اهمیت نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی تراکم بالا

حفاظ فولادی شاخ گوزنی برای پارکینگ چه مزیتی دارند؟
۱۴۰۰/۰۷/۱۲
نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی با تراکم کم
۱۴۰۰/۰۷/۱۲

حفاظ شاخ گوزنی که ظاهری زیبا تر نسبت به مدل های دیگر خود دارند حفاظ ها جزو مصالح ساختمانی و عناصر طراحی هستند که می توانند تا حد زیادی در امنیت خانه ها مؤثر باشند. در اینگونه حفاظ ها چون در حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا شلوغ به هیچ وجه وجود ندارد. این نرده ها با طرحی در هم تنیده با شاخه های تیز حدود ۲۰۰ سر نیزه در هر متر کاملا از عبور سارقین جلوگیری می کند. این موضوع استحکام بسیار بالایی به این نرده روی دیوار می دهد. همچنین شما قادر خواهید بود با توجه به نمای ساختمان، آنرا در رنگ دلخواه خود تهیه کنید. نوک این نرده ها تقریبا بسیار تیز بوده تا سارقان نتوانند از روی آن عبور کنند. معمولا این حفاظ آهنی نیازمند نگهداری ویژه ای نبوده و می توانید سالها با اطمینان از آنها استفاده بفرمایید.

اهمیت نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی تراکم بالا

سفارش حفاظ شاخ گوزنی برای بالای دیوار 

در تولید این نوع از حفاظ از میلگردهای سایز ۹ و فولاد مقاوم استفاده میگردد و نکته تحمل توجه این است که حفاظ شاخ گوزنی با جوش برق جوشکاری میگردد و امکان هر گونه شکستگی یا جدا شدن را به صفر میرساند. ارتفاع نرده تقریبا بین ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی متر است ولی با توجه به شرایط و ساختمان مورد استفاده میتوان ارتفاع آن را افزایش داد. یکی از مزایای نصب این نرده قابلیت نصب آن برروی سنگ، بتن یا فلز است. شما با انتخاب این نوع فنس هیچگونه محدودیتی برای فضای نصب ندارید. طراحی و ساختار این حفاظ به گونه ای است که سارقین هر چقدر هم حرفه ای باشند نمیتوانند از نوک های تیز و برنده میلگرد های آن عبور کنند.

 

سفارش حفاظ شاخ گوزنی برای بالای دیوار 

نرده فلزی شاخ گوزنی دیوار 

برای تولید نرده روی دیوار مهم ترین مسئله جنس متریال تولیدی است استفاده از ضایعات آهن و … برای تولید حفاظ امنیتی اصلا پیشنهاد نمی گردد نرده دیوار حیاط شاخ گوزنی از برترین آهنکار نرده طراحی و تولید می گردد.ترکم حفاظ بالاست و امکان عبور از بین نرده ها به هیچوجه وجود ندارد. هر چه تراکم محافظ بیشتر باشد، امکان نفوذ کمتری وجود دارد. تراکم نرده را از نصب میله های عمودی آن می توان تشخیص داد. برای تولید نرده شاخ گوزن ازمیلگرد نمره ۱۰ استاندارد و نو استفاده می گردد.این نرده پس از تولید دچار خمش و پیچش نمی گردد و امکان برش آن هم در ارتفاع بالا وجود نخواهد داشت. .

نرده فلزی شاخ گوزنی دیوار 

ارتفاع و طول حفاظ شاخ گوزنی در هر پنل تولیدی چقدر است ؟

نرده حفاظ شاخ گوزنی طبق نیاز و نیاز مشتری در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد. بطور رایج در اندازه و تراکمی که در زیر به آنها اشاره شده تولید میگردد.

  • طول : به طور معمول و رایج در یک پنل ۲ متر ساخته می گردد.
  • ارتفاع : اندازه های ۵۰ سانتیمتر تا ۱۰۰ سانتیمتر می باشد.
  • عرض : متناسب با ارتفاع از ۴۰ سانت تا ۷۰ سانت هستند.

منظور از تراکم نرده شاخ گوزنی چه می باشد ؟تراکم حفاظ شاخ گوزنی : تقریبا تراکم آن از ۸ شاخه اصلی در ۲ متر تا ۱۶ ردیف اصلی در دو متر می باشد.اهمیت نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی تراکم بالا در حفاظت از خانه و محیط اطراف آن از تخریب و نفوذ افراد غیرمجاز بسیار بزرگ است. این نوع حفاظ آهنی با ویژگی‌های خاص خود می‌تواند امنیت و زیبایی مکان شما را افزایش دهد. حفاظ آهنی شاخ گوزنی تراکم بالا از مزایای زیادی برخوردار است. این مزایا شامل:

  • افزایش امنیت: حفاظ آهنی تراکم بالا از نفوذ افراد ناخواسته جلوگیری می‌کند و امنیت خانه شما را تضمین می‌کند.
  • زیبایی و طراحی: این نوع حفاظ آهنی زیبا و شکیل است و به زیبایی محیط شما افزوده می‌شود.
  • افزایش ارزش ملک: نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی تراکم بالا می‌تواند ارزش ملک شما را افزایش دهد.

برای نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی تراکم بالا، انتخاب مواد اولیه مناسب و رنگی که با محیط هماهنگ باشد بسیار مهم است. معمولاً از آهن و فولاد برای ساخت حفاظ‌های آهنی استفاده می‌شود. انتخاب رنگ مناسب نیز باید با محیط اطراف مطابقت داشته باشد تا زیبایی محل نگه‌داری شما افزایش یابد.نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی تراکم بالا نیاز به تخصص و دقت دارد. ابتدا باید اندازه‌گیری دقیق محیط انجام شود. سپس مواد اولیه برش داده و به شکل‌های مورد نظر خم شده و به هم جوش داده می‌شوند. سپس حفاظ‌ها به سطح محیط متصل می‌شوند. این نصب باید به دقت و با استفاده از ابزارهای مناسب انجام شود تا حفاظ‌ها به درستی نصب شوند.برای حفظ طول عمر حفاظ آهنی شاخ گوزنی تراکم بالا، نگهداری و تعمیر منظم بسیار مهم است. این شامل تمیزی و رنگ‌آمیزی مجدد حفاظ‌ها در صورت نیاز می‌شود. همچنین باید به مواردی مانند زنگ‌زدگی و آسیب‌های فیزیکی دقت کرد و اقدام به تعمیر آنها کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *