بهترین حفاظ درب آپارتمان

حفاظ بالای دیوار محوطه
ایمن ترین حفاظ روی دیوار
جولای 15, 2020
درب آکاردئونی طرح سلطنتی
حفاظ آکاردئونی
جولای 18, 2020
نمایش همه
انواع درب ضد سرقت آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی را میتوان در آپارتمان ها ، شرکتها و غرفه ها استفاده نمد و به راحتی بر روی انواع درب ضد سرقت ، راه های ورود سارقان از درب نگهبان آکاردئونی به چند دو صورت ثابت می باشد.

اولین روش استفاده از قیچی آهن بر برای بریدن میله های این درب و جدا نمودن آن از شاسی اصلی می باشد که در بند قبل درباره اهمیت این ساختارها در ساخت حفاظ آکاردئونی صحبت نموده و راهکارهای آن را نیز با هم مرور نمودیم. رعایت استانداردهای ساخت حفاظ آهنی آکاردئونی می تواند تمام این نگرانی ها را در وجود شما از دور کند انتخاب بهترین حفاظ درب آپارتمان میتواند خطر سرقت از خانه و غیره … را کاهش دهد .

اما قفل مخفی حفاظ آکاردئونی دومین روش ورود سارقان از این درب است. این قفل باید به نحوی در درب فلزی نگهبان خانه شما تعبیه شود که امکان دسترسی به آن برای سارقان به حداقل رسیده و باز کردن آن به این راحتی ها نباشد. خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی کلید و قفل سازی در سال های اخیر این مزیت را برای ساخت قفل مخفی نرده آکاردئونی ایجاد نموده است تا این درب با بالاترین میزان کارایی و امنیت به دست مشتری برسد.

انواع درب ضد سرقت آکاردئونی

انواع رنگ حفاظ آکاردئونی:

به سفارش مشتریان این درب های آکاردئونی میتوانند از رنگ کوره ای و دستگیره فانتزی و قفل مخفی برخوردار باشند.
یکی از ویژگی های محافظ ها رنگ کوره ای برای حفاظ آکاردئونی نسبت به رنگ روغنی دوام بالای رنگ در مقابل ضربه و رطوبت می باشد خصوصا در مناطق شمالی کشور می باشد.
همچنین قفل مخفی در داخل چهارچوب درب کار گذاشته شده که این طراحی باعث شده تا ضرایب اطمینان حفاظ آکادئونی بیش از پیش افزایش یافته و غیر قابل نفوذ شوند.

حفاظ پشت درب

اگر از حفاظ آکاردئونی با ضرایب اطمینان پایین استفاده کنید آنها با دیلم انداختن سعی بر باز کردن درب از طریق لولا می شوند اما اگر از درب های اکاردئونی با ضریب اطمینان بالا استفاده کنید مطمئن باشید که آنها حتی به فکر باز کردن درب خانه شما نمی افتند. چون این کار بسیار وقت گیر است، کافیست آسانسور حرکت کند آنها باید فرار کنند.

 خرید محافظ آکاردئونی 

برای خرید و سفارش نصب حفاظ آکاردئونی که در حدود کمتر از نیم ساعت انجام میگیرد لازم است که ابعاد و نوع کاربری درب را بدانیم پس باید در محل بیاییم و ضمن اندازه گیری ابعاد درب و اینکه درب برای چه مکانی است مثلا درب ورودی آپارتمان یا پارکینگ یا تراس نوع استقامت آن فرق میکند و با توجه به همه این موارد به شما قیمت مناسبی میدهیم و در صورت تمایل شما ، مرحله ساخت حفاظ درب آپارتمان شروع شده و در کمتر از ۳ تا ۶ روز بستگی به طرح مورد نظر حفاظ شما آماده نصب است.

برای نصب حفاظ آکاردئونی بر روی درب هایی که چارچوب آنها آهنی نیست و یا به درخواست مشتری برای کم کردن فضای جمع شده ، باید با فاصله ۲۲ سانت از بیرون چارچوب درب بر روی دیوار اندازه گیری و نصب شود .

ارتباط با کارشناسان ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳

                           ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547