نرده محافظ روی دیوار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی
3 جولای 2021
نرده آهنی شاخ گوزنی
5 جولای 2021
نمایش همه

امروزه تجهیزات و لوازم حفاظتی و امنیتی پیشرفته‌ ای همانند دوربین‌ های مدار بسته و دزدگیر الکترونیکی در بازار وجود دارد که می‌توان با کمک آن‌ها بجز تأمین امنیت و بالا بردن ضریب حفاظت از وضعیت ساختمان و خانه در هر مکان و زمانی بااطلاع بود، اما همچنان استفاده نمودن از حفاظ‌ها و نرده های امنیتی مورد استفاده زیادی قرار می‌گیرد.

قیمت هر متر حفاظ

با افزایش جذابیت و زیبایی های دیوار پیرامونی محوطه و حیاط ساختمان می‌توان جلوه باشکوه و متفاوت تری از یک ساختمان ارائه ‌داد. و بوسیله قابلیت های زیادی که دارد میتواند با نماهای مختلف سازگار باشد از جمله این قابلیت ها رنگ‌پذیری است که می‌تواند با نماهای مختلف و متفاوت ست بشود.این شرکت نمونه های بسیار زیادی از حفاظ ساختمان و نرده محافظ روی دیوار در اکثر استانهای ایران اجرا و نصب نموده است . در ادامه تعدادی از نمونه کار ها با عکس و آدرس آورده شده است . شما میتوانید از میان نمونه های ذیل نزدیکترین محل را انتخاب کرده و بازدید نمایید.

حفاظ  بالای دیوار ساختمان :

معمولاً در ساخت و ساز ساختمان‌ها توسط پبمانکاران کمتر به این قضیه توجه می‌شود و بیشتر هزینه‌ها برای نمای ظاهری ساختمان و زیبایی آن صرف می‌شود اما باید توجه داشت که قیمت حفاظ آهنی روی دیوار یا نرده دیوار حیاط به نسبت کل هزینه‌ای که برای ساختمان می‌شود بسیار ناچیز بوده و با این کار علاوه بر تأمین امنیت ساختمان و افزایش زیبایی نمای ظاهری، سبب ترغیب مشتری به خرید آن مکان می‌شوند.

قیمت محافظ بالای دیوار

زیباترین محافظبالای دیوار :

یکی از زیباترین نرده فلزی محوطه یا حفاظ‌های روی دیوار حفاظ لیلیوم است. این حفاظ علاوه بر زیبایی و قابلیت دورنگ بودن از امنیت بالایی نیز برخوردار بوده و به نسبت برخی از حفاظ‌های دیگر ایمنی بالاتری دارد. این حفاظ دقیقاً شبیه به گل لیلیوم بوده و سیستم حفاظتی آن بر اساس گسترش از مرکز است و می‌توان آن را در ارتفاع‌های مختلف سفارش داد که معمولاً بین ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر است. حفاظ بوته‌ای نیز از دیگر انواع حفاظ‌های روی دیوار حیاط است که شبیه به حفاظ شاخ گوزن بوده و حالت شاخه‌های آن به‌گونه‌ای است که عبور از بالای آن تقریباً غیرممکن است.

قیمت نصب درب آکاردئونی در مازندران محافظ درب ضد سرقت پشت درب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547