بورس انواع نرده حفاظ ساختمان

حفاظ منزل در انواع مختلف
اکتبر 11, 2020
حفاظ ضد دیلم درب آپارتمان
اکتبر 12, 2020
نمایش همه
حفاظ

صنایع تولیدی حفاظ مارکت آهن سازه بزرگترین تولید کننده انواع نرده-حفاظ آهنی در ایران است. که با بالاترین کیفیت ساخت و مناسب‌ترین قیمت آماده خدمت‌رسانی به شما هموطنان در کل کشور می‌باشد. حفاظ مارکت تولید کننده انواع حفاظ دیوار است. این حفاظ‌ها که شامل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای و حفاظ نیزه ای یا ایستاده (آبشاری) می‌باشد. حفاظ مارکت انواع طرح‌ها و مدل‌ها را پوشش می‌دهد، که در زیر به برخی اشاره می‌کنیم:

حفاظ پنجره ، حفاظ بالکن، راه‌پله و آردواز شیروانی و حفاظ درب ورودی خانه حفاظ آکاردئونی در جلوی درب آپارتمان. امنیت حفاظ و نرده های تولید شده بسیار بالاست به قدری که امکان عبور از آن ها به سختی و غیر ممکن است که این امر باعث می‌شود دزدان از ورود به آن مکان منصرف گردند.

 

انواع نرده حفاظ پنجره

حفاظ نوعی تجهیزات فلزی برای محافظت از ورودی های ساختمان است. انواع حفاظ پنجره در جلوگیری از سرقت و سقوط کودکان نقش دارند. نصب نرده آهنی پنجره و حفاظ پنجره فرفرورژه یک اقدام پیشگیرانه است که جلوی مشکلات بعدی را می گیرد اما بحث هزینه ها را هم نمی توان نادیده گرفت. هزینه ساحت و نصب حفاظ متفاوت است و موارد متعددی روی قیمت حفاظ پنجره تاثیر دارد. برای اینکه براورد نسبی از هزینه ها داشته باشید لازم است تا از قبل با نحوه قیمت گذاری و هزینه های جانبی نصب حفاظ آهنی آشنا شوید. گاهی هزینه های پیش بینی نشده همه حساب و کتاب ها را به هم می ریزد.

 

حفاظ پنجره مدل دار

 

رنگ ها احساس را منتقل می کنند. وقتی یک ساختمان با نرده حفاظ های سبز و قرمز و زرد و آبی را می بینید، چه تصوری دارید؟ بدون تردید در ساختمان های مسکونی یا اداری از انواع حفاظ پنجره با رنگ های تند و جیغ استفاده نمی شود. اغلب ساختمان ها با نرده حفاظ به رنگ خنثی کار شده اند ولی نصب حفاظ پنجره دوجداره رنگی نیز در نوع خود رایج است. اغلب مهد کودک ها از حفاظ های طرح دار و رنگی استفاده می کنند. همه پنجره های مهد کودک باید به طور کامل با حفاظ آهنی ایمن سازی شود. این حفاظ از خطر سقوط کودکان جلوگیری می کند. از طرفی حفاظ پنجره فلزی حس محبوس بودن و زندانی شدن را به کودک می دهد. برای پیشگیری از آسیب روانی به کودکان لازم است تا از انواع حفاظ پنجره رنگی برای مهد کودک ها استفاده شود.

 

حفاظ نرده پنجره

 

قیمت حفاظ پنجره چقدر است؟

این سوالی است که در اغلب سفارش ها پرسیده می شود. شرکت های سازنده قیمت های یکسان اعلام نمی کنند زیرا نحوه ساخت، طراحی و … انواع حفاظ متفاوت است. گاهی هزینه ساخت یک حفاظ پنجره خیلی بیشتر می شود در حالی که از قبل فکرش را هم نمی کردید. اگر از لحاظ امنیت و حفاظت ساختمان در نظر بگیرید، هزینه ساخت حفاظ درب و پنجره، ارزش پرداخت کردن را دارد. در واقع این هزینه ای است که برای آرامش ساکنین و حفاظت از مال و جان خود کرده اید. پس از هزینه هیا ساخت و کیفیت مواد کم نکنید ولی برخی از هزینه های جانبی را می توانید کنترل کنید.

 

نرده پنجره اهنی

 

اندازه حفاظ پنجره ساختمان

حفاظ پنجره دو جداره یا حفاظ پنجره آهنی ساده تفاوتی ندارد هر کدام از این حفاظ ها به صورت واحد اندازه گیری می شوند. میزان مواد مصرفی در ساخت حفاظ پنجره ارتباط با طول و عرض پنجره دارد. حفاظ آهنی به صورت متری قیمت گذاری می شود بنابر این لازم است تا ابتدا اندازه چارچوب پنجره به دقت محاسبه شود. برای اینکه قیمت حفاظ پنجره مشخص شود تعیین مقدار متریال ساخت و وزن آهن مصرفی به کیلوگرم الزامی است. طبیعی است که قیمت حفاظ یک پنجره کوچک بسیار کمتر از هزینه طراحی، ساحت و نصب حفاظ پنجره دو جداره پذیرایی است. معمولا پنجره های پذیرایی بزرگترین پنجره ها در ساختمان هستند.

 

حفاظ پنجره قوس دار

 

 

حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی ساخته شده در حفاظ مارکت با استفاده از با کیفیت ترین تسمه های تهران با ابعاد ۵ در ۲۰ و کلاف دور تشکیل شده از پروفیل ۴۰ در ۶۰ میباشد.

حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی در طرح ها و نقش های متفاوت تولید میشود که در ساده ترین حالت درب سه گل و دو خم که با نازل ترین قیمت و کیفیت مطلوب برای مشتری موجود میباشد.

طرح درب آکاردئونی سه گل چهارخم
طرح درب آکاردئونی ایتالیایی
طرح درب آکاردونی پیچی
طرح حفاظ آکاردئونی سه گل پرچ مخفی
طرح حفاظ آکاردونی تمام گل پرچ مخفی
طرح درب آکاردئون سه گل سلطنتی
طرح حفاظ پشت درب آکاردیونی تمام یا پنج گل سلطنتی

لازم به ذکر است که طول هر گل حفاظ درب آکاردئونی ۵۰ سانتی متر است.

 

حفاظ آکاردئونی پنجره

حفاظ پنجره

نسل های جدید حفاظ پنجره کاربرد بسیار بالایی دارد و در طراحی بسیار تاثیر بالایی دارد . حس اغلب این نوع حفاظ ها به شکل فلز میباشد ، اما در طراحی های جدید و استفاده از جنس های نوین در تولید این مدل محصول این زمینه ی فکری کاملا تغییر یافته است .

از طرح های کلاسیک و مدرن میتوان در حفاظ استفاده کرد و نحوه ی باز و بسته کردن آن با توجه به نیاز مشتریان متغیر میباشد . یکی از مهم ترین ویژگی هایی که تمام حفاظ پنجره ها باید داشته باشد . مقاومت بسیار بالایی در مقابل سرقت داشته باشد.

حفاظ پنجره

علاوه بر زیبایی – امنیت در اجرای حفاظ پنجره بسیار ضروری است. تولید حفاظ پنجره بسته به نوع خواسته مشتری متفاوت میباشد این به این معناست که در برخی از پروژه های حفاظ نرده پنجره ممکن است از ریل بلبرینگ دار و شیار استفاده شود ،دلیل آن هم این است که در برخی از موارد حفاظ پنجره باید ثابت و یا حفاظ پنجره متحرک باشد.

نرده حفاظ پنجره فرفورژه

مراحل ساخت حفاظ های پنجره فرفورژه ، آهنی ، متحرک ، دوجداره با یکدیگر فرق میکند . اغلب برای ساخت حفاظ پنجره از آهن و آلومینیوم استفاده میشود. نصب نرده حفاظ برای پنجره بسیار آسان می باشد و نصب آن مدت زمان زیادی نمیبرد اما مهم ترین نکته این است که قبل از سکونت در منزل یا ویلا و … بهتر است امنیت پنجره ها را با نرده حفاظ ایمن کنیم.

 

نرده پنجره

 

انواع نرده حفاظ ضد سرقت روی دیوار 

حفاظ شاخ گوزنیحفاظ بوته ایحفاظ لیلیوم بهترین حفاظ روی دیوار هستند .

حفاظ دزدگیر روی دیوار

در حال حاضر نرده حفاظ هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می باشند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی باشند.

نرده روی دیوار

این نوع حفاظ روی دیوار سنتی که با عنوان حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند- معایب زیادی دارند. مهم ترین عیب آنها این می باشد که زیبا نیستند.

نرده نیزه ای

به علاوه دقیقا مانند نرده های زندان بلند، زشت و ملالت آور نمی باشند. حفاظ های نرده ای رایج، ایمن نمی باشند. چرا که به راحتی اشخاص می توانند از آن عبور کنند.

حفاظ آهنی دیوار

 

حفاظ‌های تولید شده دارای کیفیت بالا و ظاهری شکیل می‌باشند. تلاش حفاظ مارکت علاوه‌بر تامین ایمنی، در راستای زیباسازی نیز می‌باشد. به عنوان مثال، حفاظ لیلیوم بر روی دیوار همچون اثر هنری ظاهر را شکیل‌تر می‌کند. حفاظ مارکت آهن سازه متعهد به تضمین امنیت و ارائه بالاترین کیفیت به مشتریان بوده است. همچنین توانسته با انجام بیشترین پروژ‌ه‌ها در سطح تهران و ایران افتخار خدمت‌رسانی به هموطنان عزیز را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتلفن سفارش ✔ 09127701547