تیغه کرکره برقی

درب فرفورژه آهنی اهواز
۱۴۰۲/۱۱/۱۰
نصب درب برقی کرکره ای
۱۴۰۲/۱۱/۱۰

کرکره برقی به عنوان یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که برای امنیت درب ها مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع می توان گفت که برای این محصول تیغه کرکره برقی در مدل های متنوعی تولید می شود. شما می توانید بر اساس کاربرد، هزینه و سایر پارامترها نسبت به انتخاب تیغه کرکره برقی اقدام کنید. با ما در این مقاله همراه باشید تا شما را با انواع تیغه برای کرکره های برقی بیشتر آشنا کنیم. همچنین در خصوص کاربرد و شیوه انتخاب را در اختیار شما قرار می دهیم. با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در این مورد با شما به اشتراک بگذاریم.

تیغه کرکره برقی

تیغه کرکره برقی آلومینیومی (اکسترود شده)

تیغه کرکره برقی نمونه آلومینیومی یا اکسترود شده را می توان به عنوان پر مصرف ترین محصول موجود در بازار دانست. در واقع این محصول به صورت دوجداره طراحی می شود و از این روی می توانیم استحکام و دوام بسیار زیادی را از این محصول انتظار داشته باشید. یک نکته بسیار مهم در خصوص آلومینیوم مورد استفاده در این محصول را می توان اکسترود شدن محصول دانست. در واقع همین مسئله باعث می شود تا محصول کاملا ضد خش و با رنگ ثابت در بازار عرضه شود. از این روی شما می توانید با خیال راحت از این سری تیغه کرکره برقی استفاده کنید. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که اصولا تیغه کرکره برقی آلومینیومی یا اکسترود شده در کدام مراکز استفاده می شود؟ این سوالی است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

تیغه کرکره برقی آلومینیوم را می توان به عنوان یکی از بهترین محصولات عرضه شده در بازار دانست. این محصول در بسیاری از فروشگاه ها و به عنوان درب ورودی پاساژ ها مورد استفاده قرار می گیرد. نباید از یاد برد که دوام بالای محصول باعث شده است تا کاربرد بسیار زیادی را بتوانیم از این محصول انتظار داشته باشیم. موارد صنعتی را می توان از دیگر کاربردهای تیغه کرکره برقی آلومینیوم دانست. در واقع می توان گفت که در بسیاری از سوله ها و مراکز صنعتی نیز از این سری تیغه کرکره برقی آلومینیوم استفاده می کنند. امنیت بالا و استحکام مناسب را می توان از دیگر ویژگی های این محصول دانست.

خرید انواع تیغه کرکره رولی آلومینیومی

تیغه کرکره برقی گالوانیزه فوم دار، راه حلی مناسب برای کاهش صدا

تیغه کرکره برقی آلومینیوم به عنوان یکی از پر استفاده ترین محصولات شناخته می شود. این در حالی است که محصولات دیگری مانند محصولات گالوانیزه فوم دار نیز در بازار عرضه می شوند. این سری از محصولات از طول عمر بسیار بالایی برخوردار می باشند. طراحی مناسب این محصول باعث شده است تا در مناطق مسکونی بیشتر از این نمونه تیغه کرکره برقی استفاده شود. در واقع برای تولید این نمونه از تیغه مربوط به کرکره برقی از ورق گالوانیزه استفاده می شود. در میان لایه های گالوانیزه از عایق پلی یورتان استفاده می شود. این عایق برای جلوگیری از هدر رفت انرژی و همچنین عایق بندی صوتی استفاده می شود. همین مسئله باعث شده است تا محصول بتواند کارایی بسیار بالایی را از خود نشان دهد.

با توجه به این که تیغه کرکره برقی نمونه گالوانیزه فوم دار می تواند عایق بندی صوتی داشته باشد. برای ساختمان های مسکونی به عنوان درب پارکینگ می تواند گزینه ای مناسب باشد. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که از لحاظ استحکام و امنیت نیز این محصول در سطح قابل قبولی قرار دارد. با توجه به تمامی موارد بیان شده شما می توانید این محصول را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. در ادامه با شما همراه هستیم تا اطلاعات بیشتری را در خصوص انواع تیغه کرکره برقی در اختیار شما قرار دهیم.

تیغه پانچ دار برای کرکره برقی و نکته طلایی استفاده از آن

یکی از نمونه های تیغه کرکره برقی که امروزه در بازار عرضه می شود، تیغه های پانچ دار می باشد. این سری از تیغه ها به صورت آلومینیومی تولید می شود. وجود سوراخ یا پانچ بر روی این محصول باعث می شود که این کالا برای ساختمان های جنوبی مناسب باشد. در واقع شما می توانید انتظار عبور نور بسیار مناسبی را از این محصول داشته باشید. پس تیغه کرکره برقی پانچ دار می تواند عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. تهویه مناسب هوا از دیگر ویژگی های این محصول به شمار می رود.

اما نکته طلایی که در خصوص استفاده از این محصول باید در نظر داشته باشید چیست؟ به طور کلی می توان گفت که این محصول می تواند عملکرد بسیار خوبی را از لحاظ استفاده در فروشگاه ها و سایر مراکز داشته باشد. این در حالی است که استحکام بسیار بالایی را نمی توان از این محصول انتظار داشت. از این روی بسیاری از سازندگان کرکره برقی توصیه می کنند که از تیغه های پانچ دار به صورت محدود استفاده داشته باشید. برای مثال شما می توانید در کنار تیغه های اکسترود شده آلومینیوم از این محصول استفاده کنید. همین امر باعث زیبایی و کارایی بیشتر کرکره برقی شما می شود.

تیغه فوم دار بی صدا درب کرکره ای برقی

استفاده از تیغه کرکره برقی شفاف پلی کربنات در کدام مراکز توصیه می شود؟

تیغه کرکره برقی به صورت شفاف شیشه ای یکی از بهترین و جذاب ترین محصولات موجود در بازار به شمار می رود. در واقع این محصول با استفاده از پلی کربنات تولید می شود. همین مسئله باعث می شود که تیغه های شفاف شکستنی نباشند. استحکام بالا، دوام و طول عمر و در نتیجه امنیت بالا از مهم ترین ویژگی های این محصول به شمار می رود. امروزه بسیاری از ساختمان ها، فروشگاه ها و مراکز مهم از این نمونه تیغه کرکره برقی استفاده می کنند. با این حال شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که از تیغه های شفاف پلی کربنات در کدام مراکز بیشتر استفاده می شود؟ این سوالی است که در ادامه بیشتر در خصوص آن با شما صحبت خواهیم داشت.

تیغه کرکره برقی پلی کربنات شفاف را می توان یکی از بهترین محصولات موجود در بازار دانست. در واقع این محصول از لحاظ امنیتی در سطح بسیار بالایی است چرا که شفافیت نور باعث دید بهتر می شود. همین مسئله باعث شده است تا صرافی ها، بانک ها، مراکز فروش خودرو و قطعات از این محصول استفاده داشته باشند. به دلیل قیمت نسبتا بالایی که محصولات پلی کربنات نسبت به سایر انواع تیغه کرکره برقی دارند، توصیه می شود که حتما با کارشناسان در خصوص انتخاب و خرید این محصول صحبت داشته باشید.

تیغه های رول گیتر، مستحکم ترین محصولات موجود در بازار

امروزه تیغه کرکره برقی در مدل های متنوعی در بازار عرضه می شود. شما می توانید تیغه های رول گیتر را با استحکام و امنیت بسیار بالایی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. در واقع این سری از تیغه کرکره برقی به هیچ عنوان برش نمی خورد. همچنین به دلیل نحوه قلاب شدن به ریل، غیر قابل تخریب بوده و از این روی میزان عملکرد بسیار مناسبی دارد. همچنین باید در نظر داشته باشید که سطح تیغه کرکره برقی رول گیتر را می توانید از شیشه یا پلاستیک انتخاب کنید. همین مسئله باعث می شود تا دید کور نشده و استفاده از این محصول بسیار گسترده تر شود. پس در صورتی که قصد دارید یک تیغه کرکره برقی بسیار با کیفیت خریداری کنید، می توانید محصولات رول گیتر را مورد استفاده قرار دهید.

همانطور که گفته شد، تیغه کرکره برقی رول گیتر یکی از قابل اعتماد ترین تیغه های مربوط به کرکره برقی است. در صورتی که می خواهید بالاترین سطح حفاظت را داشته باشید، این محصول می تواند بهترین انتخاب برای شما به شمار رود. اما چطور می توانیم یک تیغه کرکره برقی مناسب خریداری کنیم؟ این سوالی است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

مرکز تولید تیغه رنگی کرکره کنترلی

چطور یک تیغه کرکره برقی مناسب انتخاب کنیم؟

با توجه به تمامی اطلاعات بیان شده می توان گفت که تیغه کرکره برقی امروزه در مدل های متنوعی تولید شده و در بازار عرضه می شود. شما می توانید این محصول را با قیمت های متنوع بر اساس مدل انتخاب و خریداری کنید. اما بهتر است در نظر داشته باشید که مشاوره با کارشناس مجرب می تواند در انتخاب بهترین محصول به شما کمک کند. کارشناسان ما می توانند در این خصوص به شما کمک کنند. همچنین می توانید نسبت به ثبت سفارش اینترنتی اقدام کنید. این روش امروزه در سراسر کشور در دسترس بوده و شما برای خرید خرد و عمده می توانید از این روش استفاده داشته باشید.

امروزه مدل های متنوعی از تیغه کرکره برقی در بازار عرضه شده و در دسترس شما می باشد. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا انواع تیغه های کرکره برقی را به شما معرفی کنیم. در واقع همین مسئله باعث می شود تا بتوانید یک محصول کاملا مناسب را انتخاب کرده و خریداری کنید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید، همانطور که گفته شد می توانید با کارشناسان این حوزه در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. امروزه استفاده از کرکره برقی با گسترش بسیار زیادی همراه شده است. انتخاب تیغه کرکره برقی مناسب از اهمیت بسیار زیادی در این خصوص برخوردار می باشد. به این منظور مطالعه این مقاله می تواند به شما کمک شایانی نماید.

سوالات خرید کرکره برقی

سوالات متداول کرکره برقی

۱:هنگام رفتن برق می توان کرکره را بالا و پایین کرد؟

از ما می پرسند که هنگام رفتن کرکره برقی آیا امکان باز و بسته کردن کرکره برقی هست یا نه؟ شما نگران این کار نباشید اگر موقعی برده منطقه شما برود شما می توانید به راحتی با داشتن کلید مخصوص به طور دستی کرد کرکره برقی را بالا یا پایین.

پس هنگام رفتن برگ شما می توانید که برگی را به صورت دستی با کلید مخصوص بالا و پایین کنید.

۲:آیا روی تیغه ها خط و خش می افتد ؟

تیغه های کرکره برقی جوری ساخته شده اند و تهیه شده اند که امکان افتادن خط و خش خیلی بسیار کم است و خط و خش روی روی کرکره برقی نمی افتد . اگر هم زمانی خط یاخشی روی کیک گلبرگ افتد می توانید با اسپری های مخصوص ‏لکه ها را از روی تیغه کرکره برقی از بین ببریم

۳:برای پارکینگ می توان از کرکره برقی استفاده کرد؟

مکان هایی که برگی در آن بیشتر استفاده می شود پارکینگهای خانه هاست و در ایران استفاده از کرکره برقی برای پارکینگ بسیار زیاد شده است.

دلایل اصلی که از کرکره برقی برای پارکینگ استفاده می کنند به خاطر امنیت بسیار زیادی که دارد و استفاده راحت و اتوماتیک بودن درب های ورودی می باشد.

۴: کرکره برقی چه رنگ های دارد؟

کرکره برقی رنگهای بسیار متنوع و زیادی دارد که شما می توانید با مشاوران ما در ایمن صنعت راهنمایی لازم را بگیرید و هر رنگی که دوست دارید می توانید برای کرکره برقی خود انتخاب کنید.

۵:چقدر طول می کشد تا کرکره برقی نصب شود؟.

شما بعد از سفارش کرکره برقی خود و انتخاب نوع تیغه من و مادر خود همکاران ما در بخش نصب در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر می شوند و کرکره برقی را در کمترین زمان ممکن نصب می کنند.

۶: کرکره برقی چقدر هزینه دارد؟

هزینه و قیمت کرکره برقی به فاکتور ها و انواع مختلفی وابسته دارد. قیمت تیغه پلی کربنات با آلومینیومی متفاوت است و به انتخاب شما هزینه نسبت به آن چیزی که سفارش می دهید انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

📱
⇄ 8378 678 0912