حفاظ نیزار

حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی
مارس 12, 2019
حفاظ لیلیوم
حفاظ لیلیوم
مارس 12, 2019

حفاظ مارکت تولید کننده انواع حفاظ نیزار

این نوع حفاظ امروزه جزو الزامات هر آپارتمان و ساختمانی به شمار می رود. به‌طوری‌ که معماران هنگام طراحی و ساخت هر ساختمان، از پیش جای نصب نرده ها را بر روی دیوار در نظر می گیرند. حفاظ‌های قدیمی در واقع بعترین دستگیره و جای پا برای سارقان بود. اما حفاظ‌های جدید نیزار که مورد تایید پلیس ناجا نیز هست، امنیت فوق‌العاده‌ای دارد. در اصل عبور از آنها را غیر ممکن کرده‌ است.

این نوع حفاظ مستقیما از طبیعت الهام گرفته است . طرحی شبیه به یک ردیف از نیزار انبوه دارد. و عملا زیبایی محسور کننده‌ای دارد.

اگر ترس از سرقت و گربه های ولگرد که ممکن است هر نوع بیماری ای به همراه داشته باشند شما را به ستوه آورده است، وقت آن است که تدبیری کارامد برای این مشکل بیاندیشید. حفاظ می تواند بهترین و ایمن ترین گزینه باشد. حفاظ از ورود موجودات مزاحم به محیط حیاط و محل زندگی یا کار شما جلوگیری می‌کند.

در این میان حفاظ نیزار گزینه ای مناسب برای هر گونه محیطی از اداری گرفته تا مسکونی به شمار می رود. این نوع حفاظ علاوه‌بر تامین امنیت یک نوع دکوراسیون محسوب می‌شود و زیبایی خاصی به محل میدهد.

رنگ آمیزی حفاظ

رنگ آمیزی حفاظ‌ها در شرکت حفاظ مارکت توسط بهترین متریال از آلمان انجام می‌شود. جنس رنگ دارای کیفیت و ماندگاری بالا می‌باشد و ضد‌زنگ است. انتخاب باید به‌گونه‌ای  انجام شود که به نمای ساختمان بیاید. اما در آخر مطابق سلیقه مشتری رنگ ‌آمیزی انجام می‌شود.

 

آهن سازه درب اکاردئونی حفاظ شاخ گوزنی حفاظ پنجره حفاظ آکاردئونی درب لوکس حفاظ دیوار درب ویلایی آردواز … حفاظ مارکت حفاظ شاخ گوزنی درب اکاردئونی حفاظ پنجره … آهن سازه ۲ حفاظ شاخ گوزنی درب اکاردئونی حفاظ پنجره … ایمن سازه درب اکاردئونی حفاظ شاخ گوزنی حفاظ پنجره … آهن حفاظ حفاظ آکاردئونی درب حفاظ شاخ گوزنی حفاظ پنجره درب ویلایی … رعدجوش درب آکاردئونی درب پارکینگ درب ویلایی حفاظ شاخ گوزنی نرده حفاظ پنجره … ایمن صنعت کرکره برقی دوربین مداربسته جک درب اتوماتیک درب شیشه ای سکوریت دزدگیر راه بند درب ریلی … حفاظ شاد آباد

 

تصاویر حفاظ نیزار

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547