حفاظ دیوار ساختمان

نرده حفاظ بالکن ساختمان
۱۳۹۷/۱۲/۲۲
حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی
۱۳۹۷/۱۲/۲۲

حفاظ دیوار حیاط و نرده سر دیوار آهنی در طرح های متنوعی در آهنگری نرده حفاظ تولید می گردند. حفاظ روی دیوار مناسب برای ورودی باغ و ویلا و دور ساختمان مسکونی می باشد که به حفاظ کشی دیوار، نرده کشی دیوار حیاط، نرده دور ساختمان، نرده سر دیوار، حفاظ فلزی دیواری، حفاظ نرده ای فلزی، محافظ بالای درب و نرده آهنی دیوار ویلا معروف است وسیله ای برای جلوگیری از ورود افراد مزاحم به فضای حیاط است.

حفاظ دیوار یکی از مهمترین عناصر در زیبایی و ایمنی ساختمان است. قیمت نرده حفاظ کشی دیواری ممکن است متفاوت باشد، اما اهمیت نصب حفاظ روی دیوار و خرید نرده برای اطمینان از امنیت و جلوگیری از ورود ناخواسته به ملک آن نقش بسیار حیاتی ایفا می‌کند. همچنین، انتخاب محل مناسب برای فروش نرده سر دیوار باغ ویلا نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا آنچه که از لحاظ استحکام و زیبایی برنامه‌ریزی شده است، به درستی به دست مشتریان منتقل گردد.

قیمت حفاظ روی دیوار

خرید حفاظ روی دیوار

در مجتمع های مسکونی، آپارتمان ها، خانه های ویلایی، محوطه های کارگاهی، انبارها و … همیشه اقدامات حفاظتی برای جلوگیری از سرقت انجام می شود. حفاظ درب آپارتمان، حفاظ پنجره دو جداره و نرده روی دیوار از متداول ترین وسیله ها برای حفاظت فضای داخل هستند. با نصب حفاظ دیوار می توان از ورود بیگانگان جلوگیری کرد اما کدام حفاظ بیشترین امنیت را ایجاد می کند؟ در این مطلب به بررسی ویژگی های انواع حفاظ  و نرده محافظ حیاط پرداخته می شود.

ایمن ترین حفاظ روی دیوار کدام است ؟ خرید حفاظ روی دیوار یکی از مواردی است که هموار دقدقه مشتریان ما بوده است. معمولا سوالات مشتریان ما بصورت زیر است که: چه حفاظ برای روی دیوار بهترین است ؟ با چه ارتفاعی حفاظ بخریم ؟ چه حفاظ برای روی دیوار غیر قابل عبور می باشد ؟

انواع بهترین نرده حفاظ های روی دیوار

انواع نرده حفاظ‌های روی دیوار می‌توانند تنوع زیادی داشته باشند که هرکدام با طرح و استایل خاص خود به زیبایی و ایمنی فضا افزوده و گاهی اوقات به نیازهای خاصی پاسخ می‌دهند. برخی از مدل‌های محبوب شامل حفاظ نخل مرداب، نرده لیلیوم، حفاظ شاخ گوزنی، نرده آبشاری با ۳ سرنیزه چهارپهلو ۱۴، مدل مدادی سرنیزه کوره‌ای، مدل پیچ یا فر، مدل نرده فرفورژه با طرح دار سرنیزه مدادی کوره‌ای، مدل نیزار، طرح افF، مدل شمشاد خاردار، مدل شمشاد لاله‌ای خاردار، نرده آبشاری با ۲ سرنیزه چهارپهلو ۱۴، مدل نرده آبشاری با ۲ سرنیزه چهارپهلو ۱۲، و مدل نرده آبشاری با ۳ سرنیزه چهارپهلو ۱۲ (دارای ۲ ردیف قلوه فرفورژه) می‌باشند. هریک از این مدل‌ها با طراحی منحصر به فرد و کیفیت ساخت برای ارتقاء زیبایی و امنیت محیط مورد استفاده قرار می‌گیرند.

حفاظ روی دیوار

ایمن ترین حفاظ دیوار

باید بدانیم که اشخاصی که معمولا اقدام به عبور از روی دیوار میکنند معمولا از امادگیه جسمانی بالایی برخوردارند و افرادی سبک وزن هستند که براحتی میتوانند از ارتفاعات بالا پرش کنند. پس باید حفاظی طراحی کنیم که بتواند مانعی برای افراد ورزشکار! باشد. همواره زمانی که در کوچه و خیابانها در حال گشت و گزار هستیم چشمان مان به حفاظ های نیزه ای که بر سر دیوار های خانها یا ساختمانها نصب شده اند خورده است. اما معمولا بیتوجه از آنها عبور کرده ایم. این نوع حفاظ ها بسیار طراحی ساده و منظمی دارند از طرفی هم ارتفاع آنها بلند بوده و معمولا نیزهای آنها به سمت بیرون از حیاط ساختمان خمیده شده است. اما ایا واقعا این حفاظ ها میتوانند از ورود سارقان به منزل شما ممانعت بعمل آورند ؟ نکته ای که باید بدانیم این است که این نوع حفاظ بسیار مستحکم بوده و اگر فرد سارق که از امادگی جسمانی مطلبی برخوردار است بخواهد از آن عبور کند، با ایوزان شدن از آن میتواند از روی آن عبور کرده چون که این حفاظ بسیار محکم بوده و میله های آن خم نشده و همین موضوع امنیت خاطری را برای فرد متجاوز بوجود اورده تا بتواند از روی آن عبور کند.

همواره امنیت افراد و حریم زندگی آنها موضوع بسیار مهمی است، خصوصاً در زمان سفر که خانه خالی است، احتمال سرقت بسیار بالا میرود. برای جلوگیری از این حوادث ناگوار باید با روش‌های حفاظت از خانه آشنا شوید تا از بروز آنها پیشگیری کنید. وجود حفاظ بر روی دیوار ، کمک میکند تا امکان عبور و دسترسی سارقان را به حریم خانه خود بگیرید. حال باید دید که بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟

ایمن ترین حفاظ دیوار بهترین حفاظ روی دیوار مقاوم ترین و امن ترین حفاظ آهنی دیوار حیاط محکم ترین و مدرن ترین حفاظ نمای دیوار باغ ویلا با کیفیت ترین و جدیدترین حفاظ فلزی دیوار شیک ترین و بصرفه ترین حفاظ دیواری ضمانت و گارانتی خرید نرده حفاظ های ضخیم دیوار ایمنترین و لوکس ترین نرده روی دیوار حفاظ ایده آل دیوار خانه برترین حفاظ های ساختمانی.

 

نرده روی دیوار

 

قیمت ساخت حفاظ امنیتی دیوار باغ و ویلا

قیمت دقیق حفاظ دیوار بعد از بازدید محل و اندازه گیری دیوار اطلاع رسانی می شود. نوع حفاظ، تراکم نرده ها، ارتفاع و همچنین عرض حفاظ روی قیمت ها تاثیرگذار است. هزینه های یراق آلات و اتصالات اضافی نظیر نصب نورگیر در حفاظ دیوار به صورت جداگانه محاسبه می شود.

 

نرده آهنی دیوار سنگی

 

بهترین حفاظ روی دیوار برای ساختمان

در حال حاضر حفاظ هایی که با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود هستند، بیشتر به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده روی دیوار حیاط یا ساختمان خیلی مناسب نیستند. این حفاظ های سنتی که با نام حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند دقیقا مانند نرده های زندان بلند، زشت و ملال آور هستند و اصلا ایمن نیستند.

اما چه حفاظی واقعا برای روی دیوار ایمن ترین است؟ در سالهای اخیر ما و همکارانمان سعی بر آن داشتیم تا بتوانیم حفاظی را طراحی کنیم تا بهتیرن پاسخ را به سوال شما عزیزان بدهد. یکی از مواردی که باعث ضعف حفاظ نیزه ای شد مستحکم بودن آن بود! ما باید حفاظی طراحی کنیم که همانند سیم خاد دار لرزش داشته باشد و از تیغ های تو در تو و طویل تشکیل شده باشد. یکی از راه های ساخت حفاظ با اشکال متنوع استفاده از انواع میلگرد های نوک تیز و خمیده شده است.

میلگرد نمره ۱۰ بخاطر اینکه از قطر متناسبی برای ارتفاعات معمول ساخته شده است لرزش متناسبی را به عنوان حفاظ روی دیوار میتواند داشته باشد. اما تنها نکته ای که مهم است امنیت نیست! دیوار خانه ها مهم ترین نقش را در زیبایی یک خانه یا ویلا ایفا میکنند. همانطور که قبلا اشاره کردیم سیم خاردار میتواند یکی از ایمن ترین حفاظ ها برایروی دیوار خانه باشد.

 

حفاظ کشی سر دیوار

 

مدرن ترین حفاظ نمای دیوار

طراحی حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای می باشد که الهام گرفته از شاخ گوزن می باشد. این محصول در عین زیبایی و به دلیل اینکه شاخک هایی به هم تابیده شده . که توسط جوش برق و نوک بسیار تیز حفاظ شاخ گوزنی که توسط دستگاه برش قبل از مونتاژ برش میخورد. که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. که به صورت متراکم در طول و عرض ساخته می شود. و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود .

 

مدل های حفاظ گارد دیوار

 

با کیفیت ترین و جدیدترین حفاظ فلزی دیوار

این حفاظ ها با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد مدل هایی که در بالا از آنها نام برده شد از به روز ترین و پرمصرف ترین مدلهای موجود در بازار می باشند که هر کدام بر حسب طراحی ونوع ساختار جهت نصب و اجرا بروی دیوار مناسب هستند. نرده روی دیوار تولید شده توسط حفاظ مارکت طبق اخرین متد موجود در بازار است ضریب امنیتی بالا جهت بر آورده کردن آرامش برای شما مشتریان عزیز طراحی و ساخته میگردد . حفاظ مارکت دیواری تولید کننده تخصصی انواع نرده روی دیوار آمادگی خود را جهت همکاری با ارگانها ،شرکت ها ، کارخانه جات و سایر مکانهایی که جهت ایجاد امنیت نیاز به نصب حفاظ روی دیوار دارند اعلام مینماید.

معمولا سارقینی که اقدام به عبور از دیوار میکنند، معمولا آمادگی جسمانی بالایی دارند و سبک وزن هستند، پس باید حفاظی طراحی کنیم که بتواند مانع خوبی برای این افراد باشد. بخاطر داشته باشید که نرده و حفاظ جز سایر وسایل مصرفی نیستند که قابل تعویض باشند، پس باید حفاظی را انتخاب کنید که از خرید آن پشیمان نشده و یک بار برای همیشه هزینه نمایید. امروزه نسل جدیدی از حفاظ ها ساخته شده اند که بهترین حفاظ های روی دیوار عبارتند از حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم و حفاظ بوته ای. طبق نظرات مشتریان حفاظ شاخ گوزنی بهترین نوع حفاظ ها است که برای محافظت از ساختمان. هم به عنوان نرده روی دیوار و هم بعنوان حفاظ پنجره مورد استفاده قرار میگیرد.

 

نرده دیواری حیاط

 

خرید نرده حفاظ های ضخیم دیوار

همانگونه که میدانید این حفاظ با شاخه های در هم تنیده شبیه شاخ گوزن، علاوه بر جذابیت و زیبایی، بسیار ایمن نیز می باشد. وجود عرض بلند این حفاظ ها، بیشترین میزان از عرض دیوار را تحت پوشش خود قرار میدهد. وجود خارها و شاخه های در هم گره خورده بسیار تیز، امکان هر گونه دزدی و سرقت را از بین می برد. در صورتی که فردی از این حفاظ بالا رود، خارها و شاخه های تیز موجب بریده شدن بدن و آسیب رساندن به وی می شود. این حفاظ ها کیفیت و دوام بسیار بالایی دارند و شما می توانید تا سالیان متمادی از این حفاظ ها استفاده کنید.

در مورد حفاظ و نرده دیوار برای واحدهای مسکونی دو عامل مهم در نظر گرفته می شود. اول کیفیت و بعد زیبایی حفاظ روی انتخاب تاثیر دارد. انواع نرده و حفاظ آهنی و استیل فضای محوطه را تحت تاثیر قرار می دهند برای اینکه در منازل مسکونی احساس بدی نداشته باشید شکل ظاهری نرده دیوار اهمیت دارد اما همیشه استحکام نرده مهم ترین مولفه در انتخاب است. با سفارش ساخت حفاظ مارکت زیبایی و امنیت را یکجا به خانه بیاورید. حفظ مال و جان مهم ترین وظیفه ای است که هر فرد بر عهده دارد. خانه محل آرامش و استراحت است با نصب نرده روی دیوار آسودگی و امنیت بیشتری را تجربه می کنید. دیگر نگران ترک کردن منزل نخواهید بود حتی در صورتی که کسی در خانه حضور نداشته باشد هم ، حفاظ روی دیوار مانع ورود سارقین می شود.

 

حفاظ مدل گل روی دیوار

 

چند نکته در مورد نرده روی دیوار و متریال با کیفیت در تولید نرده حفاظ دیوار

استفاده از متریال با کیفیت که در محصول نرده روی دیوار همان میلگرد و پروفیل متریال اصلی محسوب میشود. مدیریت صحیح هزینه های تولید میباشد که در قیمت تمام شده محصول بسیار تاثیر گذار است. نظارت بر تولید و عرضه و همچنین اطمینان پیدا کردن از رضایتمندی مشتری از کالای تولید شده میباشد. ما تمام توان و نیروی خود را به کار میگیریم تا بتوانیم محصولی تولید کنیم که هم از نظر کیفیت وهم از نظر قیمت بهترین باشد . چرا که شما هم میهنان عزیز لایق بهترینها هستید مراحل ساخت حفاظ روی دیوار در حفاظ مارکت نرده دیواری به چه صورت میباشد تهیه متریال با کیفیت توسط قسمت خرید می باشد.

برش کاری پروفیل و میلگردها طبق سایز و اندازه مشخص شده در نقشه توسط برشکار ماهر انجام میشود. مونتاژ سازه طبق طرح سفارشی توسط مونتاژ کار ماهر انجام میگیرد جوشکاری و فول جوش نمودن حفاظ روی دیوار توسط جوشکاران حرفه ای رنگ آمیزی و در نهایت نظارت بر تولید توسط ناظران کنترل کیفیت پس از تایید نرده روی دیوار محصول به قسمت دپو انتقال یافته و از آنجا جهت ارسال به مشتری بارگیری میگردد. مشاوره رایگان و همچنین در اختیار گذاشتن اطلاعات فنی راجب نرده روی دیوار از حقوق مسلم مشتریان می باشد .

 

حفاظ محکم روی دیوار

 

شیک ترین و بصرفه ترین حفاظ دیواری

سارقین همیشه در کمین هستند و به منظور افزایش امنیت و آسایش ضروری است از حفاظ روی دیوار استفاده کنید، نرده کشی روی دیوار به سارقین امکان ورود به ساختمان، حیاط، ویلا، بالکن، منزل و… را نمی دهد. با توجه به نیاز سنجی افراد، قدیمی بودن مدل های موجود در بازار، امنیت پایین مدل های قدیمی، نداشتن زیبایی ظاهری و همچنین حرفه ای شدن سارقان، نیاز بر این بود که نسل جدیدتری از حفاظ ها ساخته شود.

در راستای همین امر، گروه صنعتی حفاظ مارکت اقدام به تولید انواع حفاظ روی دیوار نسل جدید مانند حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای، آبشاری، لیلیوم، نیزار و کلاسیک نموده است که امکان دسترسی سارقان به حریم شخصی را به شدت کاهش می دهد. حفاظ روی دیوار دارای انواع مختلفی است که با توجه به نوع کاربری و ضخامت دیواری که حفاظ بر روی آن قرار می گیرد، تعیین می گردد.

 

نرده فلزی دیوار

 

حفاظ ایده آل دیوار خانه برترین حفاظ های ساختمانی

حفاظ روی دیوار دارای انواع گوناگونی بوده و استفاده از هر کدام دارای مزایایی است که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم:

  • حفاظ شاخ گوزنی: روش ساخت حفاظ روی دیوار بدین صورت است که جوشکاری دو طرفه استفاده می شود، دارای نوک تیز و برنده است و حرفه ای ترین سارقان نیز نمی توانند از آن عبور کنند. جزو بهترین حفاظ روی دیوار است و به عنوان حفاظ دیوار خانه، حفاظ دیوار ساختمان، نرده کشی دیوار حیاط و نرده روی دیوار ویلا به کار برده می شود. قابلیت نصب بر روی تمامی دیوارهای آجری، بتنی و نماهای مختلف را دارد، از استحکام و امنیت بالایی برخوردار است.
  • آبشاری: دارای شاخه های متعدد و نوک تیز بوده و برای تأمین امنیت ساختمان مسکونی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. دارای شکل آبشاری است و همچنین از عمر مفید بالایی برخوردار است.
  • لیلیوم: استفاده از حفاظ لیلیوم ، سبب ایجاد جذابیت بصری شده و به همین دلیل طرفداران زیادی را به خود اختصاص می دهد.
  • بوته ای: نسل اول حفاظ های روی دیوار معروف به حفاظ بوته ای بوده که دارای شاخه های بی نظم و در هم تنیده است، با هر ارتفاعی که مورد نظر مشتری باشد ساخته می شود و ممنوعیتی در ساخت آن وجود ندارد. به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط، مدارس، هتل ها، فرودگاه ها، پایگاه های نظامی، زندان، شرکت و همچنین مجتمع های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • نیزار: نسل اول نرده روی دیوار است که علاوه بر ایجاد زیبایی بصری، سبب افزایش ایمنی ساکنین نیز می شود. ایده ی طراحی حفاظ نیزار برگرفته از نیزارهای جنوب کشورمان بوده و در مقایسه با مدل های دیگر دارای نقطه ی جوش کمتری است چرا که در این نوع حفاظ روی دیوار، میلگرد به صورت مستقیم به پایه جوش می خورد.
  • کلاسیک: از جمله مدل های اولیه نسل جدید حفاظ روی دیوار است که گزینه ی بسیار مناسبی برای مترا ژهای بالا می باشد. به طور مثال می خواهید دور تا دور باغ خود را که متراژ بالایی دارد، حفاظ کنید، این گزینه می تواند پیشنهاد مناسبی باشد.

 

محافظ دیوار گل دار

 

نصب حفاظ نخل مرداب روی دیوار

حفاظ نخل مرداب: حفاظی است که در خانه های لوکس و لاکچری استفاده می شود. انواع حفاظ شاخ گوزنی از امن و بهترین انواع نرده حفاظ می باشد. این حفاظ دارای شاخه های قوس و خم دار و شبیه ترین نوع به طبیعت نیز است. که به صورت قرینه به هم متصل می شوند. تفاوت آن با مدل لیلیوم در مدل گل است؛ در مدل لیلیوم گل ها جمع ولی حفاظ نخل مرداب گل ها تخت هستند.

ویژگی های حفاظ نخل مرداب:  طول آن ۱ متر، ارتفاع آن ۶۰، ۸۰، ۱۰۰، ۱۲۰ می باشد. تنوع رنگ دارد؛ که رنگ های مانند قهوه ای ، سفید و همچنین مشکی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.به سرویس و نگهداری  چندانی نیاز ندارد، نصب آن باعث آسیب رساندن به دیوار نمی شود، برای خانه های ویلایی، چند طبقه و… با دیوار کوتاه مناسب است، به خاطر داشتن رنگ های با کیفیت در برابر باد و باران مقاوم هستند ،در هر ابعادی قابل سفارش می باشد، نقاط جوش بیشتری نسبت به سایر حفاظ ها، عدم عبور از آنها و وزن آن ۳۰ تا ۳۰ کیلو است.

نصب نرده حفاظ نخل مرداب: این نوع حفاظ ها باید حتما توسط افراد حرفه ای و آزموده نصب شوند؛ اما سایر حفاظ ها را جوشکاران معمولی هم می توانند نصب کنند. مهم ترین بخش در نصب نرده حفاظ نخل مرداب ، تعداد کافی پین در کف دیوار و نحوه صحیح آماده کردن حفاظ از کناره ها است. این نوع حفاظ ها مقرون به صرفه می باشد، همچنین کیفیت و امنیت آن نیز بالا است. سعی کنید از نمایندگی معتبر این نوع حفاظ را خریداری کنید تا علاوه بر یک خرید خوب دارای جوش های مناسب باشد.

حفاظ روی دیوار قابلیت رنگ آمیزی داشته و می توانید با توجه به رنگ نمای ساختمان و یا دیوار آن را رنگ آمیزی کنید ضمن اینکه دارای استحکام، امنیت و عمر مفید بالایی هستند. جوشکاری با دستگاه CO2 باعث افزایش استحکام جوش های نرده روی دیوار می شود و البته بر قیمت حفاظ روی دیوار نیز مؤثر است.

 

نرده نیزه ای دیوار

 

تراکم آن در دسته های مختلف قابلیت تغییر داشته و می توانید جهت افزایش ضریب ایمنی، از تراکم های بالای حفاظ روی دیوار استفاده کنید. از جمله پرطرفدارترین انواع آن، حفاظ شاخ گوزنی بوده و دارای قیمت بالاتری نیز نسبت به بقیه ی طرح هاست. نسل جدید حفاظ روی دیوار نسبت به شرایط جوّی و اقلیمی مانند تابش شدید نور آفتاب و یا بارش های مداوم و رطوبت مقاوم بوده و جای نگرانی وجود ندارد.

 

نرده دیواری باغ

 

حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه انواع حفاظ دیوار

مقایسه انواع حفاظ دیوار : گوزن همیشه به شاخ های قوی که دارد شناخته می شود و این شاخ ها در هر رشته ای شاخصه ای ایده پذیر برای قشرهای شغلی خاص بوده است. متعاقبا باید بگویم همان طور که از نامش بر می آید ایده حفاظ شاخ گوزنی هم از شاخ های تنومند گوزن گرفته شده. شاخ هایی که از او در برابر هتاکان حمایت می کند.

شاخصه ی گوزن، شاخ های تنومند و در هم پیچیده ای است که به صورت یک حفاظ روی سرش رویده. شاخ هایی که از نظر هنری و زیبایی همیشه مورد توجه هنر دوستان و مشاغل مختلف بوده است. ایده ی ساخت حفاظ شاخ گوزنی هم از همین خصیصه گرفته شده است. حصاری که عبور از آن دشوار و مانعی به غایت محکم به نظر می رسد. تا جایی که مورد تایید ناجا شناخته و ایمنی اش تضمینی دانسته شده است.

زیبایی منحصر به فرد حفاظ شاخ گوزنی

از قدیم الایام مردم شاخ های گوزن را به عنوان وسیله ای تزئینی می شناختند که با آویختنش روی دیوار از آن یک قاب خیره کننده می ساختند. امروزه این کار ضد حقوق حیوانات است و ناپسند؛ اما حفاظ شاخ گوزنی تبدیل به یک جایگزین محبوب شدند که با قرار گرفتن بالای دیوار ها جدا از مزیت های بصری، امنیت خانه ها را حفظ کردند. امکان عبور از میله های آلمینیومی آن غیر ممکن بوده و کسی که قصد عبور از آن را داشته باشد، میان شاخه های انبوهش گیر می افند.

حفاظ روی دیوار به دو صورت صنعتی و صنفی است، تولید صنعتی در کارخانه ها انجام می شود اما تولیدات صنفی در کارگاه ها و توسط افراد مجرب انجام می گیرد. در نوع صنعتی، تولید انبوه بوده و معمولا دارای استحکام و قیمت پایین تری است، اما مدل هایی که در کارگاه ساخته می شود با توجه به متراژ و نوع زیرساخت بوده و دارای استحکام، ایمنی و قیمت بالاتری است.

 

حفاظ رو دیواری ساختمان

 

انواع حفاظ های روی دیوار، جهت ایجاد امنیت برای ملک های مسکونی حفاظ ورودی از دیوار ساختمان ، باغ و ویلا، ملک های دولتی، سازمانی و تمامی محوطه هایی است که به نوعی ضریب نفوذ از طریق دیوار برای آن ها قابل تصور می باشد؛ بهترین حفاظ های روی دیوار ، شامل ۷ نوع می باشند که عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ آبشاری، حفاظ سرنیزه ای و حفاظ نخل مرداب .

 

حفاظ سر نیزه ای

 

حفاظ آبشاری چیست ؟ حافظ آبشاری در واقع یکی از متداول ترین انواع حفاظ های روی دیوار است که با پروفیل ساخته شده به یک شکل سنتی است. این حفاظ ها از دوران های قدیم به اشکال سنتی برای انواع خانه ها و همچنین مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گرفتند. اینطور که گفته می شود انواع سنتی حفاظ ها با فاصله ای اندک از نرده ها نصب می شود. اما نمی توان کارایی زیاد و قابل قبول آن ها را کتمان کرد. این نوع از نرده ها در واقع مانند انواع دیگر دارای تراکم بسیاری روی دیوارها و ارتفاع های متفاوت هستند. و به رنگ های متنوعی نیز موجودند.

حفاظ روی دیوار سر نیزه ای

توضیحات کلی : حفاظ سر نیزه ای چیست؟

حفاظی است که بر بالای دیوار نصب می شود و از عبور سارقین جلوگیری می کند. حفاظ سر نیزه ای با طرحی در هم تنیده با شاخه های تیز حدود ۲۰۰ سر نیزه در هر متر کاملا غیر قابل عبور بوده و مناسب برای محوطه دیوار منزل مسکونی، دیوار باغ ها، دیوار ویلا ها، دیوار شرکت ها و دیوار کارخانه جات می باشد.

حفاظ سیر نیزه ای

حفاظ سر نیزه ای در چند مدل وبا چه نام هایی تولید می شود ؟

حفاظ سر نیزه ای یکی از مدل های ابتدایی نسل جدید حفاظ می باشد. صنعت حفاظ نیز مانند سایر صنایع در حال رشد و پیشرفت می باشد و شاهد مدل های اصلاح شده و بازدارنده تر و زیباتری می باشیم که شرکت حفاظ مارکت یکی از تخصصی ترین گروه های تولید حفاظ در ایران با دارا بودن کارخانه ای به مساحت ۴۰۰۰ متر، در این صنعت می باشد.

حفاظ سر نیزه ای در چه ارتفاع هایی تولید می شود؟
حفاظ‌های سر نیزه ای که در بازار موجود می‌باشند، در ارتفاع های ۵۰ الی ۱۲۰ سانتی متری تولید می شوند؛ اما باید در انتخاب ارتفاع حفاظ های سر نیزه ای دقت داشته و حفاظی را با حداقل ارتفاع ۸۰ سانتی متر انتخاب کنیم که حداقل کارایی را داشته باشد.

عرض حفاظ سر نیزه ای چقدر است؟

حفاظ های سر نیزه ای در مدل های متفاوت و هر مدل به نسبت کارایی که میتواند داشته باشد دارای عرض مناسب خود میباشد که در انتخاب حفاظ باید علاوه بر عرض آن به مدل حفاظی که انتخاب می کنید توجه کنید مناسبترین عرض برای انواع حفاظ به صورت استاندارد ۵۰ سانتی متر میباشد که امکان عبور از حفاظ را به پایین ترین حد ممکن می‌رساند. عرض حفاظ به‌اندازه ارتفاع حفاظ اهمیت دارد.

از چه نوع میلگردی برای تولید حفاظ سر نیزه ای استفاده می شود؟

میلگرد مصرفی در حفاظ‌های سر نیزه ای میلگرد نوردی با قطر ۱۰ میلی‌متر می‌باشد که شاید به نظر برخی از مشتریان ضعیف بوده و یا به‌راحتی قابل خم شدن می‌باشد که تفکر درستی نیست در حقیقت اسکلت و ساختمان حفاظ سر نیزه ای به‌گونه‌ای طراحی شده که امکان خم و شکستن شاخه ها به حداقل ممکن رسیده و به دلیل در هم تنیدگی شاخه ها حتی امکان برش دادن شاخه نیز وجود ندارد.

مزایای جوش co2 نسبت به جوش الکترود در صنعت حفاظ در چیست؟

جوش الکترود ترد می‌باشد و همچنین به دلیل اینکه به صورت خال جوش اعمال می‌شود بر اثر تکان‌های شدید به‌راحتی می‌شکند و به دلیل داشتن گل جوش باعث مشکلاتی در زمان رنگ آمیزی می‌شود؛ اما جوش نرم هست و قابلیت اجرای دوطرفه را دارا می باشد و همچنین به دلیل نداشتن گل جوش از مناسب ترین نوع جوش برای تولید حاظ می باشد که مشکلات بعد از رنگ آمیزی را مرتفع می سازد.

هزینه نصب حفاظ های سر نیزه ای چقدر است؟

هزینه نصب حفاظ سیر نیزه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله ارتفاع دیوار و پست و بلندی‌های موجود در دیوار، ولی معمولا هزینه نصب هر متر حفاظ سیر نیزه ای بین ۱۰ الی ۱۲ هزار تومان می‌باشد.

قیمت حفاظ های سر نیزه ای چقدر است؟

قیمت حفاظ‌های سیر نیزه ای بسته به تراکم و ارتفاع‌های مختلف تعیین می‌شود. میانگین قیمت موجود در بازار بین ۴۵ الی ۱۲۰ تومان می‌باشد که نسبت به مدل‌ها، کیفیت‌ها، تراکم‌ها و بسیاری از عوامل دیگر، قیمت‌ها متغیر می‌باشد.
شما می توانید برای استعلام قیمت‌ها با کارشناسان شرکت حفاظ مارکت تماس بگیرید .

نحوه پرداخت برای خرید حفاظ سر نیزه ای و حفاظ بوته ای به چه صورت است؟

پس از محاسبه قیمت حفاظ سیر نیزه ای و سایر خدمات و همچنین ارسال فاکتور، ۴۰ درصد به‌عنوان پیش‌پرداخت و ۶۰ درصد هنگام خروج از کارخانه پرداخت می‌گردد.

نحوه ارسال حفاظ سر نیزه ای به سایر استانها چگونه است؟

شما می‌توانید از طریق تماس با شرکت حفاظ مارکت، سفارش خود را ثبت کرده و پیش فاکتور دریافت کنید؛ بعد از پرداخت بیعانه، محصول مورد سفارش شما، تولید و برای شما ارسال می‌ گردد.

زمان تحویل حفاظ سر نیزه ای از زمان ثبت سفارش چند روز است؟
زمان تحویل سفارش معمولا بین ۳ – ۴ روز کاری می باشد.

نرده دزدگیر دیوار
بی شک یکی از بهترین و ایمن ترین انواع نرده حفاظ روی دیوار حفظ نخل مرداب است . ظاهر بسیار زیبا به همراه رعایت حداکثری اصول ایمنی از دلایل محبوبیت این نوع نرده حفاظ دیوار است . گروه تولیدی ثامن حفاظ به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نرده حفاظ روی دیوار ، با طراحی انواع مختلف نرده حفاظ دور دیوار همواره در تلاش بوده تا بیشترین امنیت را برای خریداران فراهم نماید. حفاظ نخل مرداب همان طور که در بالا اشاره شد خدمتی جدید ، در عرصه تولید نرده حفاظ روی دیوار از گروه تولیدی ثامن حفاظ است که ما در این نوشته سعی خواهیم کرد تا شما را با این محصول بیشتر آشنا کنیم . در تولید حفاظ نخل مرداب هم مانند سایر نرده حفاظ ها از میل گرد ساده استفاده میشود ، حداقل ارتفاع پیشنهادی برای این محصول ۶۰ و حداکثر ۱۲۰ سانت است . البته در صورت نیاز و تمایل خریدار این حفاظ در هر ارتفاعی قابل ساخت و تولید است .

برای ایجاد امنیت در منزل چه باید کرد؟

علارقم حفاظ‌های سنتی که بهترین دستگیره برای بالارفتن و جای پا برای ایستادن روی دیوار را برای سارق فراهم میکند، نسل جدید حفاظ‌های روی دیوار ، دارای ایمنی منحصر به فرد می باشند. این حفاظ‌ها که مورد تایید پلیس ناجا نیز می‌باشد، امنیت خانه و آپارتمان را به خوبی فراهم می‌کند.

نرده دیوار

طراحی حفاظ دیوار 

زاویۀ شاخک های این حفاظ ها طوری طراحی شده اند که به هیچ وجه جایی برای قراردادن دست و پا برای بالا رفتن از دیوار را نمی دهند ، همچنین زیبایی خارق العاده ای به ساختمان شما میدهد بر خلاف حفاظ های سنتی که حیاط را به شکل زندان درمی آورد.

حفاظ دیوار

رنگ آمیزی حفاظ دیوار 

همان‌طور که بیان شد، حفاظ دیوار از جمله بهترین راهکارهای موجود برای ایجاد امنیت منازل است. شرکت حفاظ مارکت ارائه دهنده ایمن‌ترین حفاظ روی دیوار است. همچنین برای رنگ‌آمیزی حفاظ دیوار از بهترین جنس استفاده می‌شود. زیرا رتگ‌آمیزی مانند قسمت‌های دیگر نمای ساختمان، حائز اهمیت است. رنگ‌آمیزی جدای از زیباسازی نما، از خوردگی و زنگ زدگی جلوگیری می‌کند.

برای رنگ آمیزی با کیفیت حفاظ روی دیوار قواعد زیر باید رعایت شوند:

سطح حفاظ دیوار باید عاری از هرگونه خلل و فرج، زنگ زدگی، و کاملا صاف باشد. برای از بین بردن خلل و فرج ابتدا باید سطح حفاظ دیوار را سمباده کشید و در صورت نیاز بتونه کاری کرد.

حفاظ های روی دیوار به ۳ دسته تقسیم میشوند:

۱) حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی ایمنی بالا، زیبایی نسبی و قیمت ارزان مناسب برای مکانها بزرگ مثل باغ ها، پرورش ماهی، فرودگاه ها زندان ها، هتل، ویلا، منازل شخصی و… است. (این محصول توسط تولید کنندگان دیگری نیز در سطح کشور ارائه میگردد که هزینه تمام شده آن بسیار بالاتر از گروه ماست)

حفاظ شاخ گوزنی

طراحی و برقراری امنیت ساختمان با حفاظ شاخ گوزنی:

این حفاظ در ابعاد سفارشی مشتری ساخته می‌شود. اما ابعاد رایج آن به قرار زیر است:

ارتفاع آنها حدود ۷۰ تا ۱۰۰ سانتی متر است. شاخه‌ها معمولا به طول دو متر ساخته می‌شوند. همچنین عرض نیز به ارتفاع بستگی دارد. معمول عرض بین ۵۰ تا ۷۰ سانتی متر می‌باشد.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی به صورت متداول بین هفت تا سیزده ردیف در دو متر است.

در طراحی حفاظ شاخ گوزنی شاخک اصلی باید از بقیه شاخکها بلندتر بوده و در وسط قرار گیرد.

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی

شاخه اصلی باید به شاسی جوش بخورد و باقی شاخکها به شاخه اصلی جوش کاری می‌شوند. بیشترین در نصی و ساخت حفاظ شاخ گوزنی ۱۵ است. شایان ذکر است برخی تولیید کنندگان جهت تبلیغات شاخه های فرعی را نیز جز شاخه اصلی حساب می‌کنند. و تراکم را تا صد و حتی بیشتر ذکر می‌کنند.

۲) حفاظ بوته ای

ایمنی و زیبایی فوق العاده و قیمتی به نسبت بالاتر از شاخ گوزنی دارد که از ارتفاع ۵۵ سانت تا ۱.۵ متر تولید می‌شود. حفاظ بوته‌ای به دلیل طراحی صحیح و منطبق بر اصول راهکارهای امنیتی ساختمان بسیار پر فروش است. مزایای فوق العاده این حفاظ شامل عرض بیشتر این نرده نسبت به نمونه های مشابه است. نوع میلگردهای آن سبب شده است تا از ورود سارقان و حتی جانوران مزاحم جلوگیری مند و سبب برقراری امنیت حیاط و حفاظت ساختمان شود. طراحی طوری صورت گرفته که دیگر جای پا برای سارقان وجود ندارد.

حفاظ بوته ای خار

۳) حفاظ آبشاری یا سرنیزه ای

حفاظ مارکت تولید کننده خفاظ آبشاری با بالاترین مقاوت است. این حفاظ که دراری سیستم امنیت منحصر به فردی است، از مقاوم ترین نوع فلز شاخته شده است. حفاظ آبشاری را به بب نوع فلز آن میتوان در هر شرایط آب و هوایی استفده کرد. همچنین ضریب امنیت بالا و فوق العاده آن ورود سارقان را تقریبا غیر ممکن کرده است. نسل جدید این محصول ترکیبی از حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه‌ای یا آبشاری است.

سرنیزه حفاظ

۴) حفاظ لیلیوم

زیبایی، امنیت. از جهت ظاهر، یک حفاظ می تواند نقش بسیار مهمی در دید ساختمان داشته باشد. به همین دلیل، هر چه حفاظ شما شکیل تر باشد، ساختمانتان شکیل تر خواهد شد. اما از جهت امنیت، همانطور که در بالا گفته شد، نوک گلهای لیلیوم بسیار تیز می باشند، چندین لایه و در سطوح مختلف از این گل ها استفاده می شود و همین موضوع باعث امنیت حداکثر خواهد شد.

نرده روی دیوار

تراکم بالای حفاظ لیلیوم که بسیار چشم نواز است  همچون اثری هنری می ماند،حفاظ را غیر قابل نهوذ کرده است. حفاظ لیلیوم انواع گوناگونی دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

کم تراکم: مقرون به صرفه و دارای دو عدد بوته

تراکم متوسط : دارای دو عدد بوته سنگین

پر تراکم : دارای دو عدد بوته و یک بوته میانی

۵) حفاظ نیزار

حفاظ نیزار یا به عبارتی دیگر حفاظ لاله ای به عرض ۱۲سانتی چیده جوشکاری میشود . این نرده حفاظ دقیقا از وسط به طول و عرض قرینه است . این نظم و قاعده عرض را تا ۷۰سانت رساند . دلیل شکل و طراحی خود در بعضی مناطق به مدل حفاظ نی لاله ای شهرت یافته است.

حفاظ نیزار

مناسب ترین نوع حفاظ جهت ایمنی ساختمان های اداری تجاری و مسکونی و ظاهری مناسب، حفاظ نیزار است. حفاظ های نسل جدید علاوه بر انکه جز سیستم امنیت ساختمان بشمار می روند نوعی دکوراسیون هم محسوب می شوند.

طراحی حفاظ نیزار

شاید جالب باشد بدانید که در طراحی آن مستقیما از طبیعت الهام گرفته شده است. و بوته های آن همچون نیزار جلوه میکنند و به هیچ عنوان شکل زندان به حیاط نمی دهند.

نکات امنیتی ساختمان و منزل

ایمن سازی خانه با کنترل دسترسی‌ها می‌تواند به خوبی انجام شود.روش های حفاظتی مانند نصب دوربین مدار بسته،  حفاظ دیوار ، سیستم امنیت هوشمند، سیستم امنیت دزدگیر وجود دارد. با رعایت آنها می‌توان از ورود سارقان و افراد غیر مجاز جلوگیری کرد. ناگفته نماند که بی توجهی و عدم مسئولیت پذیری ساکنین منازل نیز میتواند باعث وقوع حوادثی چون آتش سوزی شود.

حفاظ مارکت تولید کننده انواع حفاظ جهت ایجاد امنیت در ساختمان ها و منازل می‌باشد. با سابقه درخشان و انجام پروژه های متعدد در سطح تهران و کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان است. قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات برای بر قراری ایمنی و آسایش هرچه بیشتر شما عزیزان ما را بزرگترین تولید کننده در کشور کرده است.

حفاظ تیز و برنده دیوار میله ای

مرکز خرید حفاظ دیوار

برای خرید نرده حفاظ آهنی دیوار و اطلاع از قیمت‌ها، بهتر است به مرکز تخصصی حفاظ مارکت مراجعه کنید. مرکز تولید حفاظ دیوار در شهرها و مناطق مختلف وجود دارند؛ بنابراین، بررسی بازار و مقایسه قیمت‌ها می‌تواند بهترین راهنمایی برای شما باشد.

در انتخاب حفاظ دیوار، بهتر است به کیفیت و استحکام محصول توجه کنید. مدل حفاظ، طرح نرده، امنیت، و کیفیت ساخت از موارد مهمی است که باید در نظر گرفته شود. ممکن است اطلاعات بیشتر در مورد مدل‌ها و طراحی‌های مختلف از نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های تخصصی حاصل شود. برای نمایندگی نصب حفاظ دیوار نیز می‌توانید با شرکت‌های تخصصی تماس حاصل کنید و از آنها جزئیات بیشتری در مورد نصب و خدمات پس از فروش بدست آورید. در آخرین مرحله، با شماره نمایندگی حفاظ دیوار تماس بگیرید و با تماس مستقیم سوالات خود را مطرح کنید.

حفاظ ضد دزد آهنی

سفارش حفاظ روی دیوار ساختمان

شرکت حفاظ مارکت با تخصص در زمینه حفاظ و نرده روی دیوار برای ویلا، حیاط، باغ، و ساختمان فعالیت می‌کند. این شرکت مجموعه‌ای متنوع از حفاظ‌های دیواری را ارائه می‌دهد که شامل حفاظ حیاطی، حفاظ دیوار باغ، حفاظ دیوار ساختمان و انواع حفاظ‌های دیگر می‌شود. نصب نرده حفاظ روی دیوار از خدمات این شرکت به شمار می‌رود.

حفاظ فلزی دیوار با طراحی‌های متنوع از جمله حفاظ روی دیوار حیاط، حفاظ آهنی روی دیوار، و نرده دیوار باغ از تولیدات این شرکت به شمار می‌آید. انتخاب مدل نرده دیوار با توجه به محیط زیست و سبک معماری مناسب، از اهمیت بالایی برخوردار است. نکاتی در نصب نرده حفاظ روی دیوار به زیبایی و ایمنی فضاهای خارجی افزوده و تأثیر آن بر جلوه ویژه محیط را بررسی می‌کند. همچنین، حفاظ دیوار ویلا با توجه به سبک معماری محل نصب شده و تأثیر زیبایی و امنیت در فضاهای باز را افزایش می‌دهد.

 

مقالات تصادفی

 

 

تصاویر حفاظ روی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *