اهمیت نصب حفاظ های نوک تیز شاخه ای

اهمیت نصب حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2
۱۴۰۰/۰۷/۱۲
نصب حفاظ آهنی شاخ گوزنی برای دیوار خانه
۱۴۰۰/۰۷/۱۲

این مدل حفاظ بالای دیوار حفاظ های نوک تیز شاخه ای میباشند که علاوه بر این که از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار دارد برای جلوگیری از خطرات اختمالی نیز میباشد از نظر استحکام هم بسیار کاربردی بوده و این حفاظ که حتی در ساختمان های مسکونی هم مورد استقبال قرار می گیرند ساختاری شیک و ساده اما کاربردی و کامل دارند. این حفاظ ها را میلگرد های بدون آج میسازند به این علت که میلگرد های آج دار هنگام شکل دهی و خمش دچار ترک های ریز میگردند و جوش پذیری خوبی دارند. میلگرد های بدون آج مقاومت بالاتری در مقابل خمش و عملیات جوشکاری را دارند و در نتیجه گاردهای ساخته شده با میلگرد های بدون آج از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند.

اهمیت نصب حفاظ های نوک تیز شاخه ای

سفارش حفاظ شاخ گوزنی

محفاظ شاخ گوزنی از جمله حفاظ مدرن بالای دیوار محسوب شده و دقیقاً به این شکل، قدمت چندانی نداشته طراحی این گارد نرده ای به گونه ای می باشد که برگرفته از شاخ گوزن می باشد و بیشتر برای ویلا و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط ، بالکن یا حیاط خلوت ویلایی می‌باشند به کار می‌رود. این حفاظ در عین شکیل بودن و به دلیل میله های به هم وصل شده که توسط جوش co2و غیره به هم اتصال پیدا میکنند و نوک بسیار تیز محفاظ شاخ گوزنی که توسط دستگاه برش قبل از مونتاژ برش خورده که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت پشت سر هم جوش داده خواهند شد و به صورت متراکم در طول و عرض ساخته می شود. به علت زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است.درواقع میلگردهای نوک تیز جوش خورده با حجمی که دارند به کسی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب می‌رسانند و مانع عبور میگردند و با این روش امنیت ساختمان شما را برقرار می کند.

سفارش حفاظ شاخ گوزنی

انواع محافظ روی دیوار

انواع محفاظ روی دیوار را می توان در بازه زمانی کوتاهی و به نحو احسن بر روی تمام مدل دیوارها نصب نمود نکته حاضر اهمیت توجه به طرح های متنوعی از محفاظ روی دیوار آن می باشد که این حفاظ نرده روی دیواری را می توان به بهترین شکل ممکن نصب نموده و به منظور قرار گیری آن نیازی به خرابی نیز نخواهد می باشد. محافظ روی دیوار به واسطه ساختار و طراحی که از آن برخوردار می باشد، قابل و بعد از اسکان در ویلا و ساتمان قابل نصب هستند و به همین رو مورد استقبال شدید مشتریان قرار گرفته می باشد.نرده محافظ شاخگوزنی از شاخک های اصلی و فرعی زیادی تولید میگردد. همه شاخه ها ی اصلی به شاسی و شاخک های فرعی به شاخ های اصلی جوش داده میگردد . به همین دلیل نقاط جوش زیادی بوجود میاید . جوش یکطرفه یک اتصال بسیار ضعیف محسوب شده و در صورت وارد شدن فشار از جهت مخالف به آسانی شکسته میشود . جوشها حتما باید دو طرفه باشند تا از استحکام کافی برخوردار باشند.در صورت استفاده از روش جوشکاری با الکترود روکشدار باید گل جوش در این نقاط حتما تمیز شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *