتی توپی قفل تخریب شود درب ضدسرقت باز می شود پس بهترین حالت، هنگامی است که حفاظ آکاردئونی مناسب روی درب های ضد سرقت نصب شود .

قیمت درب حفاظ آکاردئونی چقدر است ؟

برای محاسبه قیمت درب آکاردئونی کافیست طول درب را درعرض آن ضرب کنید وحاصل را در قیمت هر متر مربع ضرب کنید.بطور خلاصه از فرمول زیر استفاده کنید.

 طول درب *عرض درب*قیمت هرمتر مربع=قیمت تمام شده یک درب آکاردئونی کامل با ابعاد منزل شما

نحوه نصب درب آکاردئونی به چه صورت است ؟

بدلیل سادگی نصب،نیازی به متخصص خیلی حرفه ای نمی باشد. برای نصب چهارچوب  مشخص شده را ابعاد زده و ازقسمت های مشخص شده درب عمل جوش را انجام می دهند.

درب های آکاردئونی برای چه مکان هایی استفاده می شود ؟

درب های آکاردئونی کاربرد های فراوانی دارند از جمله:پاساژ های تجاری،درب آپارتمان،پنره های سرتاسری مانند پنجره های استادیوم ها،درب تراس و..

منظور از درب آکاردئونی سه گل و چهار گل و پنج گل و … چیست ؟

منظور تعداد مشبک های استفاده شده درطول یک درب آکاردئونی است که از سه گل شروع شده وتا ۵گل نیز موجود می باشد به دلیل اینکه معمولا این مشبک ها به شکل لوزی اند به آن ها درب آکاردئونی سه لوزی ،۴لوزی و… نیز می گویند .بهترین درب نیز درب پنج گل است .

نوع جوش درب های آکاردئونی چیست ؟

جوش درب های آکاردئونی از نوع جوش تحت گاز دی اکسید کربن می باشد که در صنعت آهن بهترین،باکیفیت ترین وبامناسب ترین قیمت است.

جنس رنگ دربهای آکاردئونی چیست؟

تمامی درب های آکاردئونی بارنگ الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی می شوند که بهترین رنگ از نظر کیفیت وپوشانندگی وماندگاری بالا می باشد.

تنوع رنگی به چه صورت است؟

درب آکاردئونی دررنگ های دلخواه مشتری ساخته می شود. اما پرفروش ترین رنگ ها عبارت اند از :مشکی،مشکی مسی،قهوه ای ،سفید وشیری.

 

 

حفاظ غیر قابل عبور

 

تولید انواع درب آکاردئونی ضد سرقت

در تولید درب های آکاردئونی حفاظ مارکت همگی از رنگ های الکترواستاتیک کوره ای مرغوب استفاده می شود که از نظر دوام و مقاومت بسیار با کیفیت هستند و برای افزایش پوشش رنگ پذیری تمامی حفاظ ها بعد از مرحله جوشکاری در محلولی شسته می شوند تا پوشش یک دست رنگ حاصل شود و گرد های حاصل از جوشکاری مانع از پوشش کامل رنگ بر سطح حفاظ نشوند،همچنین شما می توانید رنگ دلخواه خود را به ما سفارش دهید اما رنگ های پر استفاده در نرده شاخ گوزنی شامل مشکی،قهوه ای ،قهوه ای سوخته ،سفید،کرم،مشکی مسی هستند. در تقویت ریل پایین از پروفیل ۱۰*۲۰ استفاده شده است که بسیار در افزایش استقامت کل حفاظ تاثیر مثبت دارد . طراحی کمربند برای محکم و منظم جمع شدن در بکار می رود .

درب حفاظ آکاردئون به دلیل ساختار کشویی و یا بقولی آکاردئونی که دارند، فضای کمی را اشغال کرده و از این رو حفاظی محبوب شناخته می شوند. محافظ درب کشویی به صورت حفاظ آکاردئونی سه گل، چهار گل و پنج گل در بازار عرضه می شود، به صورتی که وقتی لوزی هایی که قاب فلزی در خود جای داده، سه ردیف عمودی باشد، به آن درب آکاردئون سه گل، چنانچه چهار ردیف باشد درب آکاردئونی چهار گل و اگر پنج ردیف باشد درب آکاردئونی پنج گل یا تمام گل می گویند. خلاف آنچه دیگران فکر می کنند امنیت درب آکاردئونی بسته به تعداد گل آن نیست بلکه این خم زدن است که ایمنی درب ها را تضمین می کند. گل های هر کدام از این درب ها ( لوزی ها) با ایجاد مفاصلی به نام پرچ، به ستون عمودی متصل شده اند. پرچ ها هر چه تعداد بیشتری داشته باشند ضامن ایمنی درب ها و بنوعی ضد دیلم تر هستند.

 

حفاظ اکاردئونی

 

حفاظ درب کشویی آکاردئون دارای قیمت مناسب

حفاظ درب آکاردئونی به دلیل مشبک بودن نسبت به سایرانواع حفاظ ها که یک پوشش کامل و بدون شیار هستند، از وزن کمتری برخوردار است زیرا متریال کمتری نسبت به حفاظ های مشابه در ساخت حفاظ های آکاردئونی به کار برده شده است، این امر موجب می شود که قیمت حفاظ های آکاردئونی نسبت به دیگر حفاظ ها کمتر باشد و همچنین وزن کمتری نسبت به انواع حفاظ های موجود داشته باشند که این موضوع حمل و نقل آنها را نیز آسان تر می نماید.

 

پنجره اکاردئونی کشویی

به طور کلی برخی عوامل روی قیمت حفاظ آکاردئونی تاثیر می گذارند و موجب نوسان قیمت می شوند. شکل ظاهری این سازه شبیه نرده های ضربدری است ولی تجهیزات مختلفی در ساخت آن استفاده می شود. هر کدام از این لوازم و یراق آلات با کیفیت متفاوتی تولید می شوند که در نهایت قیمت ها را بالا و پایین می کنند.

 

درب نفش دار اکاردئونی اپارتمان

یکی از مزایای انواع درب حفاظ آپارتمان امکان استفاده از قفل های ایمنی مخفی روی درب است. برای بالا بردن امنیت درب های ضد سرقت اکاردئونی از دو نوع قفل استفاده می شود. برای باز کردن این درب لازم است تا هر دو قفل باز شوند. با باز کردن یکی از قفل های نصب شده در حفاظ، امکان باز شدن درب وجود ندارد. معمولا همه درب های استاندارد ضد سرقت دارای قفل توکار و روکار هستند. قفل های توکار امنیت بسیار بالایی دارند و به سادگی باز نمی شوند. اما استفاده از قفل های روکار اویز به هر تعدادیکه بخواهید وجود دارد. هر کدام از این قفل ها می تواند در ورود سارقین مانع ایجاد کند. اگر می خواهید از قفل های بیشتری استفاده کنید این موضوع را با سازنده درب آکاردئونی در میان بگذارید. هزینه ساخت درب بستگی به تجهیزات جانبی ان دارد.

 

قفل مخفی اکاردئونی

محافظ درب آکاردئونی آپارتمان : این روزها آپارتمان های سر به فلک کشیده و مجتمع های مسکونی با واحدهای زیاد در همه محلات دیده می شوند. حفظ امنیت از منازل دیگر به سادگی گذشته نیست. نصب حفاظ و نرده آکاردئونی بر روی درب آپارتمان های مسکونی امری رایج برای حفظ آرامش ساکنین است. بسیاری از اوقات ساکنین مجتمع افراد خانوار و فامیل های وابسته را نمی شناسند. به این ترتیب امکان شناسایی افراد ساکن با دیگر افراد بیگانه و حتی سارقین وجود ندارد. بی توجهی در نصب حفاظ های امنیتی و درب آکاردئون راه را برای ورود ساکنین به داخل منازل باز می کند.

این نوع درب ها کشویی آکاردئونی با تسمه های فلزی و پیم های فلزی به هم وصل شده اند این مجموعه در قاب فلزی قرار گرفته است. نوع باز شوی درب به صورت ریلی است و از انواع حفاظ درب ریلی اکاردئونی محسوب می شوند. کارایی اصلی این سازه برای بالا بردن امنیت ساختمان است. بررسی ها نشان می دهد که کارایی یک درب اکاردئونی استاندارد بالای ۹۰ درصد است. برای اینکه سازه بتواند بالاتر از نود درصد امنیت ساختمان را تامین کند لازم است تا طبق استانداردهای مشخص ساخته شود.

 

 

اکاردئونی بالکن تراس حفاظ کشویی

 

نصب حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

استفاده از حفاظ های ثابت روی درب ورودی آپارتمان از لحاظ کاربری و شکل ظاهری چندان رایج نیست. درب های آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت متحرک و تاشو هستند. نحوه ساخت این سازه طوری است که قابلیت جمع شدن را دارد. زیبایی و استحکام دو عنصر مهم در طراحی و ساخت حفاظ ضد سرقت هستند که یکجا در این محصول وجود دارد. با نصب درب آکاردئونی خانه شبیه به زندان نمی شود. طرح های سه گل و چهارگل و پنج گل روی درب علاوه بر ایجاد مقاومت بیشتر، شکل ظاهری سازه را چشم نوازتر می کند. درب آکاردئونی فلزی از زیباترین و کم جاترین سازه های امنیتی ساختمان است.

 

درب آکاردئونی چیست ؟

درب آکاردئونی نوعی حفاظ به شمار می‌رود که برای امنیت بیشتر جلو درب ورودی واحدهای آپارتمان، شرکت و یا مغازه نصب می‌شود.

امنیت درب آکاردئونی به چه اندازه است ؟

درب آکاردئونی سد محکمی در برابر هر سارق و فرد غریبه ای است که با خصوصیاتی که دارد، به راحتی از میان برداشته نمی شود و می تواند تا حد بسیار زیادی مانع حفظ جان و مال شما و خانواده شما گردد. به همین علت امروزه وجود درب آکاردئونی در تمامی ساختمان ها الزام آور می باشد و ضرورت آن برای بالا بردن سطح امنیت ساختمان ها به خوبی حس می گردد.

بهترین حفاظ کشویی غیر قابل عبور درب منزل کدام است ؟

از نظر امنیت و زیبایی ،درب اکادئونی طرح دو جداره پنج لوزی بهترین درب آکاردئونی سفارشی می باشد .

آیا درخواست کارشناس برای اندازه گیری دقیق ابعاد درب آکاردئونی هزینه ای دارد؟

اعزام کارشناس در تهران و کرج کاملا رایگان می باشد .

 

درب اکاردیون

 

استفاده از پنجره آکاردئونی در فضا های مختلف

استفاده از این نوع حفاظ کشویی پنجره ها در فضاهایی مانند بالکن تراس و پذیرایی منازلی که به حیاط متصل هستند بسیار مرسوم است. این نوع پنجره ها عوامل جدا کننده مناسبی برای محیط هایی همچون فضاهایی که ارتباط بیرونی در آنها اهمیت دارد را شامل می شوند.

 

حفاظ پنجره کشویی اکاردئونی

 

درهای مختلف آکاردئونی در بازار معرفی شده اند که نام های مختلفی دارند اما رایج ترین آنها مدل سه گل یا سه گل خم است که دارای امنیت حداکثر ۸۲٪ می باشد. در بدنه درب طراحی شده و همچنین از حلقه های قفل بیشتری استفاده شده است.

درب آکاردئون یکی از محصولات محافظی است که می توان با استفاده و نصب روی کلیه مدل درب ها ، امنیت کلی ساختمانها و واحدهای آپارتمانی را تأمین کرد. درب آکاردئونی به دلیل طراحی از ضریب امنیتی بسیار بالایی برخوردار است ، به همین دلیل مورد توجه قرار می گیرد. نصب و اجرای یک درب آکاردئونی درب فلزی سه لایه ضد قفل می تواند از ورود افراد ناخواسته به مکان های مختلف جلوگیری کند و این محصول را بسیار محبوب کند.

استفاده از مدلهای مختلف درب آکاردئونی کشویی یا تاشو برای کلیه ساختمانها با کاربردهای مختلف از اهمیت ویژه ای در محافظت از سارقان در درب آکاردئونی برخوردار است.درب آکاردئونی درب آکاردئونی در مدلهای مختلفی تولید شده است که با خرید و نصب آن در کلیه مدلهای درب آپارتمان قابل اطمینان است.درب آکاردئونی نه تنها برای ورودی های اصلی ساخته شده است.

درهای آکاردئونی همچنین در سایر قسمتهای ساختمان مانند پنجره ها و بالکن های طبقه اول قابل نصب است. Accordion Door Shield یک آپارتمان کرکره ضد سرقت و ایمن است که امنیت ساختمانهای مسکونی را تقویت می کند. درب آکاردئونی قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی:قیمت هر متر مربع درب تاشو ۳ قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی شیک لوکس قیمت در هر متر مربع درب تاشو تاشو قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی رویال قیمت هر متر مربع درب تاشو ۴ گل و قفل فانتزی برای نصب یک ساختار آکاردئونی جامد نیازی به حکاکی و تخریب وجود ندارد. حتی در راهرو و بیرون آپارتمان ، دیوار مجاور درب ورودی صدمه دیده و آسیب نبیند.

نصب درب آکاردئونی روی قاب و قاب درب است ، بنابراین هیچگونه مته یا پیچ یا جوشکاری روی دیوار انجام نمی شود. کل سازه با جوش های استاندارد به قسمت فلزی قاب درب ورودی ساختمان تعبیه شده است. نصب حفاظ آکاردئونی به همسایگان آسیب نمی رساند و باعث ایجاد سر و صدای اضافی نمی شود. به تعداد ردیف لوزه ها ارتفاع حفاظ گل گفته می شود.

 تولید درب آکاردئونی

شما مشتریان عزیز که قصد استفاده از حفاظ درب آکاردئونی ضد سرقت برای امنیت منزل خود را دارید می توانید از محافظ درب ورودی و قیمت عالی آن برای مصرف استفاده کنید. این درب ها به دلیل ساختار محکم و استاندارد خود با اشغال کردن کمترین فضا برای عبور و مرور یکی از بهترین گزینه های متداول برای اجرای حفاظت از درب ورودی ساختمان شما می باشد. نا گفته نماند که مدل سه لوزی یکی از پر فروش ترین نوع حفاظ درب ساختمان می باشد.

درب اکاردئونی نوعی از درب محافظ کشویی است که اغلب برای محافظت از درب جلوی واحدهای آپارتمانی و فروشگاه ها استفاده می شود و در مواردی مانند مغازه ها ، انبارها و سایر مکان ها استفاده می شود. حفاظ اصلی حفاظ آکاردئونی کمربندهای فلزی است که به کمک پین های فلزی به هم وصل می شوند و در یک قاب فلزی قرار گرفته اند که در محور عرض درب می چرخد به گونه ای که کمترین فضای را در راه پله اشغال کرده و مزاحمتی ندارد.

تصاویر حفاظ آکاردئونی و درب آکاردئونی کرکره ای کشویی

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ مارکت

سلام اگر دوست دارید همه محصولات و تخفیف‌های ما رو بدونید با ما تماس بگیرید 💫

09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ