حفاظ نیزار

حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
حفاظ لیلیوم
حفاظ لیلیوم
۱۳۹۷/۱۲/۲۱

حفاظ مارکت تولید کننده انواع حفاظ نیزار

این نوع حفاظ امروزه جزو الزامات هر آپارتمان و ساختمانی به شمار می رود. به‌طوری‌ که معماران هنگام طراحی و ساخت هر ساختمان، از پیش جای نصب نرده ها را بر روی دیوار در نظر می گیرند. حفاظ‌های قدیمی در واقع بعترین دستگیره و جای پا برای سارقان بود. اما حفاظ‌های جدید نیزار که مورد تایید پلیس ناجا نیز هست، امنیت فوق‌العاده‌ای دارد. در اصل عبور از آنها را غیر ممکن کرده‌ است.

 

حفاظ نیزاری بالای دیوار

 

این نوع حفاظ مستقیما از طبیعت الهام گرفته است . طرحی شبیه به یک ردیف از نیزار انبوه دارد. و عملا زیبایی محسور کننده‌ای دارد.

اگر ترس از سرقت و گربه های ولگرد که ممکن است هر نوع بیماری ای به همراه داشته باشند شما را به ستوه آورده است، وقت آن است که تدبیری کارامد برای این مشکل بیاندیشید. حفاظ می تواند بهترین و ایمن ترین گزینه باشد. حفاظ از ورود موجودات مزاحم به محیط حیاط و محل زندگی یا کار شما جلوگیری می‌کند.

در این میان حفاظ نیزار گزینه ای مناسب برای هر گونه محیطی از اداری گرفته تا مسکونی به شمار می رود. این نوع حفاظ علاوه‌بر تامین امنیت یک نوع دکوراسیون محسوب می‌شود و زیبایی خاصی به محل میدهد.

رنگ آمیزی حفاظ

رنگ آمیزی حفاظ‌ها در شرکت حفاظ مارکت توسط بهترین متریال از آلمان انجام می‌شود. جنس رنگ دارای کیفیت و ماندگاری بالا می‌باشد و ضد‌زنگ است. انتخاب باید به‌گونه‌ای  انجام شود که به نمای ساختمان بیاید. اما در آخر مطابق سلیقه مشتری رنگ ‌آمیزی انجام می‌شود.

 

تصاویر حفاظ نیزار